Пол Маккена - Тема 2

  • 101 054
  • 507
  •   1
Отговори
# 150
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
А какъв е тоя файл дето слушате и броите....  newsm78

На първа страница на темата е. Това е диска, който получаваш, когато си купуваш книгата на МакКена "Аз мога да те накарам да отслабнеш". Просто е вътре. И освен това - качен в нета и линкнат тук.

# 151
  • Мнения: 3 118
a! тва е същия тоя файл дето се брои от 300 назад... и вие продължавате да броите....  Shocked
аз след 296 продължавам само да слушам  Mr. Green
ааама че съм и аз!
тази ве4ер ще пробвам да броя със слушането да видим дали ще стане
успех на всички  Peace

# 152
  • Мнения: 8
   Здравейте и от мен! От дълго време ви чета и се самонадъхвам Simple Smile Купих си книгата с диска и го слушам от три дни.И най-сетне реших да пиша,защото когато знаеш,че не си сам в това и имаш подкрепа е сякаш по-лесно и приятно.А в къщи е точно обратното -  получавам неразбиране и присмех от съпругът ми.Това ме вбесява,надявам се да успея да му натрия носа,след като види положителният резултат! Незнам при вас как е ,но на мен ми е малко трудна визуализацията.И също,когато ям се чувствам виновна всеки път.Явно е от многото диети и гладуване,които съм прилагала.Вие имате ли такъв проблем?Извинявам се предварително,ако вече са дискотирани тези въпроси,но е възможно да несъм прочела всичко от самото начало на темата!
     Успех на всички!

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 11:13 от vikiana

# 153
  • Мнения: 0
 newsm62 Това със съпругът не е нищо ново  Grinning
Чувала съм какво ли не  Grinning Само не можех да разбера какво му пречеха упражненията ,които правех. Да ти кажа ,че откакто слушам диска ,съм развила задравословен непукизъм към всякакви коментари.
Визуализацията е трудна ,защото не си свикнала да мислиш за себе си ,като за красива жена.
Моите съвети са ДА НЕ БЪРЗАШ! Ако започваш сега ,трябва да очакваш резултат чак след половин година -т.е. другото лято ще си перфектна  Grinning  За магически бързи резултати ,без йо-йо ефект ,без пагубни последствия за здравето и без догодина отново да си на поредната диета ,търси отдел Фантастика .
Това ,което знам  е ,че успях да се отърся от депресията си , имам желание отново да се движа , промених ДРАСТИЧНО начина си на хранене ,без съресения за организма и мозъка , вече ЗНАМ как ще изглеждам след няколко месеца / визуализацията / !
Все още не успявам да се  храня достатъчно бавно ,но и това ще стане  Grinning
Усмихни се и тегли една майна на съпругът си ! Повярвай ми , помага  smile3521
Успех   bouquet

# 154
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Усмихни се и тегли една майна на съпругът си ! Повярвай ми , помага  smile3521
Майна по адрес на свеката? Ау, какви съвети даваш!  hahaha Joy

Много си права!  bowuu

# 155
  • Мнения: 0
 newsm48
Как какви съвети ? Правилните !  smile3503
Аз не му преча ,ако иска да направи нещо добро за себе си и не виждам защо някой трябва на мен да ми се бърка  Grinning

# 156
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Аз не му преча ,ако иска да направи нещо добро за себе си и не виждам защо някой трябва на мен да ми се бърка  Grinning
И на мен мъж ми ми пречеше. В смисъл изкушаваше ме с "вредни" на фигурата храни.
И започнах да му пускам изречения, че той всъщност пречи да съм стройна и привлекателна от шубе... да не се наложи да се състезава с конкурент, защото не е сигурен в себе си и чувствата ми към него.

И след такава психоанализа вече фнимава. Никакъв саботаж!

# 157
  • София
  • Мнения: 1 078
Да се запиша при вас, че сутринта дори отворих тема (нещо търсачката не ми показа, че има тема).
Та да се включа при вас.  Grinning
Ше си сложа поста от темата тук, че толкова писах, че ме е яд да остане неоценен.  Mr. Green
Особенно частта с мъжа ми, че явно е актуално.  Laughing

Привет. Grinning
Оня ден дна клиентка в салона разказа, че има на телефона си и слуша от известно време програмата и отслабнала с 6 кг без да прави нещо специално - просто била спряла кроасаните, които купувала всеки божи ден, т.к. по никакъв начин не могла, а и не искала да се отказва от тях.
Програмата действа на подсъзнателно ниво, т.к. слушайки я, заспиваш или поне се отпускаш. А е известно вече, че мозъкът на човек, който заспива, но още не е вдълбок сън, забавя излъчваните (или каквото прави там Mr. Green) вълни и човекът се намира в тъй наречено ниво Алфа (това съм го чела и чула в един курс за внушение на подсъзнателно ниво), а точо тогава най-много се влияе от внушението. От слушалките се чува доста приятен мъжки глас, който ти казва как се отпускаш и бла-бла, да си представиш желаемото тегло и визията като цяло, после да се пренесеш в това тяло, да започваш да се пренасочваш към здравословната храна, да мислиш позитивно и всякакви такива подобни, които ние знаем, но не сме в състояние да се накараме да се заобичаме каквито сме, за да действаме после изцяло в нашата полза. Защото, когато мразиш своя външен вид, каквото и да правиш после, все ще си казваш "Ама аз така и така съм си такъв, каквото и да правя няма смисъл" и разни др. подобни.
Всъщност, идеята е не да отслабнеш без да правиш нищо, а посредством внушение да почнеш да се храниш здравословно и да водиш активен начин на живот. Защото всяко такова действие от наша страна все пакизисква силна воля, а не всеки е способенда бъде силен.
Та така... в салона започна великото прехвърляне от телефон на телефон въпросната програма. Снощи се разтърсих за слушалките, мъжа ми ме попита да отслабвам ли отивам Mr. Green На сутринта, разбира се, отбеляза колко съм отслабнала. Mr. Green а аз хем се отпуснах, хем се опитвах да слушам всичко, защото  ми беше интересно. Когато телефона ви е стерео, то в някои моменти от слушалките се чува в лявото ухо едно, а в дясното друго, та аз се опитвах да слушам и с двете уши какво ми говори там човека.  Mr. Green В същото време четири крака ме подритваха, защото спя с децата, т.к. от 2 години "се местим" в друг апартамент, но все още не сме...
Не знам откъде се взима тази програма, аз си я получих случайно и от любопитство, защото не се нуждая да свалям много, но в същото време обичам всичко на тема "подсъзнание" - интересно ми е, прочетох много подобни книги, а и на собствен опит знам, че действа. та почвам с господин Пол да отслабваме.  Mr. Green От вчера де. Laughing
Който е запознат, включвайте се. Който е скептик, да знае, че аз в никакъв сучай никого не карам нищо да прави с тая тема, нито пък твърдя, че без диети и спорт може - напротив, не може. Но програмата е да си помогнем да внушим, че със здравословен начин на живот ставаме по-красиви, по-здрави и по-успешни.
Едно... две... три... събуди се.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 20 авг 2009, 11:07 от sVeshti4ka

# 158
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Благодаря ти, че ни написа всичко това!  Hug   bouquet
Всъщност, аз подкрепям думите ти с резултат от минус 7 кг за два месеца. Действително, записът по прогпрамата на МакКена толкова ми харесва, че независимо, че отдавна съм променила за добро хранителните си навици, си го слушам, за да постигна това ниво на релаксация. Сега започвам да търдся и другите дискове на МакКена.

# 159
  • София
  • Мнения: 1 078
Мдааа... има ли такива за постигане на голямо богатство?  Laughing
Ще бъда много стриктна в слушането, обещавам.  Mr. Green

# 160
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Печелиш, едно от заглавията е "Аз мога да те направя богат". Ето http://www.books.bg/books/author/51991/?PHPSESSID=-
Само дето не е конкретизирано в заглавието дали става дума за голямо или не чак толкова голямо богатство!

# 161
  • Мнения: 8
 Simple Smile и аз си го сложих в телефона,че ми е по-лесно за слушане.Коства ми малко време,докато го направя в mp3,но все пак успях Simple Smile
Вечер слагам детето да спи,предопреждавам мъжо да не ме закача и се отнасям......интересно е ,че винаги заспивам ,но се събуждам точно след като свърши записа,явно наистина се получава след 3....2...1 и хоп (въпреки,че не ми се вярваше) Grinning Но както автора казва:"Не е нужно да вярваш,просто го направи"! Найстина голяма зарибявка,чакам и положителния резултат с намаляване на теглото и знам ,че ще стане лека полека...

# 162
  • Мнения: 194
Здравейте момичета!

Извинявайте , че се намесвам в темата, но ме интересува дали има нялъде в нета хипнозата на Маккена за отказване на цигарите,ама на бългаски Rolling Eyes

# 163
  • Мнения: 8
По въпроса за цигарите и аз се нуждая от този диск,както и от другите.Ако успея скоро да си ги купя,ще мога да ги споделя с др желаещи  Simple Smile

# 164
  • София
  • Мнения: 1 078
Печелиш, едно от заглавията е "Аз мога да те направя богат". Ето http://www.books.bg/books/author/51991/?-
Само дето не е конкретизирано в заглавието дали става дума за голямо или не чак толкова голямо богатство!
О, благодаря.  Laughing
в нашето суперче се оказа, че се продават всичките му книги - и за отслабването, и за цигарите, и за богатството. Бих подарила на мъжа ми за цигарите, а на мен си за богатството, ама кат' не знам как да ги рехвърля в МР3 формат.  newsm78 Иначе бих ги дала и аз на всеки желаещ след това.

Общи условия

Активация на акаунт