Пол Маккена - Тема 2

  • 100 948
  • 507
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Дами привет и от мен.  Simple Smile
Изпробвала съм какви ли не диети и режими на хранене и крайният резултат е сваляне на килограми,след което качване на свалените кг +  още някой друг отгоре.
Онзи ден исках да си купя някаква книга,която да е по-различна от списанията,които съм си купувала само с диети и случайно попаднах на книгата на Пол Маккена.Купих си я и я изчетох набързичко.Хареса ми замисъла,слушах и диска сутрин докато още се разсънвам и вечер заспивам с него.
Забелязах,че се храня по-бавничко и чувствам лекота.Харесват ми правилата му,само ме притеснява лакомията ми да не съботира плановете ми.
Ще очаквам и вашите мнения за влиянието от книгата и диска-дали сте привикнали с това и ви е  станало например като начин на живот,дали ако ви се дояде вечер сладко и си позволявате?  newsm78

# 376
  • Мнения: 60
Точно щях да пускам такава тема! А, то вече имало. И аз си взех книгата, изчетох я за по-малко от 3 часа и вече спазвам принципите! Това разбира се от няколко дни! Дано има много доволни, ще следя темата!
Успех на всички!

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Темата е много хубава, но доста беше изпаднала, дано сега има повече интерес и от нови момичета.

# 378
  • Мнения: 92
И аз се записвам...Книгата отдавна стоеше на етажерката..все не ми оставаше време с 2 деца и 2 работи...как да стани, но, снощи, бебо заспа, тийнейджъра се зарови в нета и аз реших да я попрегледам.
Изслушах диска. нямам идея дали ще подейства, снощи за първи път го слушам и имам въпроси към други дами, които са го слушали.
1. Да...приспива ме на моменти, но гласът е малко страшен...в смисъл усещам страх защото този глас иска да му се оставиш да те води изцяло...и както ти е спокойно спокойно...накрая като изкрещи да се събуждаш - три , две, едно...и направо се оцъклих Shocked
2. Стряскат ме и моментите в които започваш да чуваш 2 гласа едновременно, тогава също се оцъклям. Shocked

Дано да има някакъв ефект, поне в книгата всичко написано има логика.
Ще се радвам и някой друг да споделя...

# 379
  • Мнения: 60
Вече съм на -2кг определено има ефект, а на мен диска изобщо не ми е странен или стряскащ, напротив много успокояващо ми действа и някак си ме зарежда да се радвам, без да знам на какво точно. Може би на първо слушане и на мен ми беше малко странно и смешно дори, но от втория път вече всичко при мен беше ОК.

# 380
  • Мнения: 0
Здравей те,  Grinning

По-напред в темата е даден линк за диска от книгата "Промени живота си за 7 дни" на Пол Маккена, но за съжаление линка не работи. Искам да Ви помоля ако някой го има и има възможност да даде нов линк. Не мога да го намеря никъде и Вие сте последната ми надежда.

# 381
  • Мнения: 3 118
Заповядай!
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до:  Вторник 29.01.13.
Файл:                                                                                7days.mp3
Линк за сваляне:                                                              http://dox.bg/files/dw?a=e29a0e50be

# 382
  • Мнения: 0
Заповядай!
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до:  Вторник 29.01.13.
Файл:                                                                                7days.mp3
Линк за сваляне:                                                              http://dox.bg/files/dw?a=e29a0e50be

Благодаря!

# 383
  • Мнения: 92
Е , не мога да му свикна на този глас - тъкмо се отпусна и се стресна...явно не е за мен този вариант на отслабване...ами сега...какво да правя

# 384
  • Мнения: 3 118
Е , не мога да му свикна на този глас - тъкмо се отпусна и се стресна...явно не е за мен този вариант на отслабване...ами сега...какво да правя
Слушай го по-тихо  Mr. Green
Без майтап, и аз не бих се унесла ако някой ми крещи в ухото.

# 385
  • Мнения: 617
Здравейте,
откакто слушам релаксацията се чувствам много  fit, имам намаляване на обиколки в краката, но кг са си същите, но пък излезнах от летаргията и спортувам ежедневно.

# 386
  • Мнения: 2
Заповядай!
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до:  Вторник 29.01.13.
Файл:                                                                                7days.mp3
Линк за сваляне:                                                              http://dox.bg/files/dw?a=e29a0e50be

Здравейте, има ли някакъв начин линка да бъде активиран отново?

# 387
  • Мнения: 3 118
Здравейте, има ли някакъв начин линка да бъде активиран отново?
Довечера ще го кача.  Simple Smile

# 388
  • Мнения: 2
Благодаря  Simple Smile Ще чакам

# 389

Общи условия

Активация на акаунт