ЮЛИ 2007

  • 8 014
  • 309
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 835
Дани, забравих преди малко - значи изчиташ правилника, виждаш там какви задължения има всеки обитател на сградата, съответно какво точно е нарушил въпросния съсед. Виждаш и какви са правомощията на управителя (примерно да го предупреди, да го изведе и т.н). Описваш фактическата обстановка първо, след това констатираш, че тези действия представляват нарушение на т... и т.... от Правилника и молиш управителя да упражни еди кое си правомощие....така го виждам аз, но за писане на жалба от този тип шаблони няма. Ако искаш пиши ми на ЛС  Hug

# 61
  • Варна
  • Мнения: 204
Да, за съжаление е само по банкова сметка  Sad Със смс-и щеше да е по-лесно за всички, но на този етап няма предполагам заради липсата на време.Момченцето е от клуба по Киокушин , където тренира и Преско .Всеки ден се сблъсквам с тази трагедия. Ужасно е.  CryДнес  децата събираха рисунки и писма да му занесат. Дано господ е с милото дете. Съжалявам за тъжния пост  Sad

# 62
  • sf
  • Мнения: 10 212
 Praynig за Горан .

И ние с Виктор спим заедно на спалнята. Неговото легло е залепено за нашето, обаче той въобще не ляга на него. Идея си нямам как ще се оттучва.

# 63
  • София,
  • Мнения: 4 267
Извинявам се че съм прекръстила професора, неволно е и в бързината Mr. Green, както и да е Ува, Hug благодаря!
Мариска благодаря и на теб, аз написах прословутата жалба следобед и я пуснах по мейла. Crossing Arms СЕга ще чакам реакция. Написала съм го горе долу по шаблона дето си ми описала, те даже ми бяха пратили примерни жалби, лошото обаче е че неможах да цитирам точките от правилника, защото така и неможах да намеря такъв в Страниците на УНСС, който да отговаря специално за правата и задълженията и по точно за вътрешния ред в общежитията, а знам, че има такъв. Както и да е, сигурна съм че ще ми се наложи да пиша още доста такива жалби, но този път съм решила да ги подкрепя и с истински доказателства, а не само с думи  Mr. Green, за целта съм си приготивла видеокамерата и фотоапарата и сега ще дебна Naughty
Аз тази вечер пак оставих Вероника да си заспива сама в леглото, нямаше драми, дано успея пак да я отуча да спи при нас. Sick

За ГОран  Praynig Praynig Praynig
ЛЕка и приятна нощ на всички! Hug

# 64
  • Мнения: 43
Привет, привет  Hug И аз чета, ама тая тема нещо ми я няма музата  Grinning
И на Мимко леглото е залепено до нашето и през нощта като се размрънка се гушваме с него или на неговото, или на нашето...Спи с къса пижамка и отдавна спим на отворен прозорец.
С памперса и ние сме до никъде, то аз и само сутрин го държа по гащи де, ама то е достатъчно да препикае 2-3 пъти дюшемето.  Да питам момчешките майки /май съм питала веднъж/, бутат ли си бубата децата. Защото Мариян като е без гащи и ръката му е все там. Особено пък вчера почна и да си я забелва  Shocked
Били, леко и безаварийно с новата кола и от мен. И аз ги харесвам Королите  Hug
Ох, какъв спорт, то малко ли е тичане след това дете. Като навита моторетка е. Има дечица /особено момиченца/ като си ровичкат в пясъка, като си буткат нещо до майките си. А ние обикаляме навсякъде в периметър 500 м.  ooooh! 

# 65
  • Мнения: 329
много тъжно , за Гого  Praynig Praynig Praynig
Утре се разбрахме да водим децата в Борисовата с метрото  LaughingЩе е голямо приключение с тези дивачета  Joy
Ако подканям Ева да седне и да пишка седи и на гърнето и на седалката.Но пропусна ли си пишка на воля и казва при свършен факт.Досега веднъж не ми е казала че й се пишка или ака
Напоследък спи доста неспокойно , само повтаря на сън "мое, мене".Сега е на етап - всичко е мое, и иска всичко каквото правим и ние Laughing
Мими, моето момиче хич не е такова  Laughing, тича като луда  и то повече от мъжете в групичката.Особенно след като се завърна от Кюстендил е неузнаваема- тича толкова бързо вече и ми се крие  Crazy
Днес мъжа ми ми подхвърли идеята лятото да почиваме с Ева на планина, а ние после да си отидем на море без нея.Според него ходенето на море не е толкова полезно за децата.Вие какво мислите?

# 66
  • USA
  • Мнения: 559
Метрото стига ли вече до Борисовата? По другия въпрос, мисля че ходенето на море е много полезно за децата, стига да не се излагат на слънце през цялото време. Аз лично много искам да заведе Криси на морето. Тук съм го водила на плаж на океана, много му хареса.

# 67
  • Мнения: 1 098
Аз много държа Дели да ходи на море. Според мен е много полезно.
Днес с баща му са се приспали без никакъв проблем. Ако реша да отбивам поне това, че вечер може без мен ще ми е в помощ, но виждам, че изобщо не е готов.

# 68
  • Мнения: 4 300
Уинкс, спира на стадион В.Левски.   

Аз от няколко години не се излагам на слънце, т.е. не ходя на плаж де. Мисля, че за децата хептен не е полезно. Макар че прекарваме поне един месец през лятото във Варна на плажа ходим или преди 10 или след 18 00 и то буквално на разходка.

Боряна, градината е тази- http://www.arlekino.info/ - тя ти е още по близко на теб. Между другото през една улица от нея има държавно ОДЗ, което в момента дострояват, сигурно и то ще е с чудесна база. Ние за добро или лошо нямаме шанс за държавна.

Донси, аз отдавна не храня илюзии че има безплатни неща Laughing Само стискам очите и плащам докато не лъсне дъното някой ден Mr. Green

Има ли желаещи за среща? Сега вече е топло и можем и следобед, след работа да се съберем ( за работещите) , а и хем да не е толкова топло?

Иначе днес малкия спа от 19 до 20 00 и обърка всички режими. До преди малко го приспивах и съм заспала и аз, сипах си едно мартини преди да се изкъпя и да легна отново, но очите ми лепнат...

Да допиша за подписа си. По повод една тема в Ди С е - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397316.msg11249538#msg11249538 .

# 69
  • USA
  • Мнения: 559
Ама май само в едната посока, нали? От Люлин не става май.
Ти за пластмасовата чашка кажи, и как хем си kitchen godess, хем domestically disabled.  Laughing

# 70
  • Мнения: 4 300
Tая година ще се боря за златен профил, затова  Joy
Шегата настрана, малко тюрлюгювеч стана. Китчън годес е от една реклама на олио- всяка богиня в кухнята използва еди-какво-си. И на мен някакси ми хареса израза, а и музиката е една готина Embarassed. Пластмасовата чашка е от Р. Чандлър, между другото много як пасаж, писан е за Л.А. през 30те на миналия век, по памет- хората там се държали като уникални творци- предполагам имапредвид филмовия бизнес- но били с обаяние и индивидуалност на пластмасова чашка за кафе. За съжаление книгата е във Варна и не мога да го препиша.
А картинката на аватара ми е от серията винтидж, хареса ми как се "върза" с кухненската богиня и така...

# 71
  • Мнения: 984
Ей, че е хубава тази градина  Peace Поне на снимките изглежда мнооого хубаво.
Ама защо аз като търсих къде да пусна малкия и само разни апартаменти намирах, където не искаха да извеждат децата и ги държат само по балконите и разни такива ужаси. Къде ли съм бляла пак и съм изпуснала хубавите места  ooooh! а уж изчетох всички темички  Rolling Eyes

# 72
  • USA
  • Мнения: 559
Пластмасовата чашка е от Р. Чандлър, между другото много як пасаж, писан е за Л.А. през 30те на миналия век, по памет- хората там се държали като уникални творци- предполагам имапредвид филмовия бизнес- но били с обаяние и индивидуалност на пластмасова чашка за кафе.
То и сега е така в тази индустрия.
Детската градина излежда страхотно. Много ми харесва как са решили проблема с леглата. Тук ги слагат да спят на едни изолатори на пода  Confused.

# 73
  • Мнения: 1 098
Знам, я тази. Тя май е единствената в нашият район.
Днес в постановката игра Ники Илиев. Опрледелено се справя по- добре на сцена, отколкото в киното Peace

# 74
  • Мнения: 984
Ооо, Бубе, театър. Завиждам благородно  Hug
Аз очаквам майка ми да дойде почивните дни и ако всичко е на ред ще стигнем до кино  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт