ЮЛИ 2007

  • 8 011
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 384
Добро утро!
Мая,браво!Аз все още незнам какво е да се спи спокойно.С Никола според мен заради кърменето,а с Надина заради дерматита и бълнуването.Събудих се в 6ч. кълбо от нерви.За да мога час да се възтановя станах да пийна кафе.После ме чакаше гладене и мрънкащи деца.Плюс мъжът ми,който иска вече аз да водя Надина на градина.Два пъти я заведох и край-вече иска и това да поема.Според него това била единствената ми задача за деня,през другото време нищо не съм правила.Това е едно отвратително емоционално изнудване,но както и да е.
Никола много лигав напоследък,незнам но почнах да му викам вече.Утре съм при хомеопата да помага за отбиването,дано се получи.
Дано го класират и за яслата.Инъче спи с боди с къс ръкав само,на отворен прозорец спим всички.В къщи го държа без памперс,но все трябва да го дебна.Изпусна ли го прав се изпикава и си пада в локвичката,затва дупето му е в синки.Сега обаче катос е изпусне се хваща за нещо и ме вика.Да видим,скоро и навън мисля да го оставям, макар че не го виждам да се справи засега.

# 31
  • sf
  • Мнения: 10 197
DU
Яна  Hug

И аз не съм спала като хората вече почти две години. Не знам кога ще почне да спи нормално туй дете. И не знам кое ми пречи повече- лошото му спане или ранното му ставане.
Вижте какво го правихме с Роки оня ден- http://picasaweb.google.com/donsyy/Atanasovi2009#5337772423758441250

уф, имам яко бележки, а ме мързи  Tired трябва обаче да наваксаме,за да освободим събота и неделя за приключения. Айде бегам на тръстиката.

# 32
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
Тедо спи с пижама с къс ръкав и къси панталонки.Ние сме в мансарда и вече е ужасно горещо , спим или на отворена врата на терасата , или на климатик.Тедо от няколко нощи също се успокои и спи много добре.Става да пие вода , после ляга и се завива сам , завиването му отнема известно време , но аз упорито се правя на заспала и го чакам да се оправи сам.Той обича да си гушка завивката , затова като се отвие си я търси.

Като говорите за сваляне на памперса , някой да е постигнал успехи вече?Моите притеснения са да не би да стане бавно и да не ми стигне отпуската.Иска ми се аз да се справя с това , а не бабите.

Вики , що така се подигравате с детето  Laughing?

# 33
  • Мнения: 521
Добро утро.
Донси, Кико прилича страшно много на Роки. Сега забелязах
Мен ме е хванала някаква криза
За памперса- осатвям я без, понякога си казва, като я подсетя пишка, но понякога само почва да си дърпа дъното на панталоните, че и е мокро вече. Постоянно ходи боса - взе да не търпи чорапи съвсем

# 34
  • София
  • Мнения: 114
Добро утро.

donsita, виж нещо за Ситняково: http://sofia.dir.bg/2009/05/16/news4454035.html. Кико някой ден ще крие снимки ми се струва...
 Яна, и от мен Hug
 Мая, завиждам за спането.
 И аз от ненаспалите се от около 5.5 години. Гого се будеше и мяташе откакто се е родил. От около година има подобрение, че става само за да пие вода, в останалото време спи, пу, пу.  Виктор е като кукла-неваляшка - става, сяда на дупе, търси нещо, гледа и се хвърля в съвсем неочаквана посока /най-често към края на леглото или към нещо по-твърдо/.  Не е спокоен, но очаквам след последните зъби да се кротне.
 Успехи с пампи нямаме. На площадката пред блока майките всички са подгонили децата да махат памперсите и е доста забавно. Изпишкват едно, останалите дребосъци се наредят и казват, че и те имат пиш и така става една безкрайна опашка. Laughing

Лек ден.

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 197
Ува, мерси. Не виждам особен смисъл от туй кръстовище, ама може и да греша. Ще си търся друг маршрут, добре поне,че Роки приключва с училището, та само за Виктор ще ходя.

# 36
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро и аз се присъединявам в отбора на недоспалите, но уви при мен причината не е от децата, те славабогу си спят милите. Проблема ми е в алкохолизирания ни комшия, втора поредна нощ не изтрезнява тоя човек и у тях, а съответно и у нас е купони до зори Tired, вече незнам какво да правя, сега съм седнала тук и умувам да пиша някаква жалба до Ръководството на общежитията, нали уж има правилник, който е задължителен за всички #Cussing out. Дано някой да откликне и да се заемат с него, че това вече не се издържа #2gunfire, нито полиция помага нито нищо Sick
МОля някой да ми помогне и да ми даде насока как се пише такова нещо, че аз го умувам от няколко дни и още не мога да го сътворя, а тормозът продължава. Embarassed

ВИки, а Ицко онзи ден беше облякъл Вероника с неговата пижама, ама кой да се сети да снима.
Аз уж имах напредък с пампата, но уви от два дни тя пак почна да не казва и пак си се напишква, май нетрябваше да бързам да се хваля!
Айде да я вдигам, докато не е напишкала всичко оттатък Sick

# 37
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз се включвам горе-долу за здрасти само.
От как разбрах, че сигурно няма да ме огрее да се върна на работа в обозримо бъдеще взе да ми се работи...  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Днес няма да излизаме преди обяд няма с кой,момичето вчера ми се обади че и днес няма да дойде най-ме притеснява че съвпада с тази ваканция за матурите а тя след обед гледа деца които ходят на у-ще май заради тях не идва тези три дни.Мен трудно можеш да ме излъжеш утре ще видя.Лошо че става въпрос за децата Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 098
Ох, Иве, много тъпо Sad
Нещо мислили сте за първи юни?
Дани, не се притеснявай, и Дели беше така и накрая окончателно започна да си казва. Когато сме навън ми прави впечатление, че не иска много, много да пишка. Прави го в краен случай. Иначе като се приберем у дома.

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 197
Иве, децата днес са на училище. 1ви клас приключват в петък.  Защо не я попиташ направо, за да си правиш сметката- твое право е да си информирана за плановете й, щом е поела ангажимент.

Ние записахме Вероника на лятно училище , та поне известно време няма да се чудя с какво да я занимавам.

# 41
  • Мнения: 389
ДУ
Вики,Кико е много готин така,пък и гледам позира,зна4и му е гот  hahaha като манекен.И аз сега забелязах колко прили4а на кака си .
От няколко дена Марти става в 8 ,а преди си откарвахме до 9 -9 и не6то и съм като бита,докато се разсъня  Confused и не 6те да седи на гърнето диването,а се мъ4а да махаме памперса поне у нас Tired

# 42
  • Мнения: 4 300
Привет и от нашта къща  Grinning
Денят от сутринта е куц- трябваше д аходя за кръв, имаше пълен коридор с пенсионери, след 15 минути чакане Никсъна се тръшна и ме пуснаха да вляза. А като влязох, се оказа, че трябвало и урина, която няма как да дам там на място, щото няма как да вляза в 00 с него и да пишкам в чашката. Купих контейнерчета и ще свърша тая рбаота у дома, дано да работят и следобед.
След това, у дома докато простираме, уж Ники дава щипки, а докато се наведа взел метлата- тя е с дълга пластмасова дръжка- и я преметна през терасата, падна в тази на комшиите, на една ръка разстояние от кростренажора Rolling Eyes Направо изтръпнах, обясних му, наказах го, но не знам. Уж го пазя, но понякога за секунди успява да домъкне нещо. Още не съм ходила да си я вземам, направо умирам от срам.

Донси, кое е лятното училище?
Иве,  Hug

За детската градина взех решение- ще го запиша в една частна, която е близо до нас. На хубаво място е- само сред къщи, далеч е от големи улици. Вътре ми хареса много обстановката, чисто нова е къщата, имат собствена кухня, 10 деца в яслената група, логопед, 3 възпитателки. ПРограмата им е одобрена от МОн. Вчера като отидох нямаше нито едно дете да плаче, всички си играеха- има един двор зьа ясленчетата и от другата страна за по големите, като има и гранична група, в която местят децата според развитието им- нещо акто пред-детско градинска.
От Космос се отказах, поради няколко негативни впечатления в последствие. Разконспирирах
собственичката, че пише тук, без да казва коя е, и то хвалби з аградината. Освен това след посещението си видях че възпитателката, която беше там по време на посещението  ни, тръгна веднага след нас ( може и да е случайно разбира се), но ми остави едни такива подозрения, и предпочетох да се доверя на интуицията си.
Като цяло от обиколените от мен ДГ много малко ми отговарят на критериите ( а те далеч не са много- добра мат. база, двор, добър персонал- квалифицирани педагози, доброотношение към децата). Записала съм го и в Приказната фея, защото тя ми е перфектна като местоположение, но там няма места
.  Хубавото е, че поне от всичкото четене, обикаляне и гледане, си съставих мнение за почти всички ДГ и занимални, както и горе долу се изяснихме с Емо за възможностите за детето.

# 43
  • sf
  • Мнения: 10 197


Донси, кое е лятното училище?

[

В 49-то училище,което е до нас. МИналата година пак беше там и много й хареса. Сега ще има и една седмица Зооучиище в Зоопарка.

# 44
  • Мнения: 4 300
Ама това е към държавното училище без да се плаща, или просто използват базата на 49-то, а вие плащате?
За по големи деца има повече забавления сякаш, зоологическа градина, спортове, изкуство...нашите запетайки още са мънички Stop С нетърпение чакам д апорасне още малко, за да можем да играем на повече неща заедно.

Общи условия

Активация на акаунт