СВината ме побърква, срам ме е, болна ли съм?

  • 8 681
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 430
Я си представи, че е шахматист.
Laughing ох ама много се смея ей
ами ако е шахматист,да не поглежда много към фигурите и особено към офицера и топа

# 46
  • Мнения: 144
Ненаситна недей да пиеш бром няма да ти помогне. Потърси адекватана помощ тогава. Любовника е много добра идея  bowuu
Не бих казала,по-добре вибратор да си вземе жената.А и мъжа и е спортист,я си представи,че е боксьор!

ха ха и аз това си помислих или щангист  fight

# 47
  • София
  • Мнения: 2 430
а може наистина мъжът и да не я задоволява.Я си помислете ако е "зобил" нещо и има само 5-6 минутки пролетен вятър?
Ненаститна там ли си?

# 48
  • София
  • Мнения: 406
И все пак имам чувството ,че темата не е пусната от жена  Thinking
Напълно е възможно Joy
Ненаситна,ще споделиш как се справяш с положението,когато си в цикъл? Mr. Green

# 49
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
а може наистина мъжът и да не я задоволява.Я си помислете ако е "зобил" нещо и има само 5-6 минутки пролетен вятър?
Ненаститна там ли си?

Е то като чета и тумба цигани няма да са достатъчни да я задоволят   Mr. Green

# 50
  • Мнения: 686
Вместо витамини да не гълташ виагра Crazy

# 51
  • Мнения: 2 716
Ако не е жена, тогава смело бром.

# 52
# 53
  • Мнения: 3 641
Ей сега с тая снимка ще предизвикаш поредица от оргазми на авоторката. Имай милост hahaha

# 54
  • Мнения: 593
Поздрави за авторката и от мен:

http://www.progem.bg/kgeorge/wp-content/uploads/2009/03/83160274jpg.jpeg


cybercat, venelina2006, Ulia, tweetys, Коте Боте, dalka, Grizanka, Вълкът с дълъг ник, kkiteo, pupi_mar, Бианка, marisasav, maranthea, МАРИЯНКАА, Marieta, Знаток, VillyM, Dona, GERY80, wiwi, happyros, radtk (+ 12 Скрит/и) и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

СЕНЗАЦИЯ!!!

# 55
  • Мнения: 2 978
Аз ти предлагам да се обадиш на някой клуб.
Ще те лапнат като топъл хляб.

Хем ще изкарваш пари, хем ще си задоволена!
2 в 1 !!!

# 56
  • Мнения: 46 641
...
Ненаситна,ще споделиш как се справяш с положението,когато си в цикъл? Mr. Green[/i]

Едното не изключва другото, какъв е проблема?
Темата е обсъдена подробно тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342490.0

# 57
  • Мнения: 364
Ей сега с тая снимка ще предизвикаш поредица от оргазми на авоторката. Имай милост hahaha
Сега сигорно ще си я сложи за wallpaper hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 998
С такъв снимков материал едва ли ще пише скоро Joy

# 59
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
подхождате несериозно към темата.
да започнем от заглавието "СВината ме побърква, срам ме е, болна ли съм?" .
Тук очевадно авторката е описала 3 основни проблема, а именно
1. свинята грухти от кеф 30 мин а тя само 30 сек. - това я побърква
2. това поражда чувството за вина и малоценност и затова пише "срам ме е"
3. надява се все пак да има и някакво медицинско извинение и затова завършва с въпроса "болна ли съм?"
явно търсейки начини да достигне заветното непрестанно грухтене от кеф, тя е готова да ... запълни някои празнини със всякакви предмети с цилиндрична форма и разнообразна дебелина. Тя е достигнала такова съвършенство на мисълта че, дори един салам я довежда го екстаз.
а иначе е примерна съпруга, дори телевизия не гледа, пере често и (най-вече центрофужи), чисти често с прахосмукачката и готви постни маджи от спанак, коприва ориз и т.н.
тя е с милостиво сърце и продуктите които попадат в категорията дълги и кръгли тя не смее да нареже ...
бих и препоръчал да отиде на лекар и да се прегледа за да се успокои. след това да застрелят гадната свиня и да си купи гащи със пришит вибратор.

Общи условия

Активация на акаунт