Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 424 633
  • 502
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 868
Кажете ми някои добър адвокат по гражданско дело от Варна.
Аз писах й в другата тема, информацията е тук, просто някой трябва да я прочете. Ако толкова не ти се чете на всяка страница натискаш ctrl+F отваря ти се поле за търсене, пишеш там "варна" и ти изкарва всички места, на които пише Варна. Сериозно, едва ли ще отнеме повече от половин-един час за цялата тема.

# 286
  • Мнения: 45
Адв. Арнаудов - Черен списък. Толкова разочарована и изпълнена с болка, че даже не ми се изпада в подробности Sad
Сега разбирам, че всичко тук е било само реклама...

# 287
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Адв. Арнаудов - Черен списък. Толкова разочарована и изпълнена с болка, че даже не ми се изпада в подробности Sad
Сега разбирам, че всичко тук е било само реклама...

Още преди 4 години точно в тази тема го поставих в черния списък.  Peace Жалко, че повечето хора вярват само на положителните мнения.

# 288
  • Мнения: 4
адвокатска кантора Prima Lex Consult - бял списък!

През началото на 2013 г. ги ползвах и останах очарована от обслужването! Мъжът ми беше взел децата и ме беше заплашил, че няма да ги видя повече (представяте си в какво състояние бях  Embarassed) и тези хора ми разясниха всичко, помогнаха ми да изляза от това състояние, бха много внимателни, свършиха работа и така. Даже в началото ми отказваха да ми поемат случая, защото исках да лиша съпруга си от виждане на децата до навършване на 18 год. възраст и адвокатите ми казаха, че, не поемат ангажименти за резултати, които са невъзможни  Twisted Evil. Сега ги вижда два пъти месечно, но аз си ги гледам Heart Eyes!

Това, от което останах най-доволна е коректността им и че не обещават бомбастични неща. Сайтът им беше primalexconsult.eu, препоръчвам!

# 289
  • Мнения: 709
Моля за мнения за адв. Екатерина Лазарова- София. Предварително благодаря!

# 290
  • Мнения: 1
Здравейте,
скоро научих от една приятелка адвокатката й как я е прецакала по време на развод и като открих тази тема, реших да пиша...Момичета и момчета, пазете се от адв. Румяна НЕхризова, работи в София! Самото име както започва с НЕ дава сигнал, че трябва да се замислите преди да я наемете.
 Но не е само това - Толкова съм потресена от случая, които научих, че смятам, че такива псевдо-адвокати НЕ трябва да практикуват професията! В съдебен процес ти даваш живота си, съдбата си в ръцете на адвоката, и ако този или тази се окажат нелоялни и не ви защитават правата - какво правите?
Въпросната адвокатка, (нямам честта да познавам, но ако я срещна бих й казала в очите, че супер долно постъпва с клиентите си и че такъв адвокат е позор за адвокатската гилдия !!!) взела тлъст хонорар от клиентката си, но в същото време като разбрала, че отсрещната страна (съпруга) има повече парички, се присламчила към него и явно са се договорили и така оплескала делото на приятелката ми, че тя не получила нищо, от това което тя искала, а каквото поискал мъжа й, съда му го дал, защото НЕхризова не си отваряла устата в времето на процеса да каже нито една дума или възражение - само мълчала...Махни каквото оплескала на делото, ами след това скрила от клиентката си Решението, че го е получила,  и  й го дала чак след като изтекъл срока за обжалване. Така приятелката ми останала с вързани ръце и нищо не могла да направи.
Така че, хора, пазете се от продажни адвокати, и в случая от Румяна НЕхризова

Това, което пишете са глупости! Как така само вие не сте доволни от адв. Нехризова? Вие познавате ли напълно случая, за който говорите, или само заставате на страната на приятелката си поради приятелството си с нея? Ако има закони в България, те не са само за едната страна в спора, ами и за двете. Затова, по-добре не хленчете в нета, ами отидете и си измийте чиниите в кухнята! По-добро дело ще направите с тази дейност, отколкото да мрънкате в полза на приятелката ви и то без доказателства!

От дългогодишните ни служебни контакти с адв. Нехризова мога да кажа, че сме много доволни от нея. Точна е, бърза и ясна в отношението си към нас и към работата си.

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 21:44 от Gonzales

# 291
  • Мнения: 421
Здравейте,
скоро научих от една приятелка адвокатката й как я е прецакала по време на развод и като открих тази тема, реших да пиша...Момичета и момчета, пазете се от адв. Румяна НЕхризова, работи в София! Самото име както започва с НЕ дава сигнал, че трябва да се замислите преди да я наемете.
 Но не е само това - Толкова съм потресена от случая, които научих, че смятам, че такива псевдо-адвокати НЕ трябва да практикуват професията! В съдебен процес ти даваш живота си, съдбата си в ръцете на адвоката, и ако този или тази се окажат нелоялни и не ви защитават правата - какво правите?
Въпросната адвокатка, (нямам честта да познавам, но ако я срещна бих й казала в очите, че супер долно постъпва с клиентите си и че такъв адвокат е позор за адвокатската гилдия !!!) взела тлъст хонорар от клиентката си, но в същото време като разбрала, че отсрещната страна (съпруга) има повече парички, се присламчила към него и явно са се договорили и така оплескала делото на приятелката ми, че тя не получила нищо, от това което тя искала, а каквото поискал мъжа й, съда му го дал, защото НЕхризова не си отваряла устата в времето на процеса да каже нито една дума или възражение - само мълчала...Махни каквото оплескала на делото, ами след това скрила от клиентката си Решението, че го е получила,  и  й го дала чак след като изтекъл срока за обжалване. Така приятелката ми останала с вързани ръце и нищо не могла да направи.
Така че, хора, пазете се от продажни адвокати, и в случая от Румяна НЕхризова

Това, което пишете са глупости! Как така само вие не сте доволни от адв. Нехризова? Вие познавате ли напълно случая, за който говорите, или само заставате на страната на приятелката си поради приятелството си с нея? Ако има закони в България, те не са само на едната страна в спора, ами и за двете. Затова, по-добре не хленчете в нета, ами отидете и си измийте чиниите в кухнята! По-добро дело ще направите с тази дейност, отколкото да мрънкате в полза на приятелката ви и то без доказателства!

От дългогодишните ни служебни контакти с адв. Нехризова мога да кажа, че сме много доволни. Точна е, бърза и ясна в отношението си към нас и към работата си.

Специално за това ли се регистрирахте?

# 292
  • Мнения: 41
Здравейте момичета и момчета, моля за вашето мнение за адвокат Пламен Карамишев от София.

# 293
  • Мнения: 3
Бял Списък - адв. Юлия Николова

Преди две години и аз прекратих брака си, след бракоразводно дело. Бившият ми съпруг направи всичко възможно да изкара мен виновна, но благодарение на адв. Юлия Николова истината взе превес. Делото беше изключително натоварващо, поне за мен, но адвокат Николова ме шподкрепи не само професионално, но и с човешко отношение и разбиране.

Използвам отново случая да благодаря на адв. Юлия Николова и горещо препоръчвам.

# 294
  • Мнения: 1
Здравейте момичета и момчета, моля за вашето мнение за адвокат Пламен Карамишев от София.

Наистина за белия списък е! Добър специалист е, коректен и сериозен чoвек! И аз и мои познати сме не само доволни, но и благодарни! Спокойно го препоръчвам!

# 295
  • Мнения: 6
За човек, който никога не е имал връзка с тези среди е изключително трудно да се ориентира в джунглата от адвокати и дори да прецени кой е добър и кой не чак толкова. В интернет информацията от първа ръка е изключително оскъдна и ви предлагам в тази тема да споделим опита си с конкретни адвокати - както добър, така и лош, и евентуално да бъдем от помощ на тези, които се лутат тепърва.

Надявам се да подкрепите идеята, би била от голяма практическа полза за всички, които не са приключили с епопеята по съдилищата.

ПП. Моля пишете за кой град става дума.
В черния списък слагам без уговорки Бойка Стойчева, София.Взе целия си хонорар в началото, доста голяма сума, уж за две дела-бракоразводно и за издръжка.Мота ни през цялото време с празни надежди, на делата беше безучастна и дигаше рамене вместо да съдейства и според мен, участва активно при вземането на решение от съдийката по делото.По-далече от тази жена  Sad

Искам да Ви кажа, че е меко казано несериозно да говорите за връзка между адвокат и съдия..а адв. Бойка Стойчева е изключително компетентен и добър адвокат от личен опит го казвам!

# 296
  • Мнения: 1 283
бял списък - адвокат Ани Бонева гр.Варна
спечели доста тежко бракоразводно дело

# 297
  • Мнения: 87
Здравейте,
скоро научих от една приятелка адвокатката й как я е прецакала по време на развод и като открих тази тема, реших да пиша...Момичета и момчета, пазете се от адв. Румяна НЕхризова, работи в София! Самото име както започва с НЕ дава сигнал, че трябва да се замислите преди да я наемете.
 Но не е само това - Толкова съм потресена от случая, които научих, че смятам, че такива псевдо-адвокати НЕ трябва да практикуват професията! В съдебен процес ти даваш живота си, съдбата си в ръцете на адвоката, и ако този или тази се окажат нелоялни и не ви защитават правата - какво правите?
Въпросната адвокатка, (нямам честта да познавам, но ако я срещна бих й казала в очите, че супер долно постъпва с клиентите си и че такъв адвокат е позор за адвокатската гилдия !!!) взела тлъст хонорар от клиентката си, но в същото време като разбрала, че отсрещната страна (съпруга) има повече парички, се присламчила към него и явно са се договорили и така оплескала делото на приятелката ми, че тя не получила нищо, от това което тя искала, а каквото поискал мъжа й, съда му го дал, защото НЕхризова не си отваряла устата в времето на процеса да каже нито една дума или възражение - само мълчала...Махни каквото оплескала на делото, ами след това скрила от клиентката си Решението, че го е получила,  и  й го дала чак след като изтекъл срока за обжалване. Така приятелката ми останала с вързани ръце и нищо не могла да направи.
Така че, хора, пазете се от продажни адвокати, и в случая от Румяна НЕхризова

Изключително съм учудена да видя името на един от най-уважаваните от мен хора и адвокати в подобно мнение тип "развален телефон" и "разказ по картинка"... Знам за този казус и знам колко по-различна е всъщност ситуацията - нищо общо с описаното. Заставам зад името на адв.Нехризова, като човек, когото познавам от години и човек с висока съвест и сърце. На подобни незаслужено очернящи коментари изобщо не им е мястото тук.

# 298
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте Момичета,най после започнах и аз по пътя на развода.Вчера занесох документите и сега чакам да се пусне исковата молба или там както се казва.Толкова бях нервна и притеснена,че нищо не разбрах.Делото ми не се знае дали ще е по взаймно съгласие или да си призная аз съм готова да поема вината,само и само да се свърши.Попитах за парите,но не разбрах-каза ми 600 лева,но това е таксата и хонорара на адвоката за мен или ако е по съгласие се дели на две?Ако е по вина тогава каква е цената?Леле съвсем сем се объркала,но крачката е направена...

# 299
  • Мнения: 11
Моля, кажете добър бракоразводен адвокат от Пазарджик!

Общи условия

Активация на акаунт