Има ли работещи мами 2008

  • 8 848
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 335
Добре дошли на новите мами Hug
Дано с новите попьлнения тук темичката да живне Wink
sweetkids_mama,направо ти се вьзхитих.Как изобщо ще се справяш с всичко?Работа,бебе,а и пьрвокласник,по-голямото детенце и то си има своите нужди.
Дариии не се притеснявай.Може баба и бебе да се разбират по-добре от колкото очакваш,а пьрвите дни(да не кажа седмици)е нормално да ти е кофти.Извинявай за вьпроса,ама не разбрах как майка ти излиза майчинство Embarassedтя ли ще го гледа?

# 61
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро!

Извинявай за вьпроса,ама не разбрах как майка ти излиза майчинство Embarassedтя ли ще го гледа?

Прехвърлям майчинството! Имаме право до навършване на 2 години на детето. Но приемащия трябва да е баба, дядо или бащата на детето и да е осигурен по трудов договор  Peace!

# 62
  • Мнения: 149
Здравейте на новите мами  Hug

Мама на сладки деца, браво  bouquet И аз си мечтая за много членно фемили.....ама дали ще се сбъдне - Божа работа.

Дари, не се притеснявай. нормално е отначало да ти е малко гадничко, да си поплакваш в тоалетната....но на децата им е голям кеф с бабите Peace Аз, моя Гогошан, не го бях оставяла самичък дори и с баща му, но учудващо за мен много бързо свикна с майка ми /ние живеем в разл. градове/ и даже нямаше никакви ревове от негова старана. Пък аз даже и за истерии се бях приготвила Crazy

Хайде желая ви успешен петък и приятен уикенд. Ние ще се замъкнем до Тетевен....

# 63
  • София
  • Мнения: 3 124
Благодаря за посрещането! Hug

slyn4ogled, вече сте направили втората стъпка към многодетното семейство! Wink И ние до един момент не вярвахме, че ще осъществим мечтата си, но сега тя вече е реалност и е много хубаво. Blush

Дарии
, спокойно, ще свикне малкият! Peace
 

# 64
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Благодаря ви за успокоенията, момичета  Hug!
Утре трябва да започна работа и днес вече ме тресат нервите!  Още не станала от сън и ми се реве  Sad! Кога мина това време ..................

slyn4ogled , и моето слънчице е Георги  Peace! Наричаме го "Жожо", ама той вече сам си казва името и реши, че е "Гога"  Heart Eyes!

Хубав ден на всички  Hug!

# 65
  • Мнения: 690
Дариии,  Hug Недей да прекарваш последния си ден майчинство в тъжни мисли. Трудно е наистина, но се наслаждавай на този ден и на малкият Гога  Hug

# 66
  • Мнения: 1 584
Дарии,  Hug

Аз след 1 седмица отпуска (да не си помислите че съм почивала обаче Mr. Green) съм отново на работа днес. Бях с каката 2 пъти в детската градина за свикване, мина добре, срамуваше се първия път, но втория много се отпусна. Утре е първият официален ден Heart Eyes

Дойдоха свекитата да гледат 2 седмици малката докато гледачката ми е отпуска - няма да ви описвам каква лудница е вкъщи  Crazy

# 67
  • Мнения: 4 335
Здравейте, момичета Hug
Аз тькмо се стягам за работа и влезнах да ви прочета на бьрзо Wink
Дарии,недей така да тьжиш.Ще видиш,че бьрзо се свиква,а и за теб ще е някакво разнообразие.Успех утре на пьрвият работен ден и да разкажеш как сте се справили Hug

Майра,и на вас пожелавам спорен пьрви официалелен ден в градината Hug

Гледам Дездемонка се губи на последьк Wink

Отивам да се стягам за нощна.Лека вечер на всички Hug

# 68
  • Мнения: 690
Дари, успех утре!! И на мен не ми се вярваше, но първият работен ден не е чак толкова лош.

Майра, а Неоми ще ходи ли в градината или ще остава при детегледачката?

# 69
  • Мнения: 1 584
Майра, а Неоми ще ходи ли в градината или ще остава при детегледачката?

Ноеми има място в ясла (ясленска група в същата детска градина) от 1.11. Дотогава ще е при гледачката - дефакто още 1.5м, че тя е отпуска сега и без това Wink

# 70
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте мамчета  Hug,

Първия работен ден не беше много зле! Радваха ми се всички колеги и не мога да се похваля, че съм свършила нещо  Blush!
Дребния уж е бил добре! Ял, играл, спал и изобщо не ме е търсил  Sad! Вечерта като ме видя отиде и се сгуши в баща си, а в мен не иска. Много тъжно ми стана  Cry! Дали ми се сърди? И през цялото време си игра само с баща си. Мен все едно ме няма! Много плаках като го приспах!
На всичкото отгоре баба му (свеки) го беше облякла с къси оранжеви панталони, сини три-четвърти чорапи и шарена блуза с дълъг ръкав при положение, че вън беше около26-27 градуса  #Crazy! Подивях  Close! А като разбрах, че сутринта е бил с ватирани панталони, ватирана блуза и елече с качулка съвсем загубих ума и дума! И всичко това при положение, че сутринта му приготвих дрехи за всякакво време и за всеки случай! Ама тя си рови из гардеробите и каквото си иска това прави  smile3511!
Като капак, бях казала за следобедна закуска да му направи кисело мляко с бисквити. От 3 кисели млека "На баба", 4 кисели млека "Роса" и един айрян, тя му е направила закуска с айряна  #Crazy! Аз бая се чудех защо не ми липсва мляко, докато не погледнах в кофата  #Cussing out! А тя дори и не се е сетила, че това не е кисело мляко ..............

Ох, оплаках ви се  Crazy!

# 71
  • Мнения: 690
Дари, браво за преминал успешно първи ден на работа!

Николета също ми се сърдеше предните две седмици. Вижда ме и си обръща главата на страна, но й минаваше. Сега като я взимам от яслата много се радва.

Относно ясли - бясна съм. Пролетно/лятно време ходих в една държавна ясла, в която директорката ми каза, че ще приеме Ния най-късно ноември месец. Вчера й се обадих и тя ми каза, че нямало такова нещо. Да съм търсила алтернатви  Rolling Eyes Може би е по-добре така, защото Ния няма пак да сменя обстановката, а и в частната ясла за сега се грижат добре за нея. Като я взимам се усмихва и маха на леличките.

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Здравейте.
Иве, загубих се наистина, почивахме си малко извън дома. Ходихме на вилата на плаж, после малко на планина. Вече съм на линия, а от следващия понеделник и на работа  Sad.
Добре дошли на новите мами  Hug

За яслите, ние ще се борим догодина. Тази година пробвах в едно ОДЗ, което е близо до в къщи, но не се получи. Януари ще го мислим, за сега майка ми ще гледа Емч.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 124
Дарии, това с навличането си е специалитет на бабите! Laughing Май трябва да се крият по-дебелите дрехи от тях. Wink Знам, че е много дразнещо, но по-важно е, че детето се е чувствало добре. Peace Ще свикнете и двамата, ще видиш. Hug

# 74
  • Мнения: 149
И аз мацки, много се карам за това постоянно навличане.....ама май няма голяма полза....общо взето съм доволна от майка.....пък и ккавото да си кажем, близки сме си ще си простим  Wink

За яслите - не ми се дава много и за сега съм го измислила да ги гледам и двете, но дали няма да полудея  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт