Да помогнем на децата от дома в с. Горна Козница!

  • 9 061
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 803
  Честит празник,мила Ели!Ти си една страхотна жена и се радвам,че те познавам!Бъди здрава,обичана и обичаща,все така усмихната и лъчезарна,и много,много щастлива!Защото го заслужаваш!

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ЕЛИ,
  bouquetЧестити празник Heart Eyes


Северинка,няма да е цял бус Twisted EvilПросто нещата са много за лека кола и не сме сигурни,4е таква ще ги поеме и мислехме за бус Peace

# 32
  • Мнения: 817
Честит празник, Ели! Бъди жива и здрава!


Северинка,няма да е цял бус Twisted EvilПросто нещата са много за лека кола и не сме сигурни,4е таква ще ги поеме и мислехме за бус Peace

Е, хайде сега, щом не се събира багажът в лек автомобил, значи не са никак малко!  Wink  bouquet

# 33
  • Мнения: 129
Благодаря за поздравите! Радвам се, че се сетихте за мен  newsm44  Two Hearts
 Two Hearts newsm76 newsm76 newsm76 Two Hearts

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Казах на Ели ,но да знаете и другите  Hug
Утре ще товарим буса за Кюстендил и доколкото знам ще пътува още утре за към вас.Багажа не е мноооого,4-6 големи кашона с 4орапи,4орапогащи,мъжки слипове (40 размер,25 бр) и колкото има в склада спално бельо и 4аршафи Peace
Събира се в лека кола,но заемайки и задните седалки Peace
утре щом натоварим звънкам за потвърждение Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 129
Получих багажа! Направо с момчето ги прехвърлихме в нашата кола! Утре сутринта ще ги караме към Горна Козница! Като се върнем,   ще пиша как е минало!  Peace

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Получих багажа! Направо с момчето ги прехвърлихме в нашата кола! Утре сутринта ще ги караме към Горна Козница! Като се върнем,   ще пиша как е минало!  Peace

da,no....... :2gunfire:25 4ифта гащи си останаха в колата ми #Cussing out
е,може ли да съм такава патка #Crazy

# 37
  • Мнения: 817
На мен днес ми донесоха три торби с дрехи (всичките за момичета), някои от тях са много запазени и готини, други не чак толкова. Аз също ще се включа с една чанта дрехи за момчетата.

lavender
, ако искаш (и имаш възможност) може да се опитаме да се видим в събота сутринта преди да тръгнем за Кюастендил и да вземем това, което е останало при теб. Само трябва да се координирам и с  мъжа ми, че той е този с книжката.  Peace

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На мен днес ми донесоха три торби с дрехи (всичките за момичета), някои от тях са много запазени и готини, други не чак толкова. Аз също ще се включа с една чанта дрехи за момчетата.

lavender
, ако искаш (и имаш възможност) може да се опитаме да се видим в събота сутринта преди да тръгнем за Кюастендил и да вземем това, което е останало при теб. Само трябва да се координирам и с  мъжа ми, че той е този с книжката.  Peace


в събота няма да мога .От 8.00 съм по зада4и ,в движение........а след 10.00 вероятно в Гурмазово.Ще измисля нещо #2gunfire

# 39
  • Мнения: 803
Така...
Ще честитя рождения ден на Ели най-напред.Да си здрава и щастлива!  bouquet Знам, че си ми обидена... Embarassed
Аз не тръгнах с тях за Козница, минаха само да вземат дрехите, които бях събрала.Вече съжалявам за това, че не намерих сили да го направя.И като една страхливка си намерих няколко причини за това, повечето от които неоснователни.
Вчера за пръв път прекрачих прага на нашия дом,видях бебетата и се сринах,но в истинския смисъл на думата.И днес не можах да се справя с емоциите си, не можах да преглътна болката.Може би е нормално да се чувствам така и все си мисля,че би било ненормално да съм безразлична.Толкова много въпроси без отговори ми се въртят в главата сега, при спомена за гледката от вчера-на тези прекрасни малки създания, изоставени от майките си /ако изобщо могат да се нарекат така/.
Ще чакам Ели да се върнат и да разказват как е минало.И се надявам да се овладея и следващия път да се справя по-лесно с избора си да помагам с каквото мога на всички вас, на които най-благордно завиждам и се възхищавам на силата и всеотдайността, с която се грижите за децата, лишени от майчината ласка и любов.  bouquet Hug
Извинете ме, че написах това... Sad

# 40
  • Мнения: 2 584
Лили  Hug Hug нормално е да си срината, много е тежко и не мисля че някой ще те обвини или разсърди че днес не си отишла, изчакай няколко дена и пак ще имаш сили да нагушкаш децата  bouquet Hug Hug

# 41
  • Мнения: 129
Хеййй, Лили! Не съм ти обидена, знаеш че се пошегувах.  Heart Eyes
Ние занесохме дрехите, пълна кола - хавлии, чаршафи, чорапи, дрехи. Директорката не беше там, но домакинката ги прие. Специални благодарности за всички от персонала на дома, много се зарадваха на нещата. С мед. сестра направихме списък с най-необходимите лекарства:

Марлени компреси - 5 опаковки
Бинтове - 20бр.
Лекопласт - 2бр.
Анкерпласт - 2бр.
Дрозунал - 6 опаковки
Аналгин - 5 опаковки
Тиоридазин 10мл. - 10 опаковки
Тиоридазин 5мл. - 10 опаковки
Мезимфорте 10 000 - 20 опаковки
Бивацин спрей - 5 опаковки
Мукосолван - 10бр.
Флавамет - 5 опаковки
Ношпа - 3бр.
Бусколизин - 3 опаковки
Макропен 400 - 5бр.
Форцит 500 - 5бр.
Панадол - 5бр.
Лупедиум - 5бр.
Стрепсилс - 5бр.
Трилептол - 1бр.

Много ви моля, ако има начин да им усигурим гащи, защото им е много спешно.  Praynig


# 42
  • Мнения: 129
А сега малка виртуална почерпка за всички:

   

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ели,4естити празник  bouquet
Искренно ти желая радост,здраве и  много късмет Heart Eyes

ще намеря на4ин да ви изпратя гащите,но те вси4ки са размер S  на мъжката номерация Peace

Лили,мога само да те уверя,4е с всеки следващ път ще се 4увстваш по-полезна и по-полезна на тези деца.Мъката и въпросите ще останат,но ти ще си по-уверена в себе си и с болка и радост(едновременно) ще си намираш поводи да ходиш при тези деца Peace
Трудно е,тежко е,но сме се обединили около идеята въпреки болката е емоционалния срив да помагаме колкото можем.И всеки ги прави защото така е преценил,така 4увства,4е трябва и иска.Не само за децата,но и за самите нас.От 5 години ходя по домовете,от 5 години живея с тази мъка и едно само ме успокоява-4е правим светът и дните им по -добри.Та дори само заради усмихнатите лица.Оставям настрана факта с даренията и материалните неща,с които помагаме.

5 години Лили аз пла4а в колата след като напусна поредния бебешки дом.И не ме е срам от това.

не се самообвинявай,така не си помагаш.Ти си там ,Ели е до теб и ще видиш ,4е ще преодолееш емоцията с времети и ще осмислиш ситуацията.По-късно ще разбереш за какво говоря Peace

  bouquet

# 44
  • Мнения: 817
На мен днес ми донесоха три торби с дрехи (всичките за момичета), някои от тях са много запазени и готини, други не чак толкова. Аз също ще се включа с една чанта дрехи за момчетата.

lavender
, ако искаш (и имаш възможност) може да се опитаме да се видим в събота сутринта преди да тръгнем за Кюастендил и да вземем това, което е останало при теб. Само трябва да се координирам и с  мъжа ми, че той е този с книжката.  Peace


в събота няма да мога .От 8.00 съм по зада4и ,в движение........а след 10.00 вероятно в Гурмазово.Ще измисля нещо #2gunfire

Здраве да е. Може следващия път като ходя ще ги отнеса или пък някой близък ще помоля, ако ходи по-рано.
 
Ели, Честит рожден ден! Желая ти преди всичко здраве и много щастливи моменти за теб и семейството ти!

Лили
, не се обвинаявай, мила!  Hug Hug HugСигурна съм, че на никого не би му било лесно в тази ситуация. Поне на мен със сигурност. Дори мисълта за нещастни дечица, които няма кой да прегърне ме кара да се разплача, а какво осатва да видиш цялата тази мъка на живо.

Общи условия

Активация на акаунт