СВината ме побърква, срам ме е, болна ли съм?

  • 8 679
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
 newsm62  http://ohoboho.com/userpics/4317.jpg

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 13:17 от rumibumy

# 31
  • Мнения: 6 029


Тук има за всички  Mr. Green

# 32
Извинявам се за правописнитегрешки но не знам как се оправят.  Не ми е приятно че ми се подигравате, това все пак е място за споделяне и взаимопомощ, нали, исках само да разбера има ли и други като мен, а секс правим редовно с мъжо, той е спортист и в чудесна форма. Редовно имам предвид всеки ден, а в събота и неделя по няколко пъти,  но това не ми е достатъчно а на приятелката ми като и казах и ме нарече луда, перверзрна. Това много ме потиска, не смея да кажа на никой, а на мъжо като му кажа итой ми казва, че в казармата им давали бром в чая, да съм пробвала и аз. Обаче не смея, ами ако този бром нещо ме повреди, и после не мога да имам деца... но повече не издържам, през деня, докато той е на работа а аз сама в къщи, не смея да включа телевизора, защото се вазбуждам от артистите. Не ми се подигравайте, ако някой е чул дали това с брома е вярно, ще съм му благодарна.

# 33
  • Мнения: 6 029
Брома влияе само на мъжете. Не пробвай, няма смисъл. Намери си работа. Например.

# 34
  • Мнения: 59
Ох от толкова смях ще взема да родя Joy

Поне ще бъдеш много весела  Rolling Eyes Пожелавам ти всичко най-най  Hug

Ей ама как може да ги измислят тия хора  Thinking вече ще чакам петъчните с трепет  hahaha Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 2 430
ненаситна,коментара който искаш да коригираш над него има бутон редактирай,натискаш го и поправяш заглавието.
Но разкажи повече,откога започна да се възбуждаш толкова лесно,как са ви отношенията с мъжа ти и т.н.

# 36
  • Мнения: 6 029
Не може да редактира, щото е гост.

# 37
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Колко весели странички  newsm62

Към авторката - купи си един вибратор, ама с мноого батерии и действай  Whistling Whistling

# 38
  • Мнения: 59
Ненаситна недей да пиеш бром няма да ти помогне. Потърси адекватана помощ тогава. Любовника е много добра идея  bowuu

# 39
  • София
  • Мнения: 2 430
Ненаситна недей да пиеш бром няма да ти помогне. Потърси адекватана помощ тогава. Любовника е много добра идея  bowuu
Не бих казала,по-добре вибратор да си вземе жената.А и мъжа и е спортист,я си представи,че е боксьор!

# 40
  • Мнения: 2 716
Я си представи, че е шахматист.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 510
От брома само ще станеш на пъпки, като някой пубер.

# 42
  • Мнения: 4 586
Вибраторът е по добрия вариант, може да се ползва и по време на работа.

# 43
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Я си представи, че е шахматист.

 Joy Joy

Горкият човек - по цял ден се поти да мести фигури по дъска,а после вечер трябва и секс да прави  ooooh!

Това не е живот  ooooh!

# 44
  • Мнения: 998
И исках само да разбера има ли и други като мен...
О ,определено едва ли ще намеря друга тебеподобна в този форум ,която да извика двама циганина да я изнасилят
 Joy Joy Joy
докато той е на работа а аз сама в къщи, не смея да включа телевизора, защото се вазбуждам от артистите..
Пусни си "Размисли и страсти"-ако и тогава се възбудиш ,значи имаш сериозен проблем Joy
Благодаря за темата ,много се позабавлявах Popcorn
И все пак имам чувството ,че темата не е пусната от жена  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт