Дончо Тонев-билколечител

  • 97 172
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 893
Здравейте Simple SmileНякой ползвал ли е услугите на билколечителя Дончо Тонев. Моля,споделете мнение. Имам доста здравословни проблеми,а лекарствата не ми помагат. Cry Sad

# 1
  • Мнения: 82
Една приятелка го ползва за съпруга и, страдаше от тежка сенна хрема и му помогна. Сега аз взех координатите даги дам на една аптекарка, чието детенце е със същия проблем.Последно разбрах, че може и по тел да се обясни състоянието, парите със запис и ти праща билките. Успех!!!

# 2
  • Мнения: 1 893
Благодаря,че ми писа! Проблемът е,че аз съм със Паническо разстройство и пия антидепресанти. Не искам да ги спирам,а да проведа и двете лечения заедно. Ако се консултирам с лекар-знаете,че те са против билколечението. А пък билколечителят-против лекарствата. Затова ми се иска някой,който е провеждал успоредно и двете лечения с ефект,да сподели. Поздрави и много Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Мнения: 7
 4470 newsm74 newsm10Здравейте, наскоро ползвах билкова смес на Дончо Тонев против страхова невроза и имаше видим резултат при дъщеря ми, която е на 22 години. Моя добра позната ползва същите билки, проготвени от него за нейната дъщеря и е много доволна. Смятам да се обадя тези дни и да поговоря с него. Успех newsm10

# 4
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен! Аз съм с ПР. Искам да разбера нещо повече за този билколечител и за смесите му. Моля, пишете ми.

# 5
  • Мнения: 1
 newsm78

Ако някой има актуаллен телефонен номер на Дончо Тонев МОЛЯ да го побликъва.Благодаря предварително Confused

# 6
  • Мнения: 60
здравейте аз също  останах с добри впечатления от Дончо Тонев от Хасково ,вчера дори в предаването на Гала -На кафе той гостуваше там.За контакти с него тел 0898764868 и 038/642823.е-mail donchotonev@abv.bg.дано сам полезна с това на някой заинтересован .късмет и успех.

# 7
  • София
  • Мнения: 752
А някой да е ползвал услугите му за лечение на какъвто и да било дерматит?

# 8
  • Мнения: 2
Момичета някой знае ли каква е цената на пакета билки? - някъде четох, че е към 100лв. newsm78
Възможно ли е ? Леля ми иска да си поръча за алергия, а аз преди седмица разговарях с Тонев, но той беше крайно неучтив- само спомена че записва за месец юни- нито цена, нито информация .........и ми затвори телефона В крайна сметка как става превода на сума, по колко, как се получават билките..........
Ако някой е на ясно нека да пише, а телефоните са актуални- от записа на предаване- стана ясно ,че е помогнал на деца с алергия и на една жена със страхова невроза, макар че невролозите казват че няма такава диагноза newsm78

# 9
  • Мнения: 6
здравейте и от мен.понеже аз съм от стара загора и двете ми деца са със сериозни алергии , се интересувам дали има някой ,който се е лекувал и  може да ни каже колко ще струва едно цялостно лечение с Билкoлечителя Дончо Тонев?

# 10
  • Мнения: 0
За каква алергия точно става дума,колко са големи децата ви и наистина ли имате интерес към алтернативните методи за лечение на алергия?

# 11
  • Мнения: 55
Здравейте, повдигам темата, но ме интерисува, някой излекувал ли се е от алергия, след пиене на тези билки, защото към днешна дата цената е 150 лв, и незнам дали си струва

# 12
  • София
  • Мнения: 136
Извинявам се, просто не мога да се сдържа - ако 150 лева е цената на билките за лечение на алергия и към днешна дата някой пита дали си струва - нямам думи! Нямам идея този човек как работи, но при положение, че т.нар. официална медицина съдира хиляди от обеднелия народ, без капка гаранция за конкретни резултати и въпреки великите си възможности е тотално безсилна пред алергиите, като в същото време все повече и повече високо опитни специалисти убиват от самонадеяна небрежност - ?!? Бих предпочел да разнеса въпросния г-н за неуспех в гарантираното от него лечение по всички наши и чужди сайтове за цялото време, което намеря! /за което между впрочем самият той не казва - как или с какво точно гарантира/. Много  и премного станаха онези, които 'гарантират', но само докато ви вземат парите - после не остава и следа от гаранция. Ще ви кажа с две думи как гарантира зъбодоктора, при който ходя - изписва еднозначно ясно диагнозата - саморъчно, пред вас; изписва и подписва план за лечение - по същия начин. Всяко отклонение от този план е за негова сметка, а крайния резултат го преследва на всяка цена, пак за своя сметка. Виждал съм /за по-слабоверници/ разписани договори в тази връзка. За съжаление той е единствения, за който съм чувал изобщо, че стои толкова сериозно зад думите и поведението си изобщо, в професионален план. Не го идолизирам, но определено виждам един невероятно отговорен за работата си човек.
По това аз различавам майстора, то този, който по някакъв начин се е снабдил с диплом! Единият казва - какво е положението и какво може да постигне той. Другият - смотолевя нещо за положението и обяснява, че никой на този свят не може да обещае нищо при това положение - т.е. твърди пари срещу безпосочни празнословия. Още по-лошот е че при почти всички случаи, освен, че не помагат трези самозванци нанасят прекалено мнго вреда.
Виждам, че по темата не е писано отдавна, но смятам, че си струва да се поддържа още поне известно време. Актуална и важна е.
Здраве и усмивки на всички!

# 13
  • Мнения: 0
Не се лъжете да си давате парите.Няма никаква полза, от билките на тоя човек. Казвам го от собствен опит, дадох 150лв. на вятъра и много съжелявам.

# 14
  • Мнения: 248
Не се лъжете да си давате парите.Няма никаква полза, от билките на тоя човек. Казвам го от собствен опит, дадох 150лв. на вятъра и много съжелявам.

Разкажи съвсем малко повече, моля те.
За какво потърси билките на билкаря?
Колко време ги пи?

Общи условия

Активация на акаунт