Всички НОЕМВРИйки да изпъчим гърди,скоро,че сме мами и на външен вид ще проличи

  • 13 151
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Троян
  • Мнения: 142
Ох,момичета какво да ви кажа...Не ми искат бележка за доказване на бременност-то какво да доказвам,личи си ми...вече всички знаят.Лошото е,4е централния офис на фирмата,а и счетоводството са в друг град и е малко сложно това депозиране на бележки.Единствено трябва по пощата,а не съм сигурна дали някой няма да си направи оглушки,че не е получил документа Weary Тя шефката ми няма нищо против да съм си бременна-ама да си бременея вкъщи,защото сега като се обучи новото момиче ще трябва да плаща 2 заплати за една и съща работа (а тук офисчето ни е малко и през повечето време няма работа и за мен-просто трябва човек на място)
То това с липсата на пари ще го преглътна някакси,повече ме вбесява начина,по който се отнася с мен и незнам какво да правя...

# 257
  • Мнения: 2 556
Здравейте, момичета Simple Smile

Вчера ми беше ранната ФМ при д-р Цолова във Фемина. Около 25 мин. продължи прегледа, всичко е наред с бебчето, а сестра ми като видя снимките му в профил възкликна: "Ама то прилича на Габи!" Mr. Green Голям майтап, защото според мен просто абсурд да го оприлича на някого на този етап. Иначе нухалната транслуценция ми е 0.7 мм и толкова ми е и на снимките (на документа ми го отбелязаха като 1 мм обаче), има си носна костица, кръвотока му е ОК, абе всички важни показатели са си добри. За носната костица обаче се наложи да ме гледат с вагинален ултразук, защото на нормалния бебето просто даде гръб и край. После с вагиналния го хванахме идеално, но то си сложи и двете ръчички пред носа  Party Почна се едно ръчкане от страна на докторката, то доста се мърдаше, но ръчичките не си ги махна сума ти време. Е, накрая го изловихме, но след доста усилия... Според Цолова 99% бебчето е момченце, даже както каза тя - "За мен е 100% мъж, но за всеки случай изчакайте втората ФМ в 20 седмица".

Сега се връщам да чета темичката ни, в момента съм в един Интернет клуб в София Simple Smile

# 258
  • Мнения: 11
Мерси Биляна,ЧРД на сестра ти,а относно танците-ако се чувстваш ок. няма да има проблем,стига да не се развихриш много,много  newsm44

# 259
  • Мнения: 97
Привет и то мен.

despovche - честити сини гащи

комикс - нямаш ли някой счетоводител наблизо да питаш? Направо да ти направят изчисленията. Странно ми е, че си едва на втора консултация в понеделник. На мен в четвъртък ще ми е четвърта.

zifri - изпрати документа по куриер с обратна разписка. Така ще имаш доказателство, че е получен.   Мамицата им на някои работодатели / извинявам се за грубия речник / Не могат така да те изхвърлят. Съгласна съм, че трябва да се намери заместник, но не е ли малко рано ако нямаш оплаквания и можеш да си работиш до края.

На мен пък  взе да ми се връща апетита, но за съжаление се изразява в мераци за сладолед  Crazy
Не знам как ще се боря с тази работа.

# 260
  • Мнения: 57
Здравейте бъдещи мамчета. Виждам доста спорове и ви се чудя Simple Smile Нормално е някоя от нас като има проблем да го сподели , то този форум  за съжаление не е само за хубави неща. Не се карайте за глупости а си изживейте по най-хубавият начин бременността Simple Smile
Усмивки и весел ден от мен

# 261
  • Мнения: 24
Добро утро момичета и от мен.
Имам един въпрос може и да го е писало някъде ама да съм го пропуснала за което се извинявам предварително. Правят ли запис на бебето в Фемина и на диск ли е9 и трябва ли да си носим диск) Благодаря предварително

# 262
  • Мнения: 2 556
Sunny0586 - да, правят такъв запис във Фемина за около 30-40 лева на техен носител, аз лично не съм се възползвала от тази услуга Simple Smile Нека някой, който си е взел диск, да каже точната цена за всеки случай.

# 263
  • Мнения: 14 654
Tess, много хубави резултати Simple Smile
maria.krumova, сладоледът е хубаво нещо, аз смятам да си хапвам, когато ми се прииска. Вчера сигурно наваксах сваления 1 кг през последния месец - не знам откъде ми се появи такъв апетит. После, разбира се, ми стана лошо и ми излезе през носа. Има една поговорка г*з глава затрива, та и аз така. Повече няма да ям толкова, а и печката ми даде на късо, гръмна и ми изогоря и бушона, тъкмо когато пъхвах ядененето във фурната, така че храна не ми се полага докато не ми поправят печката  Mr. Green  Всъщност ако знаете свестен техник - може да ми пишете на лични.

# 264
  • Мнения: 228
Оооо, аз си хапвам сладолед без никакви угризения на съвестта newsm03.
След първата бременност успях да отслабна, не е толкова трудно, та сега много не се втелясвам на тема кг - само гледам  като цяло да хапвам по-здравословни неща, заради бебето.Е сладоледа не знам, дали е от тях, но по-добре отколкото течен шоколад, нали Wink

# 265
  • София
  • Мнения: 307
Sunny0586,

във Фемина платих 90 лв за 3Д и запис на диск.

Поздрави

# 266
Здравейте мили бъдещи мами! Честито на всички мъжки мами   bouquet Аз вобще не съм наясно и ви моля за малко повече разяснение  Embarassed Аз ходих на преглед на 13.05, но нищо не ми казаха за пола, моят термин е на 20.11, а виждам че на други бъдещи мами са го видели. Моля Ви кажете ми какво представлява ФМ и как протича прегледа, може ли наблюсдаващия лекар да извърши това изследване и на какъв апарат? Много ви благодаря  Hug Хубав ден на всички  Hug

# 267
  • Мнения: 652
Хрисси,   bouquet за темата за свекървите! До сега четох, стигнах до 7 страница и я запаметих, че трябва и да работя днес  Wink
И аз сладолед си хапвам почти всеки ден. Като изям 1 кутия (900-1000мл) имам угризения, но на следващия ден като ми се дояде и забравям  Laughing или ако още помня си купувам по-малък.
Хубав ден!

# 268
  • Мнения: 3
ей мами едно въпросче към тези които си усещат бебоците.Вие ежедневно ли ги усещате или не?В смисъл аз съм сигурна че започнах да го усещам/за втори път ми е/обаче не помня първата бременност още в началото ли беше ежедневно или не.От няколко дни се ослушвам да го усетя обаче нищо и взех да се панирам,при вас как е?

# 269
  • Мнения: 430
Олее,какви са тези цени за 3D,в Бургас преглед на 4D и запис на диск струват 60 лв.(говоря за преглед не за ФМ)

Хриси,уникална тема,смея се на глас докато чета! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт