Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Честито и от мен!     bouquet

Аз таман щях да ти напиша, че няма смисъл да се шашкаш - на мен чак в 7-а седмица успяха да ми установят "сакчето"  Embarassed, тъй че - смело напред и УСПЕХ!!!  Peace

# 16
  • Мнения: 6
Здравейте,
Аз съм с 12 дена закъснение, до сега имам 6 / Simple Smile/ положителни уринарни теста и 1 кръвен, но 2 седмици вече не се вижда нищо в матката. Следващия ми преглед е на 30.06 и ако тогава не се вижда нищо лекарката каза, че следва операция тъй като е извънматочна. Тогава ще ми е 15 ден закъснение - чудя се не е ли рано да се мисли за операция Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 2 908
Таня,как така лекарката ти реши отсега че ще е извънматочна,просто недоумявам,аз на твое място бих изчакала да станат 20 дни от закъснението и тогава на преглед и при друг доктор,как може така да говори ooooh!
Стискам палци за хубави новини. Praynig

# 18
  • Мнения: 9 441
Цитат
Здравейте,
Аз съм с 12 дена закъснение, до сега имам 6 / Smile/ положителни уринарни теста и 1 кръвен, но 2 седмици вече не се вижда нищо в матката. Следващия ми преглед е на 30.06 и ако тогава не се вижда нищо лекарката каза, че следва операция тъй като е извънматочна. Тогава ще ми е 15 ден закъснение - чудя се не е ли рано да се мисли за операция Thinking
Рано е още да се види на ехограф.Потърси второ мнение,защото такива доктори не заслужават даже внимание   #2gunfire
За каква операция ти говори като имаш 12 дневно закъснение? ooooh!

# 19
  • Мнения: 629
Таня, какво значи не се вижда нищо. Все пак много зависи кой гледа!!! Защо не смениш лекарката??? Потърси и друго мнение, а може и ехографът да не е добър. А, и разбира се, че може да е рано. Ама лекарите много обичат да плашат хората като наговорят куп глупости без да мислят  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 325
Здравейте!
Дали има място за притеснение.4 седмици и 4 дни от началото на последният цикъл,4 дневно закъснение.Док не можа да види нищо с вагинален ехограф.
Притеснявам се и от това, че имах спонтанен аборт май месец, забременяла съм веднага след първият цикъл.Този факт ме кара да се притеснявам още повече Sad
Забравих да кажа, че имам един положителен тест.
Вчера на прегледа док малко ме уплаши.Каза ми, че ако в понеделник не види плоден сак, ще търси ембрион в тръбите Sad

# 21
  • Мнения: 58
Здравейте!
Дали има място за притеснение.4 седмици и 4 дни от началото на последният цикъл,4 дневно закъснение.Док не можа да види нищо с вагинален ехограф.
Притеснявам се и от това, че имах спонтанен аборт май месец, забременяла съм веднага след първият цикъл.Този факт ме кара да се притеснявам още повече Sad
Забравих да кажа, че имам един положителен тест.
Вчера на прегледа док малко ме уплаши.Каза ми, че ако в понеделник не види плоден сак, ще търси ембрион в тръбите Sad

Спокойно!  Както писах по-горе, при мен едва се видя плодния сак на 12 ден от закъснението и беше 8 мм! Изчакай още няколко дни! Еееееееех, тези лекари как ни плашат!!! Confused

# 22
  • Мнения: 1 325
 ivaneta, Hug
Аз сега като преоброих дните съм ходила на 33 ден от предишния цикъл  при док, май наистина е рано за плодно сакче.Дано всичко е наред , този път!

# 23
  • Мнения: 647
Здравейте!
Дали има място за притеснение.4 седмици и 4 дни от началото на последният цикъл,4 дневно закъснение.Док не можа да види нищо с вагинален ехограф.
Притеснявам се и от това, че имах спонтанен аборт май месец, забременяла съм веднага след първият цикъл.Този факт ме кара да се притеснявам още повече Sad
Забравих да кажа, че имам един положителен тест.
Вчера на прегледа док малко ме уплаши.Каза ми, че ако в понеделник не види плоден сак, ще търси ембрион в тръбите Sad

Eeee, споко! Много бързаш, нищо не може да се види след само 4 дни закъснение. Аз отидох на 12-я ден и се видя само сака, изчакай и не се тревожи и аз имах мисед през януари, но сега нещата вървят добре.  Peace

# 24
  • Мнения: 241
И аз мисля че след 4 дена закъснение не може да се види нищо.Отиди пак,но по- късно.

# 25
  • Мнения: 629
Абе, какви са тези лекари  ooooh! Как да се види нещо на 4 дневно закъснение. И както винаги с пребързани диагнози!
Изчакай да минат 10-тина дни от закъснението и най-добре смени доктора.

# 26
  • Мнения: 1 325
 bgmamma123 , и док каза , че 4дни закъснение са малко, но ми даде срок до другата седмица.Тогава закъснението ще е 9-10дни.

# 27
  • Мнения: 136
Момичета, защо сами се вкарвате във филми, не мога да разбера?
Ако ви закъснява, бройте се за "нормално" бременни, т.е. силна храна, здравословен начин на живот, почивайте си повечко и т.н., пък ходете на ехограф след 2-та седмица.
Така се притеснявате излишно и с нищо не помагате на бебето.
Тя цялата бременност си е едно притеснение, но пък си помагайте и сами.

# 28
  • Мнения: 1 325
magurka, много си права!И аз така реших, няма да го мисля много.Ама пусто като се сетя за миседа , който преживях май месец и съвсем прясното забременяване след това newsm78
Ако не се беше този мисед, нямаше да му мисля толкова.

# 29
  • Мнения: 568
mari_rus, стискам палци всичко да е наред и на следващия преглед да се види сакчето и точицата в него!  Praynig

А иначе аз съм твърдо против ходенето на преглед за установяване на бременността при малко закъснение. Аз отидох на 4-ти ден, просто защото прокървих и много се изплаших. Докторката видя сакче (аз съм с дълга ЛФ), но в него нищо!  Shocked Времето до следващия преглед го уплатних прилежно с липса на сън, четене в интернет на де-що има на тема "кухо яйце" и много, много нерви и тревоги...

Така че - при ранното ходене винаги ще има нещо, което няма да се види или да се чуе... Затова най-добре посещението да е след втората седмица от закъснението, когато би трябвало да се види и сакчето и ембриончето и тупкащото сърчице...

Общи условия

Активация на акаунт