ЮЛИ 2007

  • 8 009
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • sf
  • Мнения: 10 197
ти па безплатно, нищо безплатно няма. даже тая година ми се вижда скъпо- 40лв на седмица е таксата. Отделно ако ходят някъде из града се плаща още такса + билети за транспорта. Храната също си е от нас. Не мрънкам,де, нали ще има де да ходи, само споделям., да се готвите какво ви чака  Crazy

# 46
  • Мнения: 766
Ду
днес ми се върна мързелуването от вчера  Shocked от 8.30 една сега приключих, ама кой каквото си направи .............. hahaha
Аз още не махам памперс
Караме си с един за цял ден, но нещо май не сме готови  newsm78 Напоследък модата е да се пишка на тоалетната чиния  Laughing не иска на гърнето  Mr. Green
за 1 юни мисля да си взема почивка и да се разходим с Ина някъде- да ходим на концерт или театър нещо такова  Simple Smile
връщам се към задачите, че съм и на зъболекар следобяд  Rolling Eyes
хубав ден на всички   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики говорих с нея,каза че ще е при нас.Този разговор го водихме на третия ден когато аз бях сигурна че искам тя да ми помага.
Хриси радвам се че сте намери решение,от кога тръгва?

# 48
  • Мнения: 1 098
Хриси, коя е градината? Има ли линк?

# 49
  • София
  • Мнения: 17 592
Ама това е към държавното училище без да се плаща, или просто използват базата на 49-то, а вие плащате?
За по големи деца има повече забавления сякаш, зоологическа градина, спортове, изкуство...нашите запетайки още са мънички Stop С нетърпение чакам д апорасне още малко, за да можем да играем на повече неща заедно.

Що бе, Рокси? Зоото си е чудесно за малки - само дето може да се поизмори и да трябва да го прикоткаш за почивка. Ако искаш спорт - излови някое старо колело, грабвай мишката и давай... полека. Да не говорим ако го заведеш на някакво (каквото и да е) катерене с теб какъв кеф ще му е (за теб не знам, обаче). Искаш изкуство? Хващай фотоапарата, вади снимките и гледайте заедно... моето дзверо в мига, в който ги прибрах, почна да ме врънка... Да не говорим, че единствената причина да не го заведа на клуб / дискотека е, че може да му поискат документи!  Mr. Green Ама ако си имаш любима музика - не говорим за класика, де - по- добър партньор за танц никога няма да намериш!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 414
Eй Кати какви идеи. Wink хубаво е спорт се деца ама спортни майки.
И денс спаха 1,3мин направо откачам сега и пералнята немога да оправя с това пране все едно са без памперс ами ако им го махна трябмат 50 чифта гащи

# 51
  • Мнения: 984
Ох, Кати при нас все не се получава точно както си го мисля.
В зологическата клекна на едни камъчета и не щеше да мръдне. Добре че баща му го носи. Показвах му разни животни, а той само гълъбите гледа.
За колелото - седи точно 10 мин и после тръгва на някъде по задачки и аз влача колелото... Ходихме на Витоша и пак заседна на камъчета и до никъде не стигнахме.
Фотоапарата - стиска и вика Ааааас. И само щъка копчетата. Дала съм му една стара Скина???, но както всички се сещате не е толкова интересна.
То пак си ни е хубаво. Аз не се оплаквам. Но когато детето е по-голямо по се получават нещата  Peace

# 52
  • Мнения: 238
 Здравейте  wavey
Чета ви от време на време, но все не остава време да пиша, покрай работата и детето.
Адинка е добре, расте, бърбори, проявява характер. Сега от 1 юни сме без детегледачка и си търся друга, всъщност се чудя дали да не я пусна на ясла, не остана много време да го мисля...

Имам една молба, кажете ми как се казваше изследването, което се правеше в началото на бременността, за проверка на риска от вродени аномалии при бебето? Това което се прави преди амниоцинтезата.
 Имам една приятелка, 3 бременност, с - RH, на която не и е бита инжекция антиД, второто и детенце почива на 8 месечна възраст, след трансплантация на черен дроб...
 Съжалявам, че ви натоварвам и вас...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 204
Биохимичен скрининг се казва. Hug
И аз съм тук само надничам от време на време.Имам си баба помощничка за една седмица и като не видяла гледам да свърша всичко което не съм могла предните два месеца , че и следващите два напред  Laughing Прибирам се капнала от умора, вместо да си почивам  Confused
И ние чакаме резултатите за градина на 31.05, дано да стане  Praynig

# 54
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТАтянка изследването се казва Биохимичен скрининг, прави се на 14 етаж в Майчин дом, в клиниката по ГЕнетика на проф. КЕренски. Много са добри, но специално той де, другите генетички са ГОла вода. Правеше се май около 14 - 16 седмица ако не се лъжа де, но май можеше и по ранко. Ако искаш нещо допълнително питай на лични ще се опитам да помогна. Hug
Аз да питам живущите в райони Младост и около Плиска дали имате топла вода днес, при няс няма цял ден, но незнам причината и това ме притеснява, дано да е някоя авария и да я оправят до довечера. Tired
ВИки интересна идея за лятно училище, и при нас има, но аз се отказах. НО ние така или иначе в средата на юни ще ходим в провинцията и ще поседим сигурно до края на юли.
А от два три дни се чудя с какъв акъл се съгласих и пуснах малкия на Зелено училище, Thinking абе още са си малки децата и някак си ми е гадно, че ще е сам, той ще се справи не се съмнявам, но си ме е страх, никога не е ходил никъде сам, освен при баба си. Sick

# 55
  • София
  • Мнения: 114
Семирамида, http://www.toplofikaciasofia.bg/novini/2009/05/20/Syobshtenie_20.05.2009_g..  Вметка - професора е Кременски. Peace Hug /преди отговаряше на въпроси и във форума на dir-а, но скоро не съм влизала там/

# 56
  • София
  • Мнения: 254
Дани, Кирова, не се тревожете за децата! Те са големи, а и нали са мъже (сигурно така си мисля, защото отстрани е лесно Simple Smile ). Аз за първи път съм била на лагер на 3-годишна възраст. Нашите ми бяха дошли на свиждане по средата на лагера, тогава толкова съм плакала, че те са се прибрали вечерта, но на следващия ден баща ми пристигнал с мотора да си ме прибере  Laughing Но после в детската градина ходих на по-успешни лагери.

Вики, ще го сбъркате момчето  Laughing

Сладичък Тедо, представям си го как се завива  Hug

Рокси, какво иска да каже подписът ти? Кое може да каже само такъв човек? Ако не е лично, разбира се.

Таня, радвам се, че се появихте. Ние днес бяхме за малко в парка в Елин Пелин, много е хубаво, като са подстригали тревата.

За Горан (подписите на Бути и Боряна) има ли смс номер?

Леле, а аз нищо не правя по въпроса с гърнето. Да взема да потърся гащички поне. Някакви идеи отъде да взема хубави? Кая има едно комплектче с тениска, гащичките са с широка ластична лента горе и много ми харесват, но не съм виждала такива да се продават.

# 57
  • Мнения: 1 098
Айка, за съжаление са само банкови сметки. Но историята наистина е много тъжна. Мен лично много ме потресе. Дано успеем да помогнем на малкия Гого Praynig

# 58
  • Мнения: 1 798
Казаха, че вече са събрани половината от парите  Praynig наистина по-удобно щеше да е с смси, особено за такива като мен, които нямат дом. банкиране, но всъщност това не е оправдание - който има желание намира начин  Praynig

Донси, Кико ще порасне и ще видите вие двете  Laughing

Бубе, спя с Никола. Аз съм човек, който има нужда поне от 9 часа сън и още от първите дни на Никола, като ми се налагаше да ставам по 100 пъти реших, че тая няма да я бъде. Много е хубаво да спим заедно, но съм наясно, че не може да продължава вечно, та като му направим стаята се надявам едновремено да го преместим в негово легло и стая  Simple Smile

Десо каца в 21.30, но има половин час закъснение самолета...дано да издържи Никола, че тази нощ нещо му стана - имаше 3 часа песни и танци на народите...

С гърнето сме до никъде - непрекъснато му обяснявам, че като иска да пишка трябва да ми каже и да седне на гърне, той ми заявява "не" и така. Вчера обаче ме накара да го сложа на тоалетната чиния и се изпишка...та си мисля за тия седалчици за тоалетна  newsm78

Танче, много тъжно  Sad

# 59
  • USA
  • Мнения: 559
Привет и от мен. Успокоявам се като ви чета, че Кристиан не е единствения, който няма никакъв напредък с гърнето, дори назадък. Категорично не ще да седне на гърнето. И аз ще чакам още. То не, че имам много избор.
Рокси, важното е вие да сте доволни от избора си. За мен е важно да е близо яслата, иначе заспиват в колата децата докато ги караш напред-назад и им отива режима. Кога ще започне? И аз се чудя какво иска да каже подписа ти.

Общи условия

Активация на акаунт