Отговори
# 225
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Честита рожба на Мушинка! Да е здрав и послушен!

Аз наддаох 22 кг. и то защото стигнах само до 8-я месец. Можеше и още  Mr. Green. Не ми стават дрехите, ходя с един анзунг и едни ластични дънки. Колкото-толкова. Като спра да кърмя пак ще стана кльощава. Да е здраво детето.

 fingerscrossed fingerscrossed за всички чакащи.
 Ние отиваме на консултация. Дано да се похвалим после с хубави мерки.

# 226
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро моличета!

Благодаря за хубавото кафенце!

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ ОБЕБИЛИ СЕ МАМЧЕТА И НА ОМАМИЛИТЕ СЕ БЕБЧЕТА  Grinning! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ СЛУШАТЕ!

ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ, КОИТО ВЕЧЕ СА У ДОМА   bouquet!

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed НА ВСИЧКИ, ЗА КОИТО ДНЕС Е ДЕНЯТ!

При нас няма новини. В четвъртък сме на първа консултация и ще видим колко е наддала бебка. Като и гледам бузките ми изглежда добре, дано да е така! Мъчат я по малко колики, но е поносимо засега, надявам се да минем леко.

Болничните и на мен ми ги изплатиха априлските още на 30.04. Забавянията мисля идват по-скоро от счетоводителите, отколкото от НОИ - ако се подадат навреме документите за около две седмици ги изплащат.

За килограмите - аз качих 12 кг. От болницата излязох - 6 кг. Сега имам да разкарам още 2-3 кг. Но ме е хванал страхотен апетит, налитам на всякакви боклуци, които преди даже и не съм поглеждала. Гледам да се озаптявам, че са доста момичетата, качили повече килограми докато кърмят, отколкото през бременността. Относно храненето и кърмата (мисля, че Генобори питаше), доколкото съм чела, трябва да си хронично недохранена, за да се отрази.. Така, че няма нужда от тъпчене.

Нещо голямо затишие тези дни, очаква се голям БЕБЕШКИ БУМ май  Laughing!

Някакви новини за Мигла? Надявам се вече да си гушка бебока и скоро да дойде при нас  Hug!

Хубав и успешен ден на всички!

# 227
  • Мнения: 3
Стискам палци на всички,които днес са на конслултация или ще раждат Hug Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 1 732
Здравейте мили момичета!

Имам да предам от моята сестричка ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ВАШАТА ПОДКРЕПА! Hug Hug Hug
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Тя е вече по-добре (без кислородна маска, системи  и катетър),
лека полека се стабилизира и копнее за въшебния миг,  когато ще може да гушне своето малко съкровище..............

Все още не знаем кога ще я изписват.

# 229
  • Русе
  • Мнения: 343
Чудесни новини realist Laughing!!!

Предай и силни прегръдки от всички нас!!! Очакваме я с нетърпение!  bouquet

# 230
  • Мнения: 79
Чудесна новина, Реалист, много ти благодарим за информацията  Hug
Сигурна съм, че положителната енергия, която й пращаме във всеки един момент ще помага на Мигла и малкия Божин и за напред Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 125
добро утро и от мен  bouquet
На всички, за които днес е големият ден, им пожелавам  КЪСМЕТ NeWS51 :fingers crossed: Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Аз съм с 24 кг. отгоре Embarassed- нищо не ми става, освен два панталона и две блузки и съм  се докопала  до един от спортните екипи на любимия. Краката ми в областта на глезените и долу са четворни и мога да обуя само едни маратонки, даже чехлите ми за болницата не ми стават..как ще ги обувам-незнам newsm78
Радвам се за Мигла- само така, чудесно е денят да започва с добри новини:)
Честито на новите майчета-да са им живи и здрави бебетата  bigdance2 Tada smile3504
Хайде,аз отивам да се поразходя по магазините- такова обикаляне по молове,търговски центрове и магазини за обзавеждане не съм му дръпвала и преди да забременея-може пък някой дизайнер да се пръкне това малкото..или пък да стане плочкаджия...ми то лошоо няма-и те доста пари печелят hahaha
Лек ден ви желая newsm53

# 232
  • Мнения: 10
Това е много хубаво realist.Много се радваме ,че твоята сестричка е още по-добре и дано много скоро гушне малкото съкровище.
На всички,които им предстои големият ден им стискаме палци.
Лек ден от нас с Ради,пълен само с положителни емоции.

# 233
  • Мнения: 3
Браво а хубавите новини за Мигла Hug
Рецепта за болки в гърлото, освен чайчета с лимон и бонбонки за смукане ooooh! ooooh!

# 234
  • Мнения: 310
Да ,много бебоци! Нали това всички чакаме. Успех !

Минолта,също има бебе Борис незнам разбрахте ли?Да са живи и здрави.   newsm78

Браво на мигла ,че се справи.

# 235
  • Мнения: 528
Добър ден мацки.Нас ни изписаха още в събота,но докато влеземе в ритъм и затова сега пиша и второ ми се събра малко лоши новини,но не за мене и бебо а за майками -в четвъртък ще й слагат изкуствено сърце,щото това й е много увредено от инфаркта и ми е леко притеснено,но за да има кърма се наливам с течности,ям тиквени семки и бадеми по цял ден и вече ми се гади от това меню но за да не м исекне кърмата го правя.Ето и разказа за раждането ми.Не съм чела две теми и не съм в крак с новините,но само диагонално прочетох че нещо  естанало с Мисла
Мигла Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig дано се възтанови бързо.
Дойде ред да ви разкажа май за раждането.На 12.5 се събудих в 7.30 и ми се ходеше страшно много по малка нужда и бельото ми беше вир вода.Преоблеках се и в 9отново същото.Тамън изпратих таткото  на работа а Ронката беше при свекии уж до края на седмицата.Та звъннах на мъжа ми да се върне да ме закара.Уж да избегне задръстването минахме през най кухите улички който разбирасе и други знаеха.Приеха ме в 10.30 с 4см разкритие,и леки контракций.До 13.30 си говорех с цялата рода и 13.30 ми сложиха система Окцитоцин и в 14 часа имах 5см разкритие и в 15часа се провикнах понеже лекарите си лафиха в родилна зала а аз самичка пред родилна зала, че имам силен напън който не мога да спра.Дойде една акушерка и видя че май ще се ражда.Дойде лекаря който случайно изражда и ронката и видя ами тя е за магарето.Помогнаха ми и там като не мога да се кача от напъна.Качих се и  след 5 минути и един напън чух меденото гласче на Малчо.Нямах време и да извикам.Само ми казаха че е емомче и аз се разплаках.Нямах и един шеф .С една дума все едно не съм раждала.Все едно бях на свиждане на някоя родилка и на излизане от Тина киркова са ми дали едно бебе за изпроводяк че имали в излишък Питах ги дали нямат едно момиченце да ми дадът че Ронката искала братче  сестриче за всеки по едно бебе:mrgreen: hahaha Joy Mr. Green Laughingама  казаха че дават само по едно,рядко имали по две в излишък.
Качих всички снимки но не ги надписах коментарите щото 165 коментара не ми се мислеха
Бягам да доя кравата щото малкия в болницата ми разрани зърната до кръв и сега още няколко дена изцеждам и давам от шише.Отивам след това да ядеме и излитаме на вън.Лек ден момичета
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=378841

# 236
  • Мнения: 8
Привет!Честито на всички майчета!На 15.05.родих дъщеричката си Виктория,3640/51 см.Вече сме си у дома.И двете сме добре,само дето все още нямам много кърма и трябва да дохранвам.Стискам палци за всички ,на които им предстои раждането! Hug

# 237
  • Мнения: 626
Честито на geryg много щастие и късмет   bouquet  bouquet

# 238
  • Мнения: 13
Честито на мама Мушинка и мама Минолта, да сте живи и здрави и много да слушкат и папкат малките пиленца!!!

Добре дошла geryg  принцесата с хубаво име да ви радва и слушка.

Много се радвам, че Мигла с всеки изминал ден е все по-добре, чакаме с нетърпение да се появи отново във форума и й изпращаме много любов и позитивни мисли  Heart Eyes Praynig Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 12 568
Влизам само да ви кажа, че Мадам Стасита е приета в Окръжна. В предродилна е. И чака. За момента няма контракции и е с малко разкритие. Тоновете на бебето са добри.

Общи условия

Активация на акаунт