ЛЮЛИНските деца,подготвят се за първоюнска веселба!

  • 12 340
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 154
щом не се буди значи се е наял  Peace
Благодаря още веднъж на всички за пожеланията към Владко  Hug
Рожденния ден беше много хубав и героя е уморен  Flutter

# 286
  • София
  • Мнения: 5 285
е вече си имаме проблеми -явно май са колики но още не съм ходила на педиатъра защото нямаме още ЕГН и акт за раждане
ползваме капки Себ и Биогайа, а имаме и Бейбинос ама тях не сме пили
чувам че Колииф са много силни и спирали плача-така ли е , ползвали ли сте ги или други ефикасни?

Честито най-напред!
Педиатърът трябва да те посети до 24 ч. след раждането изписването У ВАС  и без ЕГН и акт за раждане - те са нужни за самото записване и се носят на педиатъра като са готови.
Най-добре с педиатър се консултирай за капки за колики и въобще за бебето - аз не давам лекарства на своя глава или по форумски съвети.
Колийф ние ползваме още, макар и в малки количества, доволна съм много, но да предупредя, че са доооста скъпи. Имат сайт и е описано в него действието им.

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 22:28 от зелено човече

# 287
  • Мнения: 9 973
изписали сте темата,ама нова утре!Честито ново бебе в Люлин!!!!!!!!

# 288
  • София
  • Мнения: 746
Така ли стана,чакаш да замина за да пускаш нова тема Crossing Arms,добре,ще го запомя Whistling

# 289
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Мила Дани, Честит 1-ви Рожден Ден на Влади!
Да расте здрав, умен, палав и безгрижен. Най - голямата гордост на мама и тати!

Момичета, изписали сте много, радвам се че темичката ни се пораздвижи.
Вале, на теб и на Ели весело изкарване на морцето. Пожелавам ви хубаво време, размазване по плажовете и много релакс. Ели дано Камен бързо да оздравява.
Зеленко, направи ми много голямо впечатление поста ти относно доп.здравно осигуряване. Явно си попаднала на читав работодател или си в фирма с международно участие Peace Дай Боже повече такива работодатели. Praynig

Вели, честита радост! Да ти е жив и здрав Алекс!

Подкрепям мнението на останалите момичета Peace Не прибягвай към само лечение.

Нас са ни нахапали едни бълхи по крачетата...като шаркави сме Confused Мразя люлинските градинки. От началото на лятото за трети път  #Cussing out
Момичета ползвате ли нещо за защита против тези гадинки, другата седмица имаме час при док ще се консултирам и с нея  newsm78
Хубава и спокойна нощ!
Ако съм пропуснала някой...да прощава!

# 290
  • Мнения: 181
zitta, и моя много го хапят бубите, особено като ходим на село. Купувам разни спрейове и ролони, а ухапаното мажа с Псилобалсам. Ние май няма да видим морето тази година, хем имаме къща в Айтос. Мъжо не е взимал от сумати време пари, аз си търся работа и така.

# 291
  • Мнения: 361
Честито ново Люлинско бебче  bouquet

За бълхи и буби не ми говорете ooooh!Ние не сме в Люлин,а в Сандански,обаче Ивон вече за 2-ри път е като болна от шарка.И какви са тея модерни бълхи-то не е пъпка,а пришка с буца вътре ooooh!Преди там където е пила кръв имаше една точица със зачервено около нея и на другият ден забравяш,сега са едни пришкиииии....
И с мазане и без мазане,все сме си на един хал.

Морето и ние на картичка ще го гледаме,но поне до Сандански успяхме да стигнем.

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 20:51 от ***Ади***

# 292
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Уф Ади много точно си го описала. При Любо се образуват малки мехурчета които се пукат и тече някаква течност. миналият път около месец не му зараснаха...сега като се сега че пак същото ни чака и ми се реве  Sad
Вени, какво стана при теб мила? Защо нова работа?  Ако с нещо може да помогнем само свиркай.
Деси, не се спотайвай мила ами пиши как сте? Как е коремче?

Хубава и спокойна нощ от нас!

# 293
  • Мнения: 181
Фирмата се измести извън София и не ми е удобно за пътуване, сега си търся нова работа!

# 294
  • София
  • Мнения: 5 285
Зеленко, направи ми много голямо впечатление поста ти относно доп.здравно осигуряване. Явно си попаднала на читав работодател или си в фирма с международно участие Peace Дай Боже повече такива работодатели. Praynig

Ами има такова нещо, просто организацията е голяма и това е начин да си задържи служителите. А и се признава за разход на работодателя. Да не говорим, че му излиза по-евтино да се отиде 1 път на лекар с предварително записан час, а не служителят да излиза от работа примерно 2 пъти до личния лекар за сума ти време (дано няма засегнати или обидени, ама видях с очите си сутрешната обсада на поликлиниката - още в 7 ч. са се наредили бабички и дядовци на опашка - чакат да почнат да пускат в поликлиниката и тичат като планински кози по стълбите, че да са първи пред кабинета) - щото примерно първия път нямало направления, и отделно за специалист и прочие. Същото е и за лекарствата - предписват се ефективни лекарства, макар и понякога по-скъпи, за да се оправи максимално бързо човек и да се върне на работа - затова се поемат понякога и лекарства. С две думи, изгодата е взаимна.
За протокола да отбележа, че просто работодателят е читав - не особено високите за бранша заплати се компенсират за мен лично с това и със сигурността (точността) на изплащането им. Естествено, всичко е "на светло" и като си видя фиша за заплатата, направо ми прималява от удържаните данъци и осигуровки, но...


За буболечките, Калин вече ми изкара акъла миналата седмица - силна алергична реакция към ухапване от насекомо - ръчичките му бяха като балончета надути  ooooh! А него ден бяхме в градинката зад блока  ooooh!

# 295
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте момчета. Да взема да се разпиша. Ние се гледаме с детето, поради сборните групи в ДГ. Вчера видях Вени в кафето зад блока, но тя толкова усилено разговаряше с една жена че не ме забеляза. Махах, махах, но нъцки.
От понеделник изпращам Георги на планинарско училище. И през деня ще съм по- мобилна. Не мога да не си похваля гарджето, което миналата събота взе 9-то кю в айкидото. Елказелка, вече се въргаля по плажовете на Приморско и събира тен. Каза, че има интернет зала и може да се включи, ако и остане време от децата  Mr. Green. Това е от мен, лек ден на всички.

# 296
  • Мнения: 181
Рада, нали знаеш, че съм приказлива, а и малко недоскив, така че друг път направо идвай! Браво на детето, голям спортист излезе. Къде е на планинско училище?

# 297
  • София
  • Мнения: 2 530
На Витоша, с Мачирски. Сутрин го водя, след обед го взимам. Всяка години ходи и сме много доволни и двамата.

# 298
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте, момичета! Аз съм от 7ми , но рядко остава време за нет. Ще питам тук, надявам се да не сте против, иако съм в грешка - простете.
Шерката , 2006 набор, е приета в 20 одз -в 1ви. Сещате се, че с тролей/трамвай и 111 направо ще се сбъркаме. Чудя се дали няма някоя мама, която би искала да се размениме. По-логично ми е сега да асе издириме, отколкото децата таман ще свикнат и айде на друго място.
Най- ме устройват одз 68 и 64, иначе за да се придвижвам поне с 1 транспорт 47, 73, 57, 55 и 32 също стават. Та ако някой има желание - пишете на лични. Бъдете здрави!

# 299
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Ку - ку  Twisted Evil
Къде сте бе хора?

Общи условия

Активация на акаунт