ДЕКЕМВРИ е далече, пролет пукна вече

  • 12 032
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 187

Йо, Мимина, Елмина, Сънче и още една мама която не познах  Embarassed СТРАХОТНИ СТЕ!


наистина сте много готини,май е крайно време и аз да се вясна на една варненска срещи4ка Embarassed

# 241
  • Мнения: 20
Здравейте мацки,
 нашите крачнца също са почти постоянно мокри,трябва и аз да купя лятно чувалче.Сега сменяме режима,понеже си ляга в 8 а лятото това е доста рано ,впредвид че слънцето залязва в 9 и сега сме с нов режим и си поспиваме до към 8.30  Hug,съответно и по късно си лягаме.
Да попитам мамите на който няма кой да им помага за малчовците,как мислите да се справите с ранното прибиране лятото ,за къпане и тн, на мен ми е наболял въпрос.Благодаря ви за хубавите думи за Давид   bouquet

# 242
  • Варна
  • Мнения: 37
Здравейте,мамчета!  bouquet

Отдавна не съм писала,но гледам да ви чета редовно.
Вече повечето сте захранили,а аз още не смея.Нали имахме дълго време колики.....Е,овладяхме ги
Сега пък моя сладур нещо друго го мъчи,но не знам къде да търся проблема Thinking
До преди 2 седмици беше много спокойно дете.Гостувахме на баба и дядо в Кюстендил и всичко беше ОК,до момента в който се завърнахме във Варна.Сякаш си доведохме друго дете.От 1 часа през ноща,та чак до 8 сутрин не спи.луда станах вече Crazy
Мислех,че е от смяна на климата,ама толкова време вече....едва ли.
не знам какво да си мисля .. newsm78

И педито ще сменям.Оплаквам и се аз,споделям за проблема,а тя ми отговаря нали не съм очаквала да му даде приспивателни...
малеееее,полудях #2gunfire #2gunfire...нали съм с почти изтощени батерии.. Naughty

И в количката не иска да стои,извива се,реве,иска да се носим.
Вече толкова срещички на варненските мами изтървахме Sad
Надявам се скоро да отмине този кофти момент...дано Praynig


Е,изтъжих ви се.

хубав и усмихнат ден на всички бебчовци и мами Simple Smile Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 149
Айдееееее, Дидо пак е хремав, явно баткото му лепна хремата , започва се моята одисея Cry

# 244
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Мамчета някоя от вас прави ли домашни пюрета? Интересувам се дали могат да се приготвят повече количества и да се замразяват?

# 245
  • Мнения: 616
kadi вероятно са зъбки, виж венеца дали е подут? Мажеш ли го с нещо за успокоение?

Варненки завидях ви, море, морска градина  Heart Eyes кеф! А вие сте страшни сладурани   bouquet

# 246
  • Мнения: 2 149
Мамчета някоя от вас прави ли домашни пюрета? Интересувам се дали могат да се приготвят повече количества и да се замразяват?
Аз акто сваря картоф и тиквичка, едната част му давам, другата прибирам за утре в хладилника затворена. Може и да се замразяват по същата логика, така мисля.

# 247
  • Мнения: 3
                                                     Здравейте мамчета  bouquet
                                 Варненската дружина- Браво, много сте готини Hug
       Все по- рядко пиша, но ви чета винаги когато малкия мъж ми "подари" малко време. От сутринта, та до обяд, бяхме на разходка в нашия парк- на езерцето. До сега толкова дълга разходка не съм правила заради папането Simple Smile. Но днес реших да накърмя бебо Laughing, та да не стои гладно детенцето ми, че голям рев беше. Всички мами се наобръщаха, за да видят коя е тая "лошата" мама дето си държи бебчето гладно, а и успя да разреве и техните бебенца Wink.Нахраних го, но нали пусти свян, а нямам от тези специалните наметалца, та вързах една пелена в двата й края- и хоп бебо е на сянка, а мама не е разголила гръд Laughing Описвам ви тази ситуация, защото сигурно има още много други мацки, дето бързат да се приберат, за да накърмят детенцето си, а после ако са без асансьор като мен, не им се мъкне пак леката Grinning колича
   Хубава и спокойна вечер

# 248
  • Мнения: 14
Привет и от мен!!!

kadi добре дошла, не можахме много да се видим в Кн, ама следващия път, като поотраснат "големите" хора..

Мамчета имам един много глупав въпрос сигурно, ама при мен вече кърмата е на финала и от известно време давам АМ. Всичко е ОК, ама да си сверя часовника, какво количество лапкат вашите съкровища...  че на кутията пише 180-210 ама мен ми се вижда множко!!!

Не дава да пиша бееее, драшти с ръчички по клавиатурата и ако я драпна назад я рита с крака Laughing Laughing

Айде лека

# 249
  • Мнения: 12
Санчес- Йоанка папка по 150 мл вода, тоест 170 мл мляко...ама това е много индивидуално, моqта малка сладурка е доста злояда-мислq, че 200 мл мляко за тази възраст е супер! Скоро ще идвам до Кюстендил и много ще се радвам ако ги запознаем двете гостожици Wink

Момичета, ние вече имаме бънджи от вчера и е голям купон, ето ви снимки да ни видите Simple Smile http://prikachi.com/users/orlina/1P.jpg   http://prikachi.com/users/orlina/2B.jpg   http://prikachi.com/users/orlina/3m.jpg

# 250
  • София
  • Мнения: 308
Варненки, и аз ви завидях още веднъж. Въпреки, че съм от Бургас, ми харесва много Варна и през отпуската на мъжо ще направим един тигел до там Wink

Ние вчера започнахме захранването. Иви горкия хич не му се понрави пюрето от моркови, направо се потрисаше от гадост. А и то няма никакъв вкус. След това, като ми дадах шишето с мляко, с две ръце го пое Laughing Днес обаче явно се примири, че майка му ще го тормози с някакви гадости и си хапна 5-6 лъжички Laughing Ще видим как ще продължаваме и за напред. Дано да не е злояд, като мен, че ще се видя в чудо ooooh!

Йо, и на Иви му се потят крачетата, че и дланите даже.
Санчес, аз не се водя по тези мерки. Иви беше свикнал да яде по малко, но често като беше на кърма и сега като сме на АМ е пак така. Много рядко изяжда 160мл.. Обикновено яде по 120-130мл.

Чаена, дано да оздравеят бързо децата!

Орлинка, ама малката е толкова щастлива! Душичка малка!

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ама става ли примерно в бурканчета от купешки да се завинтват и във фризера и колко горе долу са трайни?

# 252
  • Мнения: 616
Крис през деня яде по 200 мл мляко т.е 180 вода и 6 лъжички а вечер 210 вода и 7 лъжички което става 240 мл. с 4 часова пауза, ама той яде така от доста време сигурно има 1мес-1 и 1/2 мес. много е индивидуално, просто той така си го направи  Simple Smile

Диди успех с пюретата  Simple Smile

# 253
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Относно бънджитата:Аз много искам да взема на малката такова като навърши 5 месеца, но таткото се е заинатил, че са за над 6 месечна възраст Sad
Аз домашни пюрета не правя, просто ми се струва, че не си залсужава цялото това приготвяне и т.н.Щом продават купешки, защо да не се възползвам.Вече има толкова неща, които улесняват една домакиня.

# 254
  • Мнения: 16
Здравейте да ви кажа за пюретата аз направих пюре от картоф със спанак и го прибрах във фризера и като го извадих и се размрази останах неприятно изненадана/и бебчо също/ пюрето беше станало на гъба и като го изсипах да го изхвърля имаше доста голямо количество вода.

Общи условия

Активация на акаунт