Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 82

  • 42 650
  • 367
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 800
аууу, субраха ми очите тези петифури и тортата  Embarassed 

може ли стъпка по стъпка  направата на петифурите ?   Embarassed

# 346
  • София
  • Мнения: 2 118
silrai, да ти е жива из драва дъщеричката! Много впечатляващ Мики...като играчка е, а и украсите по петифурите са толкова добри...Сподели малко по направата:)

Atalanta, много приятно съчетание на идеи и цветове. Цветята ти са пак грабващи...а за правите линии....ами, то си иска практика, защото всяка нетренирана ръка трепери, а и като не си вярва човек....

# 347
  • Мнения: 1 610
Silrai, с теб сме на една вълна. този Мики Маус моделиран ли е? Ако да, от какво ...Може ли по/отблизо
Аз исках да правя Мики Маус, но не се сетих, че мога така да го направя и ми се видя малко тъпо до го пльосна само него. Иначе съм си изрязала шаблони за глави на микимаус, ноооо сега имам принцеси и Мики Мауса май ще увисне до двете барбита. Да бях купила материал за Дворец щеше да е по/добре.
Аталанта,супер торта. Ей така се ококорих като видях линиите  Shocked . Накрая не виждаше ли двойно? Grinning

# 348
  • Мнения: 634
Холи ,браво бе момиче  Hug.Да си призная най много ми допадна кошницата ,нали си обичам цветятя  bouquet
Атланта ,както винаги с красива клонка  chefБлагодаря те за поздрава.Кога ли ще направя и аз такова съвършенно клоче?
Силрай ,честито на двоето дете ,да расте живо и здраво ,а тортата и петифурите са един път Hug
И от мен една тортичка:

и още една .

# 349
  • Мнения: 1 271
Момичета, благодаря за пожеланията и отзивите  Grinning Мики върху тортата е играчка  Laughing Не ми стигна времето за захарен.Само главите са от захар.Петифурите са от готови блатове и крема на Пепи, този с крема сирене, масло и сметана, слагах блат, сладко от цели ягоди и отгоре крема и пак повтарям.Батовете са какаови и се вързаха просто перфектно с кремчето, пък като добавих и ягодовото сладко-направо заспаха  Heart Eyes За което-Благодарности на Пепи, че сподели крема   bouquet
Тортата е същият състав като пастичките  Simple Smile

Атланта, Албенче, прекасни творби   chef

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Силве,  да ти е жива и здрава малката. Пожелавам и да има много щастливо детство.
Радвам се, че кремчето се е харесала, а следващият път пробвай същите блатове и крем със сладко от боровинки- става божествено, защото самото сладко е по-течно от ягодово и  попива леко в блата.

Албенка, пак красиви сметанови торти показа.

Рая, тортата с Тинкърбел е много хубава. Не се коси на конденза и килването. Освен теб няма кой да го забележи Wink

Руми, и двете торти много ми харесаха. Едната нежна, а другата интересна като модел.

Риен, хубава книга. Малко цвят ми липсва, ама явно клиентката е искала да е такава.

Аталанта, ти както винаги ме караш да се възхищавам на букетите ти.

И аз имам торта да показвам, но сигурно ще е довечера, че не искам майката на рожденника да я види предварително Simple Smile




# 351
  • Мнения: 1 271
Пепи, благодаря за съвета   bouquet В неделя ще е баш купона и за тогава ще го направя с боровинки  Heart Eyes Малеее, чак вкуса си представих.Като знам как в момента има една пастичка останала, представям си в неделя как ще се повтарят всички за парче  #Crazy 
Чакам мистериозната торта  Wink

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Чакам мистериозната торта  Wink

Не е толкова мистериозна (Том и Джери на плаж, а отстрани е с бишкоти). Просто обичам да изненадвам близките си (майката на рожденника е кръстница на Любомир ). И предпочитам да видя реакцията като занеса тортата Simple Smile

# 353
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви приятелки, за хубавите пожелания!!!! Hug  bouquet  bouquet  bouquet Много ме трогнахте! Heart Eyes Извинявам се, че се загубих пак така, но в момента се опитвам да обработя всички снимки, да обработя и видеото, да кача в блога и да довърша сайта ( което ми е приоритет преди предизвикателството юли месец).

Искам да опиша всичко подробно, та дано да е полезно на някой, затова не ми се сърдете, че се бавя.  Peace

По повод ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО юли месец искам да ви питам ИМА ЛИ НЯКОЙ, КОЙТО ДА ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА МИ ПОМОГНЕ КАКТО ПЕПИ ПРЕДНИЯ ПЪТ- ДА ПУБЛИКУВА ВСЕКИ ДЕН ТОРТИТЕ?  Аз ще качвам снимките, ще организирам останалите неща, но ми се налага да пътувам м/у 3-4-5 юли и няма да имам достъп до компютър, затова се чудех дали някой проявява желание.  Peace Peace

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

По повод ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО юли месец искам да ви питам ИМА ЛИ НЯКОЙ, КОЙТО ДА ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА МИ ПОМОГНЕ КАКТО ПЕПИ ПРЕДНИЯ ПЪТ- ДА ПУБЛИКУВА ВСЕКИ ДЕН ТОРТИТЕ?  Аз ще качвам снимките, ще организирам останалите неща, но ми се налага да пътувам м/у 3-4-5 юли и няма да имам достъп до компютър, затова се чудех дали някой проявява желание.  Peace Peace

Ани, знай че пак можеш да разчиташ на мен  Hug

# 355
  • Мнения: 7 091
Пепи, тя Клеърет вече ми писа на Скайп. Аз знам колко си заета с всички тези торти и работата и не исках да те натоварвам  Hug  bouquet Благодаря ти за предложението, толкова съм ти благодарна, че ми помогна предния път, нямаш идея! Heart Eyes

# 356
  • София
  • Мнения: 1 164
Момичета имам спешно питане, ще правя за първи път торта цици, но върху тяло, трябва ли да я сложа подпори newsm78, нещо  като тази http://img524.imageshack.us/img524/4355/image032ou8.jpg, или да направя тяло и малко нагоре за да не е центъра на тежестта в  единия край newsm78

# 357
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609

но ми се налага да пътувам м/у 3-4-5 юли и няма да имам достъп до компютър


Ей аз пак изгубих дирите на предизвикателството - кога правиме тортите и кога е обсъждането щото аз мислех че юли ще ги правим а август ще ги обсъждаме.

# 358
  • Мнения: 1 173

но ми се налага да пътувам м/у 3-4-5 юли и няма да имам достъп до компютър


Ей аз пак изгубих дирите на предизвикателството - кога правиме тортите и кога е обсъждането щото аз мислех че юли ще ги правим а август ще ги обсъждаме.
И аз така ...нали юли правим...август обсъждаме   newsm78

# 359
  • Мнения: 7 091
Рая, Шемет, вие хубаво мислите, ама аз глупости съм писала  Laughing Исках да кажа, че 3-4-5- Август няма да ме има  Laughing
Така си правим- юли правим тортите, август ги обсъждаме.  Peace
Темата ще я пусна юни, че имаме и да гласуваме този път.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт