В слънчева Испания пак за пикник се стягат☀ Лагуните на Руидера

  • 14 227
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Силрай браво за хубавата темичка   bouquet как са момите  Hug
Мими твоето момче е голям сладур Heart Eyes ще върти момите на малкия си пръст  Wink много е пораснал да ти е жив и здрав  Hug и ти изглеждаш чудесно  Peace  да не си променила цвета на косата  newsm78
Вивиан честито много хубава новина   bouquet лека и безпроблемна бременност ти желая  Hug Hug
Саби чудесни снимки много сте хубави  Hug и аз вчера направих крем питата и вече нищо не остана мм... много вкусна  Peace пък после ще отслабвам  Laughing благодаря за рецептата   bouquet
Алест честито   bouquet
Вал специално за теб  Peaceобещаните снимки http://www.margo35.snimka.bg/album.php?album_id=373937
Рози как върви диетата и аз трябва пак да я започвам и нямам воля  ooooh! целувки на малкия дон жуан  Hug
nadqsf  как върви практиката сигурно много ти е натоварено и на работа ходиш  Hug
Лека вечер момичета  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 789
Благодаря за милите думи за Иви - разхубавил ми се е той Wink.

gaby , виж тук   за вятърните мелници в Кастия ла Манча-някои по-забележтелни местности.Дано ви хареса нещо по-близо до вас да посетите.

Амига , да ,сега съм с червена коса,но нещо не улучих нюанса.

nadqsf , как е практиката?Смогваш ли?

# 17
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Тони,приеми и моите съболезнования,ужасно е CryБъди силна и не се упреквай за ниЩо Hug
Вивиан,е ти ни зарадва много,честито HugДа си имате едно хубаво и послуШно бебе,и лека бременност Hug
Мими,Иви е много хубав ,може ли да си го запазя за Елиа JoyИ ти и мъжа ти сте страхотни на снимките Hug
Сиска,мерси за темата.Тая торта те е озорила,няма да си поръчваме тогава с много крем Heart Eyes Hugза наШте приятелки Wink Wink

# 18
  • Мнения: 259
Тони приеми и тук най искрените ми съболезнования. Бъдете силни и запазете само хубавите спомени. Лек път и кураж, за теб и цялото ти семейство. Cry
Анет трябва да се разберем за другият петък. В колко мислите да тръгвате, за да имаме на престава към колко Ще се стигне за да се обадим на 4овека да се разберем. Ние Ще видим как Ще тръгнем, но си мисля 4е Ще сме там между 22 и 23. Ако вие тръгнете по рано от нас Ще трябва да отидете вие за клю4овете. На мен Тони ми пусна на ли4ни телефоните на 4овека, както и къде да го търсим. Ако мислиш 4е Вие Ще стигнете по рано можеш да се обадиш и ти за да ти обясни направо на теб. Трябва да се разберем до неделя ве4ер за да му се обадим в понеделник да му кажем 4е Ще отидем в петък и как да го намерим.
Утре пак Ще пиша, защото тази ве4ер ми е много криво и нямам желание за нищо.

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
**mimi** ,много ти е сладьк малкият миШок Hug.

nadqsf   Wink.Аз сьм на ДУкан Thinking.Полза има Peace,оба4е от време на време като се спре и сьс седмици не сваляШ ниЩо Confused.Оба4е резултатьт е пове4е от видим Mr. Green.
Днес си извадих летните дрехи,направо не мога да повярвам Grinning,вси4ко ми е голямо Party.Оба4е сега има друг проблем Joy,трябва да си купувам нови дрехи.Вси4ки поли са ми СТРАШно голями.Успях да се намькна в една пола ,която си я купих две семици преди да забременея,така и не успях да я нося.5 години си е стояла прилежно в гардероба и ме е 4акала да отслабна за да я сложа поне ведньж Laughing ooooh!.
Е остава ми оЩе ДОСТА ooooh! Thinking Confused Confused,но просто резултатьт няма как да не ме радва.
А и за сьжаление ханШьт не мога да го сменя Cry Close #Cussing out,колкото и да отслабна по мальк няма да стане Confused.След раждането много се разШирих Confused Confused Confused Confused.

amiga   ,:hug: Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet.Много ти е хубаво мом4ето.Най_сетне и аз да го видя Wink.Мнооооого ти е голям Laughing,имаШ си в кьЩи двама мьже,не едно дете и сьпруг Wink.
Пу_пу,да са ти живи и здрави  Hug  bouquet  bouquet Hug.

Rally_Y,ние ако успеем да дойдем на среЩата Ще отидем в петьк сутринта.Така,4е после Ще ви се обадя да ми кажете кога,кьде и от кого да взема клУ4овете Wink.

Габиhttp://maps.google.es/ виж тук,пиШе ,4е разстоянието се минава за 4ас и половина.

# 20
  • Мнения: 789
Ааааааа , venelinaLaughing , с удоволствие ще се сродим,я виж каква красавица ще ми е снахичка.Обаче нали знаеш ,че последнат дума ще е тяхната Laughing Wink.

Val, Hug,благодаря! И аз вчера пренареждах гардероба.Така ми беше писнало от пуловри,пола,блузони...Друго си е с летните дрешки.Изтрай още малко,идват юнските ребахас.Лелееее,като се вмъкна в "Бершка" , "Лифтийс" и "Зара" - направо са чудни цени през юни.

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
През юни ли запо4ваха намаленията Thinking,...ауууууууууууууу супер Party Party Party Party Party.
Сега като си видях дрехите ,които сьм си купувала преди да забременея и малко се притесних Mr. Green Joy....ми аз сьм била много "пиха" Joy hahaha Joy Rolling Eyes.Вси4ко е марково Rolling Eyes,явно като"млада"много сьм дьржала на марката hahaha.Пьк после като мама ве4е не се и сеЩах за маркови дрехи Laughing,сега най_много Зара и БерШка Laughingда посетя hahaha.Финансите не стигат за хубави марки Laughing.

# 22
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
И на мен ми се скапа нещо настроението днес и не ми се пише много  Tired.

Габи, ти хубаво си го замислила това за мелниците, но да ти кажа не знам дали ще ти се иска да биеш толкова път, че доста са си надалечко от Руидера. Мелници има на доста места в КЛМ, но тези които си заслужават са в Campo de Criptana и в Consuegra . Първите са на 5 km. от нас ( Alcazar de San Juan )и на 70 км от Руидера . На мен лично сякаш по ми харесват тези в Консуегра, но те са на около 140 км. от Руидера, ако не се лъжа . Ако отидеш на тях  си заслужава да навъртиш още малко километри и да стигнеш до Толедо и така програмата ще ти е пълна. Но все си мисля, че не си заслужава да биеш толкова път за едните му мелници само  Rolling Eyes. Не мен лично не ме впечатляват особено много, но може и да е защото съм от много време тук .При нас в Алкасар също има няколко, но не са потдържани и дори не съм се качвала да ги видя . Ако много ти се иска да ги видиш все пак, ще измислим нещо  Peace.

Rally_Y, не знаех аз за тези уговорки на мъжете  Simple Smile.Питах го моя и каза, че не е забравил, ще ги носи и двата броя  Wink. А на теб ще взема да ти направя една Крем пита ,че и мен ме яд, че не си си хапнала .

amiga, радвам се, че и на теб ти е харесала  Flutter.

nadqsf, хайде, сега е твой ред  Wink.

**mimi**, Иви наистина е станал голям красавец  Flutter.

Карчита, моите еклери на деня когато ги правих бяха разкошни, мекички и много вкусни .Обаче на другия ден се бяха втвърдили, аз си мисля, че маслото ги е стегнало, а и кремът беше доста гъст и може би за това не помогна да омекнат . Сега ще пробвам с тестото на Иви, да видим какво ще се получи Peace.

Тони, мила, благодаря че сподели с нас .Много нелепо наистина, толкова млад човек...Но не се вини в никакъв случай, сигурна съм, че си направила всичко, което си могла, но нали знаеш, когато човек не иска сам да си помогне ...Бъди силна утре, близките ти ще имат нужда от теб.

# 23
  • Мнения: 409
Тони една преградка и о мен Hug,много е тежко наистина.Амига и аз сам зле сас волта ,но 6те се стегна 4е идва лято Embarassed.Мими много сте хубави  Peace.Вал на мен вси4ко ми е малко,преди ми бе6е голямо ужас,с това отслабване и напалняване 6те се побаркам.Вивиан 4естиа бременост  bouquet,лека и безпроблемна.

# 24
  • Мнения: 13
Добро утро,момичета

Странна птица съм аз,дори в почивните дни се събуждам и ставам рано Thinking

Саби непременно ще я направя  chef,при мен пък стана обратното,еклерите бяха хрупкави и на другия ден станаха меки,крема също ми беше доста гъстичък

Вал,радвам се за успеха smile3501,аз също го правих Дюкан,за 20 дена свалих 3 кг.,но е диета много продължителна и с много лишения,
вярно “трай бабо за хубост“но аз не издържах Blush,просто много обичам плодове.Mожеш да разгледаш в интернет има страхотни неща маркови
и много евтини(PRIVALIA)

Сега на бързо за практиката,на мен ми е много интересно.В понеделник(първия ден)бях много притеснена,като всяко нещо ново не знаеш какво да правиш,къде да застанеш Simple Smileдецата те гледат странно...с подозрение  Shockedи тъй като Йоан ходи в същата градина директорката им каза че съм неговата майка,има 20 дечица между 1.5 и 3 години и 8 бебчета от 5 месеца до 1 годинка,стоя повече при бебчетата и наблюдавам учителката и децата,и последните два дена започнах да се поотпускам,и децата свикват с моето присъствие.Няма ден със ден,правят се различни неща,почти всеки ден децата те водят теб,насочват те към играта която им се иска в момента,В понеделник бяха много изпълнителни,във вторник разсеяни,в сряда много спокойни,в четвъртък превъзбудени и в петък многоооо изморени.Горе долу това е редът в който тази учителка провежда часа.. четът се приказки,пеят се песни,играят с плюшени играчки,пак приказка,пак игра но този път сглобяват Лего,в четвъртък играха с пластелин и очите ни бяха #Crazyзащото много от тях(по малките)го пробват на вкус,в петък им пускаха музика,танцуват по двойки(момиче с момче)И междувреммено бършеш суполки,успокояваш някое от децата понеже друго го е ударило,блъснало,ощипало...и т.н.Много емоции и впечатления(някои от които не ми харесаха много,много)
Изморявам се,не мога да кажа че не newsm68почти не ми остава време,от практиката тичам веднага на работа,после тичам да прибера Йоан от градината,яде(следобедна закуска) и понеже се е наспал и отпочинал се започва с играта,излизаме на разходка,минавам на бързо да ви прочета и поздравя и в кревата.
Поста стана доста дългичък Stopза това се спирам Simple Smile
На всички приятен и слънчев ден Hug Hug Hug
 

# 25
  • Мнения: 1 461
Тони моите съболезнования  Hug  Sad

# 26
  • Мнения: 811
Тони,една силна прегръдка и от мен  Hug Hug Hug.Много,много съжалявамм за брат ти и за цялото ви семейство.

4естита бременност на Вивиан,да И е лека и безпроблемна   bouquet.

Приятно изкарване не вси4ки,които отиват на срещата.Снимките ви са страхотни.Ама какво правите с тия диети,много стриктно ги спзвате...неузнаваеми сте  Wink.Вал ,изглеждаШ 4удесно.

А аз да видим кога ще седна да напиШа подорбности за у4илището във Валенсия... Още има мнго неизвестни...

  bouquet

# 27
  • Мнения: 81
Извинете,че се обаждам ни в клин,ни в ръкав... Пак    Hug

АдаДеспейнада,благодаря за линковете! Hug чак сега смогнах да ги прегледам
Бях напълно забравила за Марта Санчез  ooooh!
Харесах си и песните на Нена Даконте и Дани Мартин.. Flutter

Иначе имам на RBD,Las Ketchup,Estopa,Marquess(вокалиста е италианец,водят се германци,но пеят на испански ...  Tired ) и едни бозави песнички за облаци и несподелена любов, в/у които ни дават домашни  Tired

Лек ден на всички!  bouquet





# 28
  • Мнения: 2 825
Тони, голяма прегръдка и от мен  Hug

Не съм чела старата тема, че сме вече в Бг и нямам много време за компютъра.
Сега видях, че Вивиан е бременна - честито, лека и безпроблемна   bouquet

# 29
  • Мнения: 17
tony_t  smile3518 мойте съболезнования.Друго в такъв момент немога да ти кажа. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig                    Момичета и аз сам тук.

Общи условия

Активация на акаунт