Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 33 493
  • 457
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 60


Ето и моята линийка Laughing Както виждате много работа ме чака Mr. Green

# 361
  • Мнения: 2 049


Ето и моята линийка Laughing Както виждате много работа ме чака Mr. Green
Браво,свалила си 10кг. Peace

# 362
  • Мнения: 60
А, не, подвела съм ви без да искам...Отслабнала съм 10 кг откакто родих, т.е. от септември досега, което не е особена заслуга Mr. Green Преди няколко дни бях 73 кг, сега съм 70, но предполагам че е от течностите. На диетата съм от 2 дни, така че още е много рано за поздравления Grinning Дано да мога да се похваля с такъв резултат и след диетата Peace

# 363
  • Мнения: 60
Добър ден, отслабващи Hug Само аз ли съм в този форум Joy Вчера бях на белтъчини - печени кюфтенца и домати - хапнах в 12 и 16 часа...и естествено не можах да издържа до лягане и хапнах същото в 22 4аса Blush днес съм на км и тиквички...вие как я карате...

# 364
  • София
  • Мнения: 7 519
Аз съм четвърти ден на таратор, нещо не мога да превключа на друго. Grinning

# 365
  • Мнения: 60
Klemy, браво! Peace Как издържаш само на таратор newsm78

# 366
  • София
  • Мнения: 7 519
Е, как, аз обожавам таратор просто.  Laughing С упсех мога да живея само на таратор и пържени картофи, като не може пържени картофи и тараторът е добре дошъл.

# 367
  • Мнения: 60
Виж - на пържени картофки и аз мога да изкарам Joy Ама на таратор...Истината е,че еднообразната храна ми мръзва, но щом се налага Simple Smile

# 368
  • Мнения: 355
Kriskaa, Krem4eto е права - млякото е до 2%. Пробвала съм и с 0.1%, но пък в съдържанието пише, че има добавени мазнини и стойността на етикета малко се обезмисля. За часовете за хранене - можеш да ги изместиш спрямо твоя режим - например с един час по-късно, но е важно да са постоянни. За различните продукти си има грамаж, но той зависи от конкретния човек и теглото, което има да смъква. По принцип са 40 гр. сирене, 30 гр. кашкавал, 400 гр КМ, 400 гр. прясно мляко, 2-3 яица, 150-200 гр риба - нетлъста, 400 гр (? не съм сигурна, но така пише в моята диета) безсолна извара от прясно мляко (не кашкавалената, която се продава по магазините). За въглехидратите са ориз, картофи по 400 гр (?), 2 банана, зърнени, бобови - грах, зелен фасул, леща. Бобовите са ми писани на мен, но аз имам сравнително малко да свалям, та може би са ограничени.
Днес изпратих мъжа и детето при свекърва ми и смятам да си почина от ядене и изкушения. Успешна събота и неделя и много минуси! Hug

# 369
  • Мнения: 355
Забравих, има една препоръка - преди всяко хранене на обяд и на вечеря се изпива една чаша вода, заедно с малко от зеленчука и 1/2 час след това се яде.

# 370
  • Мнения: 188
Здравейте! Вчера бях на таратор и ми беше много добре! Днес съм на въглехидрати на обяд и за вечеря, но да си призная довечера съм на семейно тържество с родата и не съм сигурна какво ще стане Sick! Ако домакините не са избрали да включат  картофи в менюто сигурно ще ги заменя с нещо друго. Rolling Eyes
Всеки ден след обяда си правя по 1 час тренировка на крос тренажор, пък до къде ще ги докарам тез килца ще видим!

# 371
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро Страхотни момичета!     bouquet

Как върви диетата? Вчера се премерих и бях 62,5кг. Обаче вчера малко съгреших  Embarassed с може да съм качила малко.  Sick

Черпя с кафе за "Добро утро"

# 372
  • Мнения: 2 049
Добро утро,вчера малко оплесках нещата,че детето имаше рожден ден,а днес май празнуванията ще продължат и ще съм стриктна чак в понеделник.Не съм прекалявала чак,но и не спазвам точно режима,мисля да направя и втората седмица от първя режим и после ще мисля с какво да продължа.Като не е стректно всичко не очаквам някакви съществени резултати,но пък по дрехите си личи че малко съм отслабнала.Има ли някой,който редува тази диета с някоя от другите и да има добри резултати?Мисля след това да мина на Японското чудо,ама като гледам там какъв глад пада Sick

# 373
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, направо ви се възхищавам на добрите резултати.При мен става много бавно но ще се опитам да бъда търпелива. Успех на всички Simple Smile

# 374
  • BG
  • Мнения: 2 217
virginia0281, с тази диета не се сваля бързо, но пък то не е и полезно. Всички килограми, които свалих и са отбелязани върху линийката са с тази диета,а месец и половина няма. Чувствам се прекрасно, а и промяната във визията носи много по-добро самочувствие.  Peace Успех и на теб!

mamamishi , Японското чудо е тежка диета. Аз имах много добър резултат от нея, но имам гастрит и колит и реших не я повтарям.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт