Отговори
# 240
  • Мнения: 96
Току що изпих две чаши сок от арония и такова драйфане му одарих.....

# 241
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета.

Едва смогнах да прочета изписаното.

krasa, добре дошла. Оттук насетне само най-доброто и хубаво на света да идва при теб!  Hug

nana5kova, честити ти розови гащи! И на мен много ми се иска една мама, но ще разбера на другия преглед. Иначе и именце съм си харесала. За момче не съм мислила. Момичета, вие мисли ли сте вече по този въпрос?

elvireste, внимавай с излагането на слънце. Кожите ни сега са по-чувствителни. Едно изгаряне може да ти докара излишни неприятности. Аз вече взех да се мажа с какаово масло и много се надявам да не получа стрии или други грозотии по тялото си. Момичета, вие как се грижите за кожите си?

# 242
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Високото кръвно си го следете и задължително говорете с гинеколога. Не знам при какви стойности, но знам че влияе неблагоприятно на бременността.

Кодексът на труда защитава бременната при безсрочни и постоянни трудови договори.  При бременност могат да съкратят единствено, ако се закрива фирмата или клона, а бременната откаже да се премести в друг град. Иначе са длъжни да подсигурят работно място. Както и с разрешение от Инспекцията по труда, но то си мисля става само при по-специални условия, надали само защото на някой му е хрумнало, ще разрешат съкращение на бременна.

Stanella, такъв изряден тоалет се иска само при стерилна урина. При обикновена си се пуска в обикновена чашка в тоалетната на лабораторията и вече ако има съмнения се пуска стерилна. А и белтъкът няма нищо общо с хигиената.
КТ защитава само от пряко уволнение.

# 243
  • Мнения: 57
Здравейте, аз се завърнах Simple Smile Голямо пътешествие му ударих. Пловдив, Асеновата крепост, Бачковския манастир и за десрт Чудните мостове и направо се разбих. Снощи бях като умряла от умора, но пък беше толкова хубавооооооооо, че вече искам пак на пътешествие Simple Smile Поздрави от мен Simple Smile

# 244
  • Мнения: 96
Добре дошла отново maymunski!!! Hug
Благородно ти завиждам  Rolling Eyes ,че имаш възмойност да пътуваш! Peace Мен не ми дават да ставам много от леглото още,че скоро имах проблем,а и все още имам онова кафеникаво зацапване дето вече май започва да ме тормози! Thinking
Колко ми се иска да си ходя до София,да си видя приятелите и семейството....... Praynig,но има време,нали все пак чакам да ми се случи най-хубавото нещо,което може да се случи на една жена..........ДА СТАНЕ МАЙКА!!! baby
 Hug ви силно,лек и спокоен ден!

# 245
  • Мнения: 2 556
Момичета, моля някой да ме изтрие от списъка в началото.

В никакъв случай не искам да се товарите с отрицателни емоции заради мен, затова искам да споделя само най-важното. В момента върлуват някакви много опасни вируси, които протичат почти безсимптомно - примерно без температура, само с кашлица и лека хрема. За съжаление са коварни, проникват през плацентата и атакуват бебето при бременните жени. Пазете се и ако почувствате подобни смиптоми - веднага на лекар, по-добре антибиотик (има напълно безвредни за бременните), отколкото не дай Боже да стане нещо лошо.

Бях при най-добрите специалисти в града днес. Сутринта отидох на преглед, защото през нощта кашлицата ми се влоши. Оказа се, че съм с пневмония, а бебенцето не е издържало на вируса. Нито за секунда не съм очаквала подобно развитие на нещата, имах прекасно усещане за тази бременност и затова около 2 часа изобщо не можех да приема новината и давах заето. Няма да навлизам в подробности, не са за подходящи за тук, само да ви кажа, че ще се справя, а и съм късметлийка, че вече си имам две деца - да са ми живи и здрави  Hug

Желая на всички ви много здраве и дано аз да съм последната, която се отписва от нашия списък! Praynig Ще се отбивам да ви навестявам, особено като дойде Ноември и се появят бебоците  Hug

# 246
  • Мнения: 165
Tess миличка много ми е мъчно за случилото се  Cry
Радвам се обаче, че ти се стараеш да го приемаш мъжки. Знам че каквото и да кажа ще е адски безсмислено и нито ще те успокоя, нито нищо, но все пак искам да подчартая това което прочетох
  ''само да ви кажа, че ще се справя, а и съм късметлийка, че вече си имам две деца - да са ми живи и здрави '' Искренно се възхищавам на написането и се надявам да наблегнеш най-вече на мисли за дечицата си, а третото попълнение ще се появи, когато Бог реши.
 Hug те миличка

# 247
  • Мнения: 24
Tess много съжалявам. Не знам какво да кажа. Ти си силна жена и ще се съвземеш. Ще те чакаме отново при нас да се похвали по натам  Hug Hug Hug.

# 248
  • Мнения: 653
Тесс, излишно е да ти кажа, че ми е мъчно за теб и съжалявам, но искренно се надявам да продължаваш да бъдеш все така борбена и на есен с песен да си в "Отчетни 2010"
Прегръщам те  Hug и ни известявай по-често
   bouquet

# 249
  • Мнения: 419
Тес, мила, много съжелявам за случилото се ! Знам, че няма думи, които да успокоят в такъв момент. Бъди силна!   Hug

Джема, относно кожата аз за сега се мажа само с олиото против стрии на еусерин, което е за бременни. Миналия ден една колежка ми подари и някакъв крем за бременни с кокосово масло- също против стрии. След еусерина мисля да започна него. Друго за сега не съм си вземала, но мисля да си взема и крем за бюст.

Аз от няколко дни имам болки от време на време ниско долу и леко придръпване долу вдясно. Доки ми каза при нужда да пия но -шпа. Надявам се всичко да е наред! Заради миналите два пъти все не мога да се успокоя и да се наслаждавам на бремеността без да се страхувам!
Реших да работя до края на месеца и след това да почивам, макар че от утре ми започват изпитите в университета и до края на юни едва ли ще мога да почивам пълноценно!

Приятен ден на всички!    bouquet

# 250
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен!
Tess   ужасно съжалявам и ти благодаря, че имаш сили да ни предупредиш да внимаваме  Cry Много мъчно ми стана като прочетох поста ти  Hug Дано повече никога да не ти се случват такива лоши неща на теб и на нас (другите във форума) също. Стискам палци по-бързо да оздравееш и след като се възстановиш да си в списъците на някои от форумите за мами 2010 г.  Съгласна съм с  nana5kova  " Знам че каквото и да кажа ще е адски безсмислено и нито ще те успокоя, нито нищо, но все пак искам да подчартая това което прочетох
  ''само да ви кажа, че ще се справя, а и съм късметлийка, че вече си имам две деца - да са ми живи и здрави '' Искренно се възхищавам на написането и се надявам да наблегнеш най-вече на мисли за дечицата си, а третото попълнение ще се появи, когато Бог реши."  Късмет миличка  Praynig  Praynig  Praynig  Hug

# 251
  • Мнения: 14 654
Tess,
много съжалявам, толкова си жизнерадостна и ведра обикновено  Hug Пожелавам ти да имате и трето бебенце някой ден като се решите наново.

# 252
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Тес, огромна прегръдка и от мен  Hug. Бъди силна. Незнам какво повече мога да ти кажа без да те нараня допълнително  Hug

# 253
# 254
  • Мнения: 96
TESS  Hug и от мен!Горе главата и нали знаеш,това което не ни убива ни прави по силни!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт