винаги ли миете след ......

  • 4 060
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 566
И моята дъщеричка имаше този обрив,при нас наистина се оказаха гъбички но се бяха появили от млечицата в устата и ,така че аз ти педлагам да видите дали има гъбички и в устата и да започнете лечение ,а иначе аз също мия дупето  когато сме си вкъщи,но когато сме навън и сменям памперса се налага да ползвам мокри кърпи,но откакто се е родила беба ползвам само мокри кърпи на Евент и съм много доволна и нямаме проблеми,а за кремчето ползвам Бочко.

# 76
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Може би се повтарям (не ми се четеше цялата тема, извинявай... ), но в случай че никой не е споменал - пробвай да смениш марката памперси. Моят правеше същата реакция, но се оказа, че като махнахме "Памперс" - за няма и 12 часа се изчистихаа. Иначе мия дупето само вечер - по време на къпането, или ако много се е омазал. Забърсвам с кърпички и мажа с Бочко. Откакто сменихме памперсите - не ми се е подсичал изобщо.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Винаги мия дупенцето,но не винаги използвам сапун.
Доволна съм от кремът против подсичане на Биодерма-чудеса е правил,както и от обикновенния стар Дефламол Grinning
Би могла да пробваш и други памперси,които да са без лосион. Peace

# 78
  • Мнения: 188
Най - добре смени с друга марка памперси и други кърпи! Аз го мия след всяко акане!

# 79
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Забравих да спомена, че като беше подсечено дупето на дъщеря ми миех с тампон (памук) напоен в лайка или смрадлика (но като че ли от лайката беше по-добре). Понякога водата също е агресивна ако има такива ранички, а лайката има антисептично д-ие. След като се оправи - само с вода и сапун. Всички ми се смеят как се разхождам с хавлийката като отидем на гости например, но само аз си знам как ми се беше свило сърцете от това подсичане на бебе на 3 седмици. Даже тема бях пускала. Ето:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363050.0

Общи условия

Активация на акаунт