СВината ме побърква, срам ме е, болна ли съм?

  • 8 668
  • 147
  •   1
Отговори
Здравейте, бих искала да питам има ли други като мен, които постоянно да искат секс? Не мога да мисля за нищо друго  виждам секса навсякъде, вазбуждам се от говора на колегите, колежките, сутринта в автобуса шофьора напусува някакъв пешеходец и аз почти свърших, направо не мога да стоя спокойно на стола.това много ме тормози, а имам хубав мъж, редовно правим секс, то все аз съм инициативната де, но и той душа носи, не мога да го карам непрекъснато да правим секс... Отивам в магазина- продавачката започва да реже шпеков салам и аз почти припадам, влизам във входа, един съсед носи някакви ВиК тръби, стиснал ги здраво, аз за малко да го нападна, по улицата вървя, виждам до един казан двама цигани, почти ми иде да им викна да ме изнасилят... Мъжо засега не се оплаква, даже е доволен, че жена му е толкова активна но май започва да му писва а не искам да го загубя той е страхотен, мил, грижовен и ми купува всичко. Кажете ми какво да правя, не искам да си хващам любовник, ако мъжо разбере  ще ме убие?

# 1
  • Мнения: 1 898
Пу, на първия ред  място за мен!
 Popcorn

П.П. Свината???   newsm78

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Ulia, пу съм до теб. Но отивам за семки, ти ми пази мястото  Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
А аз се бях закахърила,че няма петъчна newsm53

# 4
  • Мнения: 59
Хайде на пързалката  hahaha Joy

п.п. Към авторката оправи си правописните грешки, сигурно толкова ти се прави секс, че ти куца и правописа, горкичката  Crazy Който има краста да си я чеше, ние как да ти помогнем да пратим нашите мъжове да отменят твоя ли?  #Crazy Shocked Whistling

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 12:52 от неличка

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Отивам в магазина- продавачката започва да реже шпеков салам

 hahaha Joy Joy
недей да ходиш тази седмица в Кауфланд,краставиците са малки и криви

# 6
  • Мнения: 3 641
Ей това с псувнята на шофьора и последващото свършване направо "изби рибата".Няма такъв  смех Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Какво означава свината? Shocked

# 7
  • Мнения: 4 841
виждам до един казан двама цигани, почти ми иде да им викна да ме изнасилят...

Петъчна пързалка, ОК, ама все пак човек трябва да внимава какво си пожелава, защото най-много сълзи се проливат от сбъднати мечти. Има неща, с които човек не трябва да се шегува.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
ненаситна ти си хиперсексуална жена CrazyБрех от една кратка разходка си получила има няма 6 оргазма
Цитат
а имам хубав мъж, редовно правим секс
колко редовно ви е редовният секс,защото тук има критерии за редовен секс?

# 9
  • Мнения: 171
Аз пък го прочетох като "Свинята ме побърква,..."  Shocked

# 10
  • Мнения: X
Това беше кинопрегледа,кога започва основния филм?  
Че нещо днес ми е скучно...

# 11
  • Мнения: 4 586
Петъчната защо е м ДИС? Модератор да я премести, а гостенката да се регне.
И аз така. Тая сутрин една клошарка бе се преметнала през един контейнер бобър.
Краката и не опираха о земята, половината и в контейнера, а гъзлето на височината на погледа ми.
Мноого секси.
Веднъж имах такова гадже нимфоманка. Издържах сто дни, отслабнах с 14 кг.
Като си изнасях книгите и лекциите, краката ми се отъваха.

# 12
  • Мнения: 2 716
Не намерих псувнята на шофьора  Tired

# 13
  • Мнения: 3 641
Не намерих псувнята на шофьора  Tired
сутринта в автобуса шофьора напусува някакъв пешеходец и аз почти свърших, направо не мога да стоя спокойно на стола. Whistling
Пък аз от сега ги мисля едни дебели краставици, които съм приготвила за таратор. Как въобще да ги пипна и какво ще ми стане hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 14
  • Мнения: 332
 Tada Тези теми в ДиС са един малък празник. Забавата няма край   ura, а тъкмо нещо ми беше доскучало.

Общи условия

Активация на акаунт