Фирми за почистване

  • 211 771
  • 375
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
И как да вярваме на хора с 8 мнения? Я да изчистят така на някой с поне 2 хиляди.

# 256
  • Мнения: 17
Не разбирам агресията на някои потребители във форума.Та нали тук пишем  впечатления, би трябвало да е свободно?! Или и тук има първи сред равните? Няма да влизам в излишни спорове с никого. Ако ми остане време утре ще кача снимки ( въпреки че малко ме е срам от тези преди почистването  Embarassed), че сега имам деца за оправяне! Хубава вечер на всички и... карайте го по-спокойно  Heart Eyes

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
Ако смяташ, че има агресия към теб - използвай бутона "Информирай модератор". Аз обаче не виждам агресия към vivi80, а недоверие към споменатата фирма. И да, не вярвам на потребители с малко мнения. Снимките нищо не доказват, анонимни снимки на нечий дом.

# 258
  • Мнения: 17
Най- лесния начин да провериш дали нещо е вярно, е да опиташ лично! Аз направих така, въпреки че преди това бях прочела няколко отрицателни коментари за тази фирма, които пък на мен ми се сториха, твърде преднамерени. Затова заложих на  впечатленията на мои познати, които бяха ползвали услугите им и го правят и сега, защото са доволни! Simple Smile  Разбрах че тези момчета са на пазара от години и се разрастват, което е най-показателно за това как си вършат работата при толкова други фирми на пазара( и което явно пък дразни други). Просто изказвам впечатления и съм щаствива в чистата си къща. BlushОпитайте и ще разберете  Simple Smile Но понеже според профила ви сте от Пловдив, трябва да попитате дали предлагат услуги и там!

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
Аз казвам, че когато ползвам, ползвам друга фирма. Но на вас не ви вярвам. Съжалявам.

# 260
  • Мнения: 11 139
Виви80,
ми аз пробвах лично, подведена от уж добри отзиви. По-горе съм споделила впечатленията си, които - изненада! - съвпадат и с тези на други действителни и отдавна познати потребители на форума. Все пак, имаше шанс и само аз да съм изтеглила късата клечка. Но явно не е така.

# 261
  • Мнения: 1 748
Aз съм доволна от услугите на доместина, но при тях проблемът е, че вечно са заети удобните часове седмици напред и си трябва планиране от по-рано. А ако искаш конкретна домакиня съвсем вече не е, когато на мен ми е удобно, а когато може  ooooh! Иначе от почистването съм доволна и от отношението.

# 262
  • София
  • Мнения: 2 995
А кои са по-свободните им часове? Аз съм им пуснала заявление преди 8-9 месеца и още чакам отговор Sad

# 263
  • Мнения: 1 748
Assos, какво заявление, въпроси по мейл ли си пратила?

Иначе бих казала, че Понеделник, Вторник, Сряда сутрините са заемат последни. Отдавам го, че тогава хората масово имат работни срещи и не могат да работят от вкъщи или ако пък са свободни, не биха искали да станат в 8 30 да посрещат домакинята.

# 264
  • София
  • Мнения: 2 995
О, тези са ми свободните сутрини. Идеално! Четвъртък и петък почти винаги имам срещи от сутринта.

Ами Шайн, за моя регион се изисква попълване на форма и чакаш за обратна връзка. Не съм в София.

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
 Laughing Laughing Laughing Laughing Ясно защо за мен имаше час - сряда сутрин Laughing Laughing Laughing

# 266
  • Мнения: 1 748
Assos, трябваше да се сетя, че за твоя случай, ще е различно. Пиши им пак, знам ли  newsm78

Иначе и на мен следващото ми посещение е сряда сутрин. Струва ми се, че ако наемат още домакини ще вдигнат качеството на услугата си, защото за мен наистина единствения минус в момента е липсата на удобни часове, освен ако напазиш седмица по-рано.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
На мен неудобство ми се струва точно фиксирания интервал или от 8:30 сутрин, или от 13:30 следобед. Лично на мен най-големия проблем ми е точния зададен час, по това време ми е натоварен период от деня.

# 268
  • Мнения: 2 998
Може ли да ми кажете за едно посещение от 4 часа каква площ почистват приблизително? Биха ли се справили с 3 стаи, кухня и две бани? За Доместина питам.

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 23 756
Може ли да ми кажете за едно посещение от 4 часа каква площ почистват приблизително? Биха ли се справили с 3 стаи, кухня и две бани? За Доместина питам.
Да, това може, самите те са си написали, че до 100квадрата. Успяват да изчистят 100 квадрата с три деца и котка (моето домакинство) . И по едно друго нещо - един прозорец примерно, или у нас терасата.

Общи условия

Активация на акаунт