ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 39

  • 14 673
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 232
Леле Усмивче, ти намери какво да пишеш (за положението в предродилна)
polinna, според мен точно заради спешните случаи се прави теста за упойки. Ако си планово секцио може 20 мин преди него да ти го направят теста и резултата веднага видимо се изписва на ръката ти. Но ако е спешно няма време! Или пък се прави спешно - усмивка е писала... не знам, логично е, но все пак взима време
mia_ata, ще потърся линк към темата която споменават тук - сигурно счетоводна?

Аз снощи пак повръщах и имах разстройство, хапнахме навън за първи път от бремеността ми, вече не знам той и моя преди няколко дни беше така, може би пък е вирус, но защо ме повтаря? Изобщо - причини да съм сдухана - бол... На всичкото отгоре трябва да слагам сега противогъбични лекарства и противохемороидни и всичко това ми е супер неприятно  Sad
Оплаках се   bouquet Извинете.
То май не сме много малко сдуханите за момента........

EliG и всички останали дето писаха по моите осигуровки вчера в предната тема, мерси. А4 - може, може, щото платежните са различни.

# 46
  • Мнения: 9 099
Добро утро, сладурчета Hug

Тази вечер много криво спах, както казвахте в миналата тема - обръщането ми е кошмар..краката са ми като олово, и студените душове вече не помагат...мъжлето ме разтрива, ама така боли, че и масажа не понасям Confused

Исках да ви питам - моят док каза, че няма да мерим тонове - какво да правя, сама ли да се самоинициирам и да си търся другаде, има ли смисъл..?

Кукумявче - честит рожден ден, мила, жива и здрава да си - и леко раждане bouquet

# 47
  • Мнения: 179
Добро утро  Hug
Миа ата, Емили много неприятно с тези осигуровки това само в БГ може да се случи  #2gunfire нямам думи дано ви се решат проблемите.
Лотусче -приянно ми е да те видя Hug
3дес - недей така със смяната на пола #Crazy.При положение , че 5-6 пъти ми потвърждават, че е момченце и гледат с хубава апаратура хммм та и стаята съм направила за момченце-футболист hahaha няма място за грешка Naughty
Карелия -чакаме да се разпишеш, вярвам, че всичко ще е наред с бебчо Praynig
Стеф- моя ми каза , че трябва да започнем да се срещаме по на често и да мерим тоновете на бебо да ме следи.Незнам може да те вика по на често и да те гледа на ехографа.Нали си доволна до сега от него.
Кукумявче - bdbaloni Пожелавам ти всико най най и най вече леко раждане и здраво и сладко бебче smile3525.Весело изкарване на празника smile3510
На всички, приятен ден само положителни емоции и много усмивки Grinning

# 48
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от мен!
Кукумявче, честит рожден ден   bouquet Да си жива и здрава и да се радваш на здраво бебче юли месец  Hug
Карелия,Санитам Praynig Praynig Praynig
Стеф, моя док също каза, че тонове не следи,само пуска Доплера и вика "това е същото" Shocked И аз съм в голяма чуденка какво да правя...
Днес ще изляза малко по магазините да се разсея, ще ида до университета да видя до кога ме водят редовна студентка и така  Hug

# 49
  • Мнения: 232
Честит рожден ден, Кукумявче!    bouquet Много здраве, щастие, късмет, здраво и хубаво бебче дето мноооого да те радва.

Lotus, айде бре, забравихме се.
И аз стискам палци на Карелия!!!

# 50
  • Мнения: 9 099
Стеф- моя ми каза , че трябва да започнем да се срещаме по на често и да мерим тоновете на бебо да ме следи.Незнам може да те вика по на често и да те гледа на ехографа.Нали си доволна до сега от него.
Ами, това е проблемът май - даже при него ще раждам, имам му доверие голямо, ама това за тоновете хич не го отрази, даже се подсмихна като го попитах откога ще мерим тонове...

Зори - и аз не знам какво да ти кажа, в същото положение съм, но предполагам, че ще го послушам...Ти днеска ми звучиш свежичка, разходи се, похарчи малко парички и всичко ще си дойде на място Hug Grinning

# 51
  • Мнения: 179
Стеф - мисля, че трябва да се довериш човека си знае работата.Особено ако ще и раждаш при него няма да те остави така я.За подсмихването ми е ясно заобиколена съм само от лекари и каквото и да ги питам или им кажа , че обсъждаме само се подсмихват.Затова вече и не питам Mr. Green
Хайде лек ден от мен отивам да работя, че толкова задачи ме чакат незнам от къде по напред да започна ooooh!

# 52
  • Мнения: 5 253
Аз вместо запис да питам - разбирам да се правят тестове за алергии,когато има планирано секцио, ами когато е по спешност - няма време за тестове, за нищо, слагат ти някаква упойка и айде. Има ли някой представа как точно стоят нещата?

Именно поради тази причина е хубаво тестовете за алергия да се направят предварително.  Peace

Да добавя нещо за пола Wink Имаме познати на които 20 мин преди раждането доктора буквално се кълнеше, че ще имат момиченце, но се оказа с чурка Wink

# 53
  • Мнения: 3 092
Добро утро , милички !

Кукумявче , честит рожден ден ! Бъди жива и здрава и много щастлива ! Един милион поводи за усмивки да си имаш днес  и весел празник !

Лотус , добре си си дошла !  Hug

Аз май просто си минавам тук да ви прочета и нямам нищо съществено за казване .

Срещата в София в неделя  последно за 11 ли остана   newsm78

И аз ще питам доктора за упойките ако се наложи секцио .
 
Карелия , ще вляза пак да прочета за тебе . Дано да носиш само хубави новини .
Санита и на тебе слънце силно стискам палци и те гушкам !  Hug
Усмивка ,  като каза за предродилното в Шейново , та се сетих за мен  там и за едно момиче .Раждам аз , ама  вече си ме боли доста , стискам зъби , няма как и една мацка идва за записване на тонове .Ама мен не са ме сложили в предродилна ,  а нея я слагат до мен . Отначало мълчание , после момичето ме поглежда и ми вика - ама вас май много ви боли .И аз и казвам ( опитвайки се да съм небрежна )  - ами не е толкова страшно и проклинам наум сестрата че не съм в предродилно , ами само шашкам хората , но те не се съобразяват там с тези работи . Тъпото беше че наистина след записа момичето каза - а не аз няма да раждам естествено , реших го . Дано да го е забравила и  да си е родила лесно . Simple Smile Така че както са казали шубето е голям страх ,  но място за паника няма .Милиони хора така са дошли на света .Стресиращо е да го гледаш малко преди да ти се случи , но не е задължително да се тревожиш . Hug
целувки и усмихнат ден !

# 54
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравейте  бъдещи майчета

На нас най-после ни казаха пола на бебчето! То става време да излиза вече пък доки едва сега ни информира-мома! Каза че тежи 1,4000- това нормално ли е не мога да преценя! той каза ,че всичко е наред пък на мен ми се вижда малко! Вашето мнение термин 29 юли!

Благодаря

Хубав ден!

# 55
  • София
  • Мнения: 493
Ей момичета,благодаря ви! Стеф,мерси за вниманието! Почерпете се за мое и ваше здраве! /ставам на 23/  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 092
Рецито , ето ти линк за развитието на бремеността по месеци , но не забравяй че теглото ,което мери ехографа не е напълно точно и че ако имаше проблем , доктора щеше да ти каже  Simple Smilehttp://www.bg-mamma.com/articles/index/30/13

Кукумявче , ще да изтичам май за кило  ягоди след тази прекрасна торта! Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 256
Кукумявче честити рожден ден!много здраве,любов и едно здраво бебче юли месец!



Санитам, дано всичко бъде наред с теб и малките бебчета!Не се притеснявай Hug
Карелия, чакаме те с хубави новини! Hug
Evagaina, добре дошла при нас  bouquet
Лотус добре дошла!Как е новата къща?
Емили дано скоро се оправиш.
На мен вече ми слушат тонове,но с предната бременност започнаха в девети месец!Всеки доктор по различен начин процедира!
Чери, хия не се ядосвай мила!Те мъжете май са по-суеверни от нас!
С първата бременност гърдите ми изобщо не се промениха,за сметка на това сега са мале,мале!Три номера съм отгоре!

# 58
  • Мнения: 29
Санитам, и от мен имаш стиснати палци всико да е нормално с теб и с бебчетата. Praynig Hug Praynig Hug Praynig Hug
Кukumiavka Честит рожден ден!!!Пожелавам ти много успехи, щастие и много радости в живота! Бъди здрава, усмихната, добра, и много разумна във взимането на важни решения в живота!   bouquet  bouquet  bouquet
И аз само да се отчета че бях на ЖК, слушаха тонове с онази смешна дървена слушалка #Crazy иначе килограмите са само +0,5 за цял месец и другия път вече ще ми дават първият болничен.
Стеф за крачетата аз не мога да кажа че ми се поддуват много но преди 2 дни наистина ги почувствах доста напрегнати и понеже се мажа с Matern program против стрии имам една мостра за уморени крака на същата и реших да я пробвам с леко недоверие, но се изненадах че ми облекчи крачетата. Незнам обаче дали е токсична козметика или не. Blush
Весел  ден на всички! Hug

# 59
  • Мнения: 9 099
Скарабейче, разсмя ме с токсичната козметика Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да ти кажа, така ме боли - че хич не ми пука Crazy Crazy Crazy
Ти добре ли си? Почиваш ли си?

Аз почнах да се сдобивам със стрии всеки ден, просто една сутрин се събудих и видях че долу корема ми е с лилави черти...мажа се с мас, домашна, чиста... Confused

Общи условия

Активация на акаунт