ДЕКЕМВРИ е далече, пролет пукна вече

  • 12 033
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 86
Привет, майчета!

Честит празник на всички децича, които закръглят месечинки днес.

Владката най-накрая стои мирно в количката и не протестира. Та днес се разходихме 1 час в гората (вместо фитнес), поспа малко и после пихме кафе без да мрънка.
Шуши скиорчето много е пораснало! Вие няма ли вече да се местите в София?
За съжаление още нищо не правим по апартамента. Боядисано е навсякъде и плочките за банята чакат някой да им обърне внимание. Мъжа ми мести магазина от Пловдив в София и ще отваря нов на морето за сезона. Изобщо не остава време за надзор на майстори. Но ще го строявам скоро, че мислехме да стоим тук 2-3 месеца, да мине зимата, а то какво стана.....

А много ми се иска да се съберем в София с дечурлигата, както докато бяхме с дундави коремчета  Hug
До скоро, отивам да хапна докато зверчето се занимава на гимнастиката!

# 271
  • Мнения: 3
                 Честити месечинки на порасналите бебоци newsm51
 Абелче, кога се търкулна половин гидина Grinning Да ти е жив и здрав Ники и много усмихнат Hug
 Да се допитам и аз моичета за потенето. Ние имаме голям проблем, когато сложа бебо в столчето за кола- след това е мокър. Дали пък не му е малко вече newsm78 Може би мамите с по- едри бебчета да кажат. Почвам да си мисля, че е от кг.  Александър е почти 10кг. и сегашното столче, което е до 13кг.(на Чико Ауто Фикс) си мисля, че е малко. Някой вече ползва ли по- голямо столче и какво?

# 272
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 788
Здравейте мацки! Ние се завърнахме от село.

Честити месечинки на всички малки бебоци!

И аз да почерпя за нашата месечинка, но скромно, че нямам време. 
   cook

Ще ви чета довечера и ще пусна нова темичка!

# 273
  • Мнения: 399
Започвам да пиша това за трети път...предните два спря тока точно преди да публикувам  #Cussing out ...надявам се,че този път няма да бъда "приятно" прекъсната! Crazy
Ха,здравейте!
Първо да предам поздрави за всички от Елмина! Grinning
И сега да ви похваля мойта госпоЙца...вчера си "разпра" брадичката  ooooh!...и я водиха два пъти да я лепят  Crazy сега се кипри с една лепенка и е много горда! Laughing Обаче случихме на тарикатска травма - дълбока,но не кървеше много и не я болеше нито след инцидента,нито сега! Party
Случката се разигра,когато бях навън САМА с двамата Rolling Eyes...мъничка ми е още и не умее да се пази,а аз количка ли да бутам,нея ли да вардя  ooooh! ...трудна работа  Tired и какво ли ме чака  Mr. Green

Диман мина на 4-кратно папкане.Пие по 200мл Аптамил 1 и понеже съкрати едно хранене,реших днес да го пробвам с 230мл - така пише за навършили 5мес,излапа го,но после повърна...та явно не е готов за увеличаване на дозата...може би защото няма навършени 5 мес  Laughing !

За стола за кола - ето такъв наследи Диман от кака си. http://www.youtube.com/watch?v=Wl_xNbrLTnU    И въпреки,че е за деца от 9кг (до 18) ,а Дани е 7кг,аз вече два пъти го слагах вътре за сравнително кратки преходи и той дори си спинка сладко в него! Grinning За тези,които ще се изумят,че си слагам детето седнало,ще уточня,че стола се издърпва напред,както е показано на клипчето и положението става що-годе приемливо за кратко време. Peace Много съм доволна от столчето и го препоръчвам горещо,когато след 2-3-4 мес им дойде времето. Wink Peace Имат и летни калъфки,които са чудесни за жегите и се перат! Peace

Чаената,да ти оздравяват момченцата! Praynig

Днес съм наказана у дома в това готино време и ми иде да се изям от яд! Crazy
Дългичко стана...ще ме извинявате! Blush
Хубав ден! Hug

# 274
  • Мнения: 277
И Йоан днес става на 5 месеца и по този случай го поснимах малко Grinning
http://www.sun81.snimka.bg/album.php?album_id=379222
Честито на всички бебоци които днес порастват. Много да ви радват.
Аз от тези разходки като се прибера направо съм гроги, но пък в нас изобщо не ме свърта.

# 275
  • София
  • Мнения: 179
Привет мамчета.
Честити месечинки на всички сладури. Да са здрави и много да слушкат мама и тате.   bouquet

Миленка, Орлинка страхотни придобивки за малките бебоци.  Peace

Чаена бързо да оздравяват малките симпатяги.  Hug
Варненки страхотни сладурки сте  Grinning
Ние вече сме на гости на баба му на Калоян и още не мога да се организирам какво да правя, защото само обикалям напред-назад, че много хора искат да го видят. Grinning
Сега се измори малчо и заспа. Ще си почина и аз малко Wink


# 276
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Пащърнак-а се обсъждаше в една друга тема и там беше споменато, че може да е един от първите зеленчуци при захранване.Така, че- смело Simple Smile
Вчера купихме една джаджа на мънечката, дето баща и все ми дуднеше за нея.Ето я:
http://i524.photobucket.com/albums/cc328/OkovanaNejnost/Razni/P5 … .jpg?t=1242749146

Значи става перфектно за хранене, не се уморява, понеже се поддържа и отзад и изобщо екстра е да се учи да седи... после май става на цукало.. Не съм го разцъкала все още Simple Smile
Вчера си дръпнахме една доста дълга разходка, беше страшно приятно.Ако ви е интересно мога да кача някоя и друга снимка Simple Smile

# 277
  • Мнения: 1 152
Привет!

abel честита половин годинка на Никола! Много бързо минава времето и тези дечица са като гъбки, мамини златни! Mr. Green

Орлина честита придобивка на Йоанка! Както винаги ухилена до уши и толкова щастлива!  Grinning

Милена
първо ти завидях за зелената тревичка, а люлката е точно на място!  Wink

Жени аз харесах това , но не знам защо по различните места се различава информацията от кога може да се ползва.  newsm78 И Кари се поти в столчето въпреки климатика в колата.

Елис , Мелиса е толкова сладка пухкавелка - само за цунки.  Heart EyesЧестита придобивка.

Sun.
и твоя младеж е много пораснал.  Grinning

# 278
  • Мнения: 15
Привет мами,  bouquet
Честити ви придобивки! Много са сладки! И ние имаме същата люлка и съм много доволна от нея. Върши ми страхотна работа при приспиване и хапване на нелюбими пюрета. Wink
Да ви препоръчам неразливаема чашка за децата, които не пият вода. От 3 дни ползвам на Нуби чашка и е страхотна.Георги сам си я държи и пие и си чеше венците едновременно. Laughing

# 279
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Я дай линк или снимка?Не, че на мен ми трябва, толкова чашки и взехме на мишката, но ще ми е интересно да видя, а и има мами които ще им помогнеш да се решат Simple Smile

# 280
  • Кърджали
  • Мнения: 276
черпя всички по случай 5 месечинка на мойто Владенце, а също така и да честитя на всички празнуващи днеска месечинки party023 , а на кърмещите мами по една beer

Нашето захранване върви горе долу добре от всичко което съм дала досега само на карфиола направи Sick

имам 1 питанка вие по кое време на  деня къпите бебешорите ние досега вечер, но в тия жеги май на обяд ще го къпим вече

ами това е от мене аз само ви чета и чат пат се включвам и много се радвам, че ви има

# 281
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Къпя я вечер преди лягане, през ден.

# 282
  • Мнения: 187
Къпя я вечер преди лягане, през ден.

и аз така,и аз

# 283
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Sun81 какво сладурче ще го изпапкам Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 2 149
Заведох Дидо днес на УНГ в ИСУЛ, лекарят гио прегледа и каза, че и него го е погнала хремата от батко му ooooh! Милият, както спи и като ревне, а се оказва, че нослето му хърка и вадя едни сополяци не си е работа! Изписа му Макситрол и на него, дано помогнат капките Praynig

Днес всех плодово пюре на Плазмон, круша със зърнени култури. Излапка половин бурканче, а вечерята му бе АМ+ плазмон бисквитена маса. Много странно, не бях виждала такова чудо преди време, но е безглутенова за 4+ месеца, услади му се!

 
Вижте в неделя къде го заведохме, Говедарци!
http://www.teagirl.snimka.bg/album.php?album_id=378540

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 22:47 от Чаено момиче

Общи условия

Активация на акаунт