Пол Маккена - Тема 2

  • 100 971
  • 507
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 495
Аз пък да ви кажа, че диска не можах да го слушам...ми то покрай грижите за малкия хич не ми остава време, да не говорим , че постоянно има някой из вкъщи и не мога да се отпусна... ConfusedЛинка който е на първа стр.не ми се отваря и ми забива целия компютър...някой може ли да ми го прати на скайп?

# 61
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета,

и на мен не ми остава време за диска, но принципите спазвам много стриктно и се чувствам страхотно и вече не преяждам и не си омитам и последния залък от чинията. То в тези жеги не ми се и яде много, но това е друг въпрос. Между другото сега ходя пеша до работата си. От 7 поликлиника при централна гара до Пирогов и само до 9 часа сутринта правя по 4560. Много съм доволна, а и имам стимули да отслабна - след един месец моя приятелка са жени и аз искам да изглеждам страхотно и второ, с моето момче решихме да си имаме бебече и преди да съм забременяла малко да сваля килограми, че да не трупам върху сегашните. И още нещо почнах да ставам с 30 мин. по-рано и правя упражнения - коремни преси, каране на колело, стягане на крака и седалище.

Успех на всички и много минуси тази седмица.   bouquet  Hug

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичета, гледайте да слушате диска поне 2 пъти в седмицата, и аз съм много заета, но 30-ина минути все се намират, пък и като сметнем и прибаваната стойност от слушането, а именно релаксирането и всички останали положителни ефекти, наистина мисля, че си струва да се отдели това време. Аз не мисля, че щях да мога да озъптявам отвратително силния си апетит и навика да се тъпча бързо, ако не беше хипнозата.

# 64
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Имах време да слушам диска само един път, дори и книгата не съм дочела. Имаше невероятен ефект около 3 дена. Колкото повече минава времето, толкова повече за мен се изгубва силата на въздействието.

Има един стих в библията, който казва така: "Вярата идва от слушане..." - стихът се отнася до Божието слово, но принципът е, че от слушане се затърждават неща в съзнанието ни. Та за себе си си давам сметка, че определено трбява да слушам диска редовно.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
и аз мисля, че принципите трябва често да си ги препрочитаме и да ги осмисляме, дори и само от началото на темата тук...

# 66
  • Мнения: 1 114
Момичета, присъединявам се към групичката ви.  Grinning Слушах диска преди няколко дни /свалих си го оттук/.
Сякаш наистина действа. Въпреки първоначалния ми скептицизъм,  несъзнателно започнах да ям по-бавно и да не омитам всичко в чинията ми. Чувствам се мотивирана и се движа доста повече от преди. Имам малък успех /-2кг/.
Ще ви следя. Надявам се, че скоро ще имам повод да се похваля.

# 67
  • Мнения: 0
Два килограма не са малък успех  Laughing. Продължавай все така   bouquet
Аз съм с още половин надолу ,но ще си го запиша в петък / да не го урчасам ,де  Grinning /

# 68
  • Мнения: 97
Здравейте, момичета  Simple Smile Хайде и аз сега да се разпиша с резултати (най-после положителни Grinning). Днес се теглих във фитнеса и инструкторът ми каза, че съм свалила 2,3 кг и то само сланинки или това са 3% мазнини, което наистина е страхотно за мен  Sunglasses Вярно и че съм качила 300гр. мускули и че така резултатът ми става 2кг чисто свалени за 5 седмици, но за мен е добре защото миналата година качих 3кг точно по това време (както всяка година, защото боледувам все през май)! Покрай отсъствието ми от града забавих тегленето с 2 седмици и още 1 понеже го нямаше инструктора ми в залата миналия път, та това ме наведе на мисълта - знае ли някой къде мога да намеря в Стз електронен кантар  Embarassed ?
Nadia, не се отчайвай  - ще бъдеш провалила се Маккенка само, ако захвърлиш принципите и се отдадеш на диети и йо-йо  Rolling Eyes Не се притеснявай и слушай диска, отдай се на това, което ти внушава  Heart Eyes И аз напоследък нямам никакво време за него, но трябва да намираме 30 мин понякога (осъзнавам и рядкото слушане на диска като забавяне на свалянето на кг при мен) Ако искаш питай фитнес инструктора си да те ориентира, за да стегнеш по-ефективно дупето и бедрата ... Ако пък искаш да правиш нещо допълнително вкъщи - кажи, ще публикувам тук едни наистина страхотни упражнения  Party
Хайде че пак се отплеснах  Stop

# 69
  • Мнения: 2 495
електронни кантари има в почти всички магазини за черна и бяла техника-Техномаркет, Технополис, Зора и т.н.

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
Следя темата от няколко дни. Купих си книгата и я прочетох едва ли не на един дъх. Искам да ви призная, че тя ме грабна повече отколкото докато слушах диска. Старая се да спазвам (до колкото ми е възможно  Confused ) правилата описани в нея. Аз лично искам да сваля доста килограми (около 15) и се надявам да се получи, като разбира се се старая преди всичко да се движа повече дано това е разковничето! Пожелавам ви успех на всички, ще споделя какво е развитието и при мен след някоя и друга седмица!

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 00:18 от desislawa84

# 71
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета,

хайде и аз да се похваля с резултата. Стигнах психологическата граница от 70кг. От тук натакъ ще е по-лесно, въпреки че остават още 10 за сваляне. Определено през последната седмица, откакто спазвам стриктно принципите се чувствам променена. Дори не се лишавам да си хапна малко шоколад или сладолед, но точно с 2-3 хапки и спирам, защото са ми достатъчни. Сега през лятото ще ни е по-лесно в борбата с  килограмите, защото в тези жеги не се яде много. Аз лично предпочитам нещо по-леко, дори месо не ми се яде, въпреки че аз съм му върла привържаничка. Слушам диска вечер, точно перди да си легна. Качила съм си го на телефона и със слушалките - идеално средство за приспиване.

Хубав ден.  Hug

# 72
  • Мнения: 0
Петяя , супер ! Поздравления   bouquet

# 73
  • Мнения: 903
Браво момичета,  виждам че системата определено има ефект, бавно но славно всеки сваля по някое килце. И при мен нещата вървят добре макар да не спазвам принципите стриктно, не си налагам нищо, даже не мисля за това, когато съм гладна ям и забелязвам че се наяждам от по малко храна. При мен Диска помогна за промяната/напоследък нямам много време да го слушам де/точно както е написано в книгата знам че мога да ям когато съм гладна и  че храната винаги е там. Спрях да мисля постоянно за храна. Ох, много съм доволна, защото това ми е било проблем от както се помня - все си забранявах да ям и все мислех колко съм гладна и кога ще дойде време за ядене.
Сега даже   чакам да ми пристигне крачкомера на орифлем и почвам да ходя пеша.
Айде успех и пак ще се включвам  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 462
знам че мога да ям когато съм гладна и  че храната винаги е там. Спрях да мисля постоянно за храна. Ох, много съм доволна, защото това ми е било проблем от както се помня - все си забранявах да ям и все мислех колко съм гладна и кога ще дойде време за ядене.
Сега даже чакам да ми пристигне крачкомера на орифлем и почвам да ходя пеша.
Айде успех и пак ще се включвам  Hug

Аз бях същата, сега имам много свободно време да мисля за други много по- приятни неща.  Това с ходенето е страхотно, аз съм супер доволна. Преди разстоянията, които изминавах с гр. транспорт или с кола сега ги вървя. Правя ходене около 8 км., което е около 10 000 крачки, като не включвам, в броенето, абсолютно всяка крачка (например от стаята до тоалетната или до принтера).

УСПЕХ и поздравления.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт