Днес ми е мъчно, защото.... 11

  • 27 899
  • 455
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 502
Тарталека, цял ден те мисля...  Hug
Мир и покой за малката душичка на Влади  Praynig

рони - такива мисли и такива посоки са без изход. И нямат реални и еднозначни отговори. И аз се въртях в тези кръгове...

Много сила ще ни трябва, за да продължим да се справяме...

# 391
  • Мнения: 65
 Flowers Rose Flowers Rose  party006  party006 за всички ангелчета
 Hugви момичета

# 392
  • Мнения: 3 166
Лилибонче, много често съм мислила точно в тази посока на мислите ти - дали щеше да го има точно това детенце, което е смисъл на живота ми сега.  Или кога щеше да се роди, което го прави различна личност.

Изразили сте и моите мисли. А предполагам и не само моите.

# 393
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Благодаря ви за покрепата, душички  Heart Eyes Онзи ден на гроба на Влади точно за това мислех, докато бебето ме подритваше, явно молейки ме да не плача... Ако Влади беше с нас, едва ли сега щях да съм отново бременна и с такъв трепет да очаквам Чудото... Губиш едно, а печелиш друго, знам. Но нещата са толкова трудно преценими и толкова объркани.
А за живота между два свята- факт е. И на моменти направо ме побърква, предполагам, че така се чувстват шизофрениците  Confused

# 394
  • Мнения: 2 270
На този ден, преди една година бях на преглед и научих страшната диагноза на моето ангелче . . . Cry Cry Cry
взех най-тежкото решение в живота си . . .

# 395
# 396
  • Мнения: 3 166
Прити,  Sad Hug на този ден преди една година взе единственото възможно решение, която една майка може да вземе. Избра старадание и мъка за себе си, за да ги спестиш на рожбата си. Вярвам, че мъничкото ангелче знае, че трябва много обич, за да вземеш това решение.
Гушвам те силно, Притинце.

# 397
  • Мнения: 3 621
Прити  Hug Hug Hug

# 398
  • Мнения: 493
Прити и от мен мила Hug Hug Hug

# 399
  • Мнения: 160
Прити,  Sad Hug на този ден преди една година взе единственото възможно решение, която една майка може да вземе. Избра старадание и мъка за себе си, за да ги спестиш на рожбата си. Вярвам, че мъничкото ангелче знае, че трябва много обич, за да вземеш това решение.
Гушвам те силно, Притинце.
Светле,за пореден път чета мислите си в твоите постове!
Притинце,спомням си и аз този ден,спомням си ужаса,който изпитах като видях темата ти за д-р Марков...Миличка,прегръщам те силно!И тогава и сега ми се искаше да е възможно да променя нещата,да отнема болката ти,да върна щастието ти...Толкова ми е мъчно,че трябваше да стане така...Тогава плаках много-плача и сега...
Но тогава изход в тунела не се виждаше,светлинката убягваше от теб,но сега е различно-пред теб има огромен тунел,изпълнен с много светлина и щастие.То е толкова близо и те чака.Още няколко седмици и ще е твое за винаги!
Радвам се,че скоро ще бъдеш щастлива,ти го заслужаваш,мило момиче!Прегръщам те силно и ти пожелавам цялато щастие на земята да се стовари върху теб и семейството ти!

# 400
  • Мнения: 3 016
Прити..... HugСветлето го е казала много точно .Няма какво да допълня.

# 401
  • Мнения: 1 163
Притенце,миличка знам,че е ужасно
 Hug Hug Hug Cry Cry Cry

# 402
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Pretty  Hug-те.

# 403
  • Мнения: 533
Прити, Hug те! Тежко е, но в онзи ден това беше правилния избор Tired

# 404
  • Мнения: 7 128
Притенце, няма да повтарям Светлето. И знам, че няма да ти стане по-леко. Но след 3-4 седмици ще имаш един прекрасен дар в ръцете си.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт