ДЕКЕМВРИ е далече, пролет пукна вече

  • 12 034
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 187
ами да си покажем и ние новата придобивка
http://prikachi.com/images.php?users/eniivanova/77l.jpg  hahaha

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 08:18 от miIV-Milena Ivanova

# 256
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Много сладка люлка Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 250
Уау, Миленка супер, супер готина люлка...Изглежда много удобна  newsm10

завиждам му на  Марти  Wink

сега се връщам да чета назад  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 67
Здравейте!
Много са хубави всички бебчета, пу да са ни здрави и послушни   love001  love001  love001
Много е сладко бънджито, Орли. И люлка та на Марти също.Ама аз повече му завиждам на прекрасната моравка, така си мечтая да живея в къща с дворче Cry
Шуши скиорчето много е пораснало! Вие няма ли вече да се местите в София?
С нашето захранване ситуацията не е много променена, яде ако успея да  й отворя устата със сила, няколко лъжички и това е .Вече две седмици се захранваме и още не може да изяди 1/3 от бурканчето, не ми е ясно до кога ще е така newsm78
Зиги май си права, на всичкото отгоре не харесва морков.Днес яде алабаш, аз за първи път го вкусвам и не ми хареса на Теди също Laughing
Ми това е за сега много целувки и спокойна нощ newsm46

# 259
  • София
  • Мнения: 250
Почерпете се за наше здраве - днес моето момче става на 5 месеца



Честити месечинки - на  бебе Никола на abel, на бебе Рая на Анели, бебе Никола на ninanb, бебе Йоан на Sun, бебе Владимир на gala_girl, бебе Никола на svetlanka,бебе Андрей на  silvanka - да са живи и здравички Hug

Варненки много сте готини, а бебчовците ви са големи сладурковци !
И на мен как ми се иска да се присъединя към някоя групичка за разходки, ноо.... cry Ще си се разхождаме сами с бебо и понякога с тати, когато е почивка ......


Честит Рожден Ден на BIBI_SZ - всичко най хубаво ти желая  baloni ( с малко закъснение)

Орлинка, Йоанка е голяма хубавица..определено и харесва бънджито  Simple Smile

Айде, лек ден от нас и повече разходки  1stroller

# 260
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Честити месечинки на бебоците, да пораснат големи, големи...

# 261
  • Мнения: 14
Орлина ще се радвам да се видим, пиши преди да дойдеш в КН!!!!


МНого много целувки и гушки на всички месечинковци за днес!!!

# 262
  • Мнения: 468
Добро утро
Орлинка много е хубаво бънджито и аз мисля да вземем на Галка че с това подскачане нейното в ръцете ми вече не ги чувствам  Crazy
Миленка нашата люлка е сущата и съм много доволна от нея  Peace
KOKA и ние ядем по половин пюре не иска повече  ooooh!

# 263
  • Мнения: 187
Орлинка,това бънджи от тези,които стават после на проходилка ли е или си е просто бънджи,понеже мъжа ми смята да вземем по нататък проходилка с бънджи а аз искам от бънджитата които се зака4ат за касата на вратата та сме в един голям Х.мамите с опит да дадат съвет.ина4е това е много сладко и малката принцеска е една голяяяяма сладурана.
а с тази люлка Марти в4ера цял ден в нея.в 12 на обяд я купихме и до 8 не е мръднал,така й се кефи Joy
4естито и на беб4овците с месе4инки Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 12
Миленче, само бънджи е това- не сме гледали с проходилка пък и си миля, че при всички случаи ако са  отделно ще са по стабилни! Купихме това, защото тези които се закачат нямат играчки пред тях пък и ние нямаме каси на вратите където да го сложиме! Laughing

Блaгодаря ви на всички за коплиментите за малката ми лечинка   Hug

Честити месечинки на всички пораснали бебоци Simple Smile

# 265
  • Мнения: 187
Сан4ес,Марти яде то4но по 210мл мляко(190 вода и 6 лъжи4ки мляко) Simple Smile
Орлинка,мерсим за експресния отговор Peaceама това за бънджито за касите по вратите,ние го искаме за двора,понеже двор4ето е голямо и зелено и там има много места където да го сложим,ама съм на 2 акъла
Йоанка,на Марти също му се потят кра4етата

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 09:12 от miIV-Milena Ivanova

# 266
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте дами Simple Smile

Аз последните дни не стигам до компютъра, та малко съм ви поизпуснала Simple Smile

Влизам само да ви почерпя, че моето малко слънчице днес става на цеееееели 6 месеца  Grinning
Направо не знам кога минаха....

Ето малко малинови сладости за начало на слънчевия ден:



Целувки и на малките декемврийчета, които празнуват днес, а и миналите няколко дни, да са живи и здрави и все така сладки  Hug
Днес съм решила да се забавляваме с малкия разбойник, да видим каква ще я свършим Wink

# 267
  • София
  • Мнения: 318
Ехххххх Милена, щастливци сте вие с това дворче  Simple Smile Ние завряни в тия апартаменти .... направо не си е работа!  Crazy

Орлина, страхотна е малката а и веселбата е пълна Heart Eyes И при нас бънджито е на дневен ред. Шезлонгът и столчето вече ни омръзнаха и трябва да мислим ново забавление, че започна да ми писва да се правя на клоун, за да не му е скучно на малкото диване  ooooh!

Елис, напълно те подкрепям за пюретата  Peace А и доколкото знам има доста сериозен контрол на качеството при готовите бурканчета, а на нашите пазари вече не знаеш с какви продукти се сдобиваш  Thinking

Със захранването и ние се борим вече. Не е много ентусиазирана малката от новите вкусове, като изключим крушата (дадох и когато се беше запекла и освен че и се услади свърши чудесна работа  Grinning).

Ако някой знае лек за потни крачета, да сподели  Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОРАСТНАЛИ БЕБОЦИ!!!   bouquet

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Привет ,

Честити месечинки на порастналите слънца   bouquet !Да са здрави , много щастливи и обичани   bouquet !

Честито за веселите  Laughing придобивки на Миленка и Орли и техните веселушки  Laughing !Със здраве да ги ползвате и само радостни и щастливи ммоменти да имате !И аз ти завиждам Миленка за дворчето , благородно  Crazy !

Весели разходки


# 269
  • София
  • Мнения: 357
Добро утро!

Абел - честита 1/2 годинка на твоето съкровище! Да ти е жив и здрав и много радости да носи на мама и тати!
Честито и на всички други пораснали бебчовци!

Миленка - същата люлка си взехме и ние преди около месец и ни върши чудесна работа с приспиването, че иначе трябва да е на ръце, ама нашата е набутана в апартамент, така в дворче си е най-добре.

Орлинка - страшно е бънджито - и малката сладуранка е с толкова щастлива физиономия, чак  ми се прииска и на мен да скачам с такова  Joy
И аз много се чудя какво да взимам, че няма да имаме място и за такова нещо вкъщи, освен такова за вратата да вземем, въпреки че това много повече ми харесва. А и столче трябва да взимаме, изобщо вещите на бебо все повече окупират всичко вкъщи, ама здраве да е  Laughing

Да се похваля и ние почнахме захранването вчера - с пюре от морков. Физиономиите, които правеше бебо бяха уникални, така се чудеше милия какво му пъхам в устата милия, ама май по-скоро му хареса. В началото си го държеше в устата и се представях как шрави бррр и всичко отива върху мен, ама накрайа взе да го преглъща. Чакам с нетърпение днес пак да му дам да видим как ще реагира.
Пащърнак може ли да му дам сега или трябва по-късно да се въведе?

Общи условия

Активация на акаунт