ДЕКЕМВРИ е далече, пролет пукна вече

  • 12 021
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Чаено, дава началната страничка Simple Smile

# 286
  • Мнения: 2 149
Сетих се аз, оправих я! Hug

# 287
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добре сте си изкарали, чак ми замириса на мръвка и хубава Бг биричка Simple Smile

# 288
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
Най-накрая ви изчетох.

Видях много красиви снимки на бебчета, варненски срещички и придобивки.  Hug Всички са прекрасни, но да не пропусна някой няма да изреждам.

На Никола краката и вратлето се потят страхотно. Нощкно време спи по боди с къс ръкав и късо панталонче /без чорапки/ и отгоре тънка памучна пелена и отворена врата на терасата.

За карфиола и ние  Sick

Ето и от нас малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379407

и да видите що е то шарка... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379413

Определено това бяха най-кошмарните ми 5дена, но слава богу минаха. Сега го чакам и малкияда се ошари.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 11:09 от ninanb

# 289
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
ООо милата, колко жал ми стана... Как се е опъпчила Sad Че и под крачетата има  #Crazy

# 290
  • Мнения: 2 149
Нина, Shocked направо е ужасно, милото дете! Ама по-добре сега да мине, а не на дърти години да я подкара! Hug

# 291
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 723
НОВА  ТЕМА

# 292
  • Мнения: 17
Горкичкото детенце - добре че вече отминава! Но си мисля, че може малкия и да не се изшари.

# 293
  • Мнения: 18
Скъпи мами,
моля за съвет
имаме температура почти 38" и то на обяд,не спахме -предполагам е от зъбките,нямаме резци още,но венците леко са подути.
Детската лекарка не вдига тел, давах Панадол,но довечера може да я вдигнем повече.
На някой случвало ли се е подобен проблем и какво направихте
дано скоро да вдигне лекарката

# 294
  • Мнения: 18
ох, и ние изкарахме вирус с яка хрема-всичките,аз даже бях на антибиотик-наи-зле, уж малкия я изкара леко,а може да не му е минала и оттова да вдига телмпература-едни са харкания,
Чаено момиче-как понесоха тези капки на бебето и друго изписаха ли му за хремата-това е вирус
лекарката ни още не вдига,не е за първи път-май трябва да се замисля за резервен вариант с детска лекарка

# 295
  • Мнения: 2 149
Dju, dja, мини в новата тема!
Дано бебето е по-добре вече!
Пиши! Hug

Общи условия

Активация на акаунт