129 ДЕ. Фотосесии и други красоти

  • 9 890
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Сбъдваща мечти, Мамунката   благодаря  Heart Eyes и от мен честит 9-ти май на всички bouquet

# 16
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
И аз тук! Mr. Green

Вечи, да ти е жив и здрав и не толкова послушен! Наздраве!
Снимките са страхотни- само не вдянах, ти ли беше на Муни на гости или тя на теб.При друго посещение в Берлин- да се запиша и аз за фотосесия Laughing
Приемам гости с преспиване и напиване.

Добре дошла Мис Селена! Можеш сега да си коригаш името, след регистрацията. Влизаш в профила ти и го пишеш пак, но без цифри. Кеф ти латиница, кеф ти кирилица. Peace

# 17
  • Мнения: 1 636
За бииргартен на 21 може и аz да се вклÜча.

# 18
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Честит рожден ден на Лени. Да е здраво и усмихнато дете newsm59
Еее нас няма да ни има за мюнхенската фотосесия. На 15.05 заминаваме за Бг, ако се променят плановете и Веч дойде по рано и аз ще съм дабай.

# 19
  • Мнения: 11 315
Кити, ти си ми лесна. Нали се разбрахме направо в България да се видим? Една разходка до Аязмото и нещата са готови.  Peace
Шехи, сега Мамун ми беше на гости. Използва намалението, че е сламена вдовица и да се сватосаме. Пиша в план-програмата и Берлин.
Леле, направо ще стане опознай колежките и новата родина, че да ги заобичаме повече.  Whistling
Татянче, след 15 е супер, може и да имам даже детегледачка у дома.

Мис Селена, добра си дошла! Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 153
О,Вечи няма ли шанс ден по-рано да кацнеш в Мюнхен,че ние пък
точно тогава тръгваме на кратко рандеву из Италия и Франсето?
Направо ще умра от яд.Мечтала съм си да ни направиш от твоите прекрасни фотоси Simple Smile

Мис Селна,добре си дошла,но внимавай да пишеш смислено и граматически правилно,
че си имаме едни мнооого строги учителки,които дърпат уши Laughing

На някои от мюнхенските мами+татковци+дечица да им се ходи утре на разходка в
зоологическата градина?

# 21
  • Мнения: 1 677
Лени, ЧРД - бъди жив и здрав, усмивка винаги да грее на лицичето ти!

M1Ss`SeLeNa, добре дошла!

Дианджели, радвам се, че всичко е наред.

# 22
  • Мнения: 1 242
Е-е, как човек да не ги обича тези паметливи ученици. Браво, браво! Joy
Седни, Дианжели! Великолепен (7)! Joy

Веч, вие все пак у дома празнувате. В градината ли ще ги пуснеш хуните? Дано  е толкова слънчево времето при вас както е тук.
П.С. Евиния албум май си го заключила, ге? Ще ме караш да се регистрирам значи. Laughing

Мъжете ми спят вече блажено. Дамата - тоже. Отивам да надникна в куфарите. Хохохо Mr. Green

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех, че е хубаво времето. Жалко че всички са особено заети та няма с кого да изляза. Сама не обичам. Обичам, но в определени моменти, този не е такъв. Разхождам се вкъщи с къса снежнобяла рокличка и високи черни обувки, онези, дето ви ги показвах, плюс страхотен черен колан да се връзва с обувките и още някакви работи. Все едно ще ходя на бал или нещо подобно. Фръцкам се пред огледалото. Мисля че имам нужда от спешна медицинска помощ по повода. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 636
Мисля че имам нужда от спешна медицинска помощ по повода. Simple Smile
И аz така си мисля  Mr. Green

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Алтернативата е да седя и да си бъркам в носа. Simple Smile Преоблякох се, де. Човек ще каже че слушам твърде много Пусикет Долс. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 71
Joy И  аз  си  се  разхождам с  новите  обувки  вкъщи  за  да  ги  разтъпча  и  да  ми  мине  депресията  от   пазаруването..., с  диването  такъв  цирк направихме  на  главната ,не  е  истина   ooooh!

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз затова ги нося. Адски са удобни за равна настилка, но за да изляза на равното от вкъщи трябва да мина през едни камънаци, голяма мъка е. Simple Smile

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
На мен ми се провали шопинга, т.е. на децата успях да купя нещичко, за мен пак нищо...а бях решила да си направя подарък за деня на майката. Утре трябва да ходим със свеки и племенникът в някакъв музей на миниатюрни влакчета. От една страна ми е интересно, от друга...не ми се мисли, ако синчетата се размрънкат по обедно време и няма къде да поспят ooooh! В чуденка съм, дали да не пратя Мартиновците сами, пък аз да остана с Фабо у дома  newsm78

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Мис Селена, добре дошла  bouquet
Вчера детенце ми подари първия подарък, изработен в детската градина от него. Ей, не знам вярвате ли ми, ам ащях да ревна пред всички докато излизаха децата от там. Такова усещане невероятно беше Grinning

Общи условия

Активация на акаунт