ЛЮЛИНските деца,подготвят се за първоюнска веселба!

  • 12 339
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 860
Благодаря ви,момичета!
Рожденничката си почива изморена от днешния празник.ето как протече той в снимки Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394204&pid=13199811

# 256
  • Мнения: 181
Валя, честит празник, да ти е жива и здрава рожденничката, а тортата е много оригинална!

# 257
  • Мнения: 9 973
О,тъкмо мислех да погледна 1стр. и ето...Да е жива и здрава малката кукла на мама и тати!Много усмихнати детски дни!

# 258
  • Мнения: 361
Вале,ти ли сътвори тази красота Heart Eyes

# 259
  • София
  • Мнения: 9 860
 LaughingКоя красота?!Аз сътворих Бубка,а тя е голяма красавица,съгласна съм Laughing.или ме питаш за тортата?ако е за нея-влязох в тортената тема,разгледах няколко албумчета там,харесах торта,писах на майсторка и и тя ми я направи.Беше най хубавата торта,която сме имали досега за празник-и на вид,и на вкус.
Деси,Вени,благодаря и на вас! Grinning

# 260
  • Мнения: 361
За Бубката хич и не питам.Знаем я нея вече Heart Eyes
Страхотна е тортата,очите ми останаха в нея..та за нея питах,че ние след 1 месец имаме РД и се чудя какво да правя с тортата newsm78Не се бях сетила за поръчка от Тортената тема-нали все се опитвам да измайсторя по нещо от там,но това с поръчването е добра идея Thinking

# 261
  • Мнения: 181
Честит Имен ден на Камен на Ели! Да е жив и здрав, и щастливо детство!
Честито на всички, които днес имат празник!

# 262
  • София
  • Мнения: 9 860
Честит имен ден на всички именници!Да са здрави  и щастливи!  bouquet

Ади,за тортата ти писах на лични. Heart Eyes

# 263
  • София
  • Мнения: 9 860
Днес явно само аз ще си пиша в темата. Laughing
Имам проблем с педиатърката на децата.Като се прибрахме в Сф ги записах при Арсова в 26ДКЦ.Не съм доволна и сега я смених.Избрах доктор Груева,работи в 6ти микрорайон.Обаче нещо...хм,няма да изказвам предварителни впечатления,обаче първият ни разговор ме навежда на мисълта,че ми трябва друг лекар за децата.И то искам частен лекар.Чела съм,че е възможно да си направиш нщо като абонамент в частните клиники за определена месечна сума и при проблем с децата да ги водя на прегледи,без това да се заплаща отделно.Има ли някоя от вас да процедира така и ако да-къде?

# 264
  • Мнения: 361
Валенце,много си права за Груева.Не,че ми е направила нещо жената,но и Слава Богу,че Ивон изобщо не е от болнавите.Всеки път обаче,като ни има нещо,ни лекува с нещо от сорта на"дай 13 капки течен аналгин.... Shocked",без да я е погледнала дори.Добре че е хомеопата,а той човека и в 3 през ноща ни е взимал.Не си вдига телефона след работно време,Събота и Неделя също.Абе най-добре я смени,ако ще разчиташ да ви лекува,а не само да води консултации.
За такава платена практика съм чувала,че има в Токуда,но за съжаление не знам повече,пък и е малко далеч от наше село.

# 265
  • София
  • Мнения: 9 860
Оф,не знам,толкова противоречиви мнения.Няколко познати мои ми казаха,че била супер,че си вдигала телефона,че лекувала много добре...даже току що си писах с една съфорумка,която от 5г е при нея и е супердоволна.Не знам вече.

# 266
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние също сме при тази лекарка но да ви кажа не съм много довлна по ред причини които не ми се иска да изброявам!  Peace

# 267
  • Мнения: 361
Ми,какво да ти кажа,това е моят опит с нея.Незнам,може би да видиш как ще потръгне и тогава да решиш,знам ли newsm78

# 268
  • София
  • Мнения: 211
ние също сме при нея и засега съм супер доволна  newsm78
♥Димяни ♥ , моля те, сподели си впечатленията, мисля, че ще са от полза за всички... интересно ми е защо не си доволна и ще съм благодарна, ако споделиш!  Peace

# 269
  • София
  • Мнения: 154
Честит имен ден  Каменчо  Hug
Бъди весело и усмихнато дете   ura и мама да те слуша повече  Party

Общи условия

Активация на акаунт