Тупкат в нас по две сърца, до ДЕКЕМВРИ все ще е така !

  • 11 724
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет мамчета!На всички именници-ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Hug,да ти е жива и здрава щерката,мн.да ви радва,а на теб само хубави неща до края на бременноста/да не съм чула за вируси,инфекции и тем подобни/.Момичета,я споделете сега,морето или балкана за отпуската/нащата ще през август...../гледам едни хубави бунгалца до морето/Черноморец/,та ми се иска да си топна поне крачката де...А иначе видях снощи че сте пуснали графиката задекемврииските мами,азях споделила още в началото за термина 16.12.2009,ама гледам че сте ме сложили с неопределен,та за протокола имам си терминче..пу,пу.ще се раядвам някой да го коригира!На всички желая лек и спокоен ден!

# 256
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
КОЛИБРИ,преградката бе за теб,от вълнение,пропуснах името,мн.целувки на детенце!

# 257
  • Мнения: 1 391
Много много ви благодарим!    bouquet Grinning Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 217
Здравейте момичета,

Collibri Честит Имен Ден на Детенцето ти. Да е здрава и много лъчезарна принцеса   bouquet

Аз досега "модерирах"темата ни на първа страница. Мисля, че успях да включа всички, които са се записали, ако някой съм изпуснала, извинявам се предварително.Едно момиче явно се е опитало да променя нещо и е цитирало цялата графика. Много ви моля момичета,. Ако не знаете как да променяте данни, просто ми пишете на лична, какво искате да се направи и аз ще го променя.

Относно албумчето...подозирам, че една съфорумка /Нора13/ имаше качени снимки вътре и тъй като имаше някакви проблеми, а тя така и не писа повече в темата, е влязла и си е изтрила снимките, както и името от списъка.Иначе ако някой иска да качва снимки, просто влиза на дадения линк и създава нов албум. Ако не можете, пращайте ми ги на лични и ще оправя нещата.

само да добавя, че инфото на някои момичета не е пълно на първа страница, това, което ми пишете като инфо, аз го записвам отпред и затова се получава така.

Лек ден засега!!!

# 259
  • Мнения: 165
Честит празник на всички!   bouquet

Аз вчера бях на преглед и установихме с доки, че бебче е голяма дивотия, при леко потупване по корема, започва да скача  Joy
Оказа се, че апаратът, с който ме гледат е 4D и доки каза, че няма нужда да си правя ФМ. Видяхме гръбначето, ръчичкте, крачетата, дори мозъка с двете му полукълба. Имам си даже 3 снимки за семейния албум  Peace

# 260
  • Мнения: 61
Здравейте и   bouquetЧЕСТИТ ПРАЗНИК  bouquet
 
Моята дата е 25 декември.  newsm03Пожелавам на всички най-прекрасни мигове през тези месеци на очакване и за награда- пухкави, розови сладурчета... Hug

# 261
  • Мнения: 109
Честито и от мен на всички именници, и на отрочетата им!
Амбър, благодаря, че си ме добавила, съвсем се почуствах част от темата вече  Party
И да не е съвсем спам:
За тежестта в гърдите - и аз съм на мнение, да не се шашкате толкова много дали я има или не. Аз първия път не чувстах абсолютно никаква промяна като усещане (освен, че пораснаха), сега пък усещам тежест, но не непрекъснато - един ден съм ок, другия ден - да не ги пипнеш...
За запека - аз, да чукна на дърво и първия път и този (поне засега) получавам точно обратната екстра  Joy но ако ми се е налагало, при мен най-добре действат круши, сливи - сурови. А от опита покрай режима на Дюкан - тъй като там този проблем е много належащ при повечето хора, момичетата изпиваха по една чаша топла вода на гладно; и аз понякога съм го правила и действаше. А иначе може да пробвате да ядете овесени трици (по 3 супени лъжици на ден, не повече!) - те там се ядат именно с тази цел, но по принцип са си полезни. Но трябва да се ядат всеки ден, ако е само от време на време, мисля, че няма да има желания ефект.

# 262
  • Мнения: 344
Добре дошли на всички нови мамита   bouquet
Колибри, да ти е жива и здрава именничката Hug
gdd, пий зелен чай Sunglasses

# 263
  • Мнения: 2 768
Честито на именниците!   bouquet Колибри, много здраве пожелавам на малката Елена!

Зеленият чай не е особено препоръчителен при бременност!
Моята препоръка при запек е стандартна - много плодове (без банани) и много вода. Овесените трици също са чудотворни, но не повече от 3 с.л. на ден, защото в по-голямо количество водят до загуба на витамини.

Ей, Черил, ужасно неприятна случка! Като порасне малката сигурно сама ще се пази, ама до като е малка туй с написаното на челото не е никак лоша идея  Crazy (шегувам се, разбира се)

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета, пожелавам  много здраве и късмет на всички именници днес (сестра ми и тя е Елена Grinning)
Аз ходих днес да си правя изледвания, резултатите ще ги взема в понеделник.
Иначе съм добре физически и използвах случая да прекарам предиобеда по площадките Grinning
Желая ви хубав следобед Hug

# 265
  • Мнения: 106
Против запек аз пия всяка вечер по една чаша чай смесен от слез,бамбук и зелен чай-консултирах се с моя доктор и той каза,че не е проблем?Сутрин направо олеквам след кафето,действа веднага.

# 266
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
.... Иначе и моя много помага - чисти, простира /ужасно Mr. Green/ даже се пробва да готви! ...

Брей, къде сте ги намерили тия мъже?! Thinking Той и моят понякога помага /не винаги/, но само след няколко напомняния. Crazy

She_R,  Collibri, да са ви живи и здрави именничките!  bouquet

Аз още проблем с ходенето до тоалетна нямам, но имам едно чайче на Blevit L, oстанало от малкия, та ако видя зор ще си правя от него. Не знам колко би ми помогнало, но на малкия помагаше.

# 267
  • Мнения: 868
Здравейте и честит имен ден на празнуващите!

Collibri да ти е жива и здрава сладурката!

She R желая всичко най-хубаво на сестра ти!

Добре дошли на всички нови момичета!

По въпроса за smile3550 много ми помагат 2-3 кивита за закуска.Помагат и овесени трици, но не се препоръчват за хора с чувствителни стомаси.
Що се отнася до гърдите и моите от вчера не са болезнени и сякаш не са толкоз напращели.На лекар съм другата седмица и ще видим на къде вървят нещата.Гледам да не се притеснявам.

Nuclearbaby още от сега ти стискам палци!

# 268
  • Мнения: 1 485
Здравейте от мен! Laughing
От доста време не съм се включвала и със сигурност сте ме забравили Wink
Честит празник на всички именници!Бъдете живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquet
Опитах се да ви изчета,но честно-признавам си Blush -не успях с всичко . За запек и килограми говорите-аз при запек пробвах с люспи от семена на бял живовляк-продава се в дрогериите.Определено има ефект.И чаша топла вода с мед.
А и при мен май вече си личи тумбака-преди ми пролича в началото на 5 месец,и се чудя
сега,че е многоооо раничко  newsm78 #CrazyКачила съм 3 кг,при това гледам да се храня уж здравословно-и хляб не ям,и сладко,повече салати и плодове и пак #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И то явно на корем,защото на долу всичко ми става,а тумбака е май доста голям достааааааа Joy
Ама каквото такова-не мога да си закопчея дънките-останаха ми само 3 чифта, които закопчавам,с по ниска талия са ,но то и без това идва лято.За есен ще му мисля после Laughing
А  bombs спряха да ме болят и не са пораснали изобщо. Naughty
Аз имам час за ФМ на 25.05 при Томова и после ще разказвам.И БХС се каня да правя,но все още се чудя дали и ли не??? newsm78 newsm78 newsm78

Аз май не си виждам термина в началото-за сега да го кажем........хай де 9.12,защото може и 7 да е Mr. Green

# 269
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Mомичета, някой беше помолил да се прибавят старите теми в първия пост, та сега го направих. Надявам се да няма обидени. Hug

Общи условия

Активация на акаунт