Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 29
Tess искрено съжалявам  Hug

# 256
  • Мнения: 685
Tess прегръщам те и кураж мила! Желая ти здраве.

# 257
  • Мнения: 1 765
Tess,  много ми е мъчно, че се налага да ни напуснеш. Изключително приятно ми беше да бременеем заедно, надявам се много скоро да ни споделиш, че третото малко попълнение е отново на път. Кураж, мила Hug

# 258
  • Мнения: 2 556
Момичета, много сте мили  Hug Не ме мислете изобщо, Слава Богу имам до себе си свестен мъж и две прекрасни деца, ще гледам напред и това е.  Hug Тази неделя заминаваме с децата и сестра ми на морето, там съвсем добре ще успея да си почина и да релаксирам от всичко това. За природни неща наистина и да се страда, смисъл няма, ако беше нещо, което съм могла да предотвратя, щеше да ми е и е по-тежко сигурно, но тук нещата са се развили буквално за 1 ден - било е писано и това е. 

Пишете си само за хубави неща и не се тревожете за нищо  Hug

# 259
  • Мнения: 418
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Тесс , миличка нямам думи да изразя чувствата си от това което ти се е случило ... надявам се   Praynig ти да си добре и бързо да ни зарадваш с хубави новини около теб Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 1 014
Tess, съжалявам много Hug
Явно така е било писано...

# 261
  • Мнения: 499
Tess единственото което мога да кажа в този момент е, че много се радвам че си що годе добре. Просто това си е Божа работа права си че нищо не е зависело от теб. Но от тук нататък само напред. сигурна съм че съвсем скоро пак ще пишеш и то с прекрасни новини.
Аз днес бях при личния и нищо работа не свърших с него. утре съм на преглед най-накрая и ще пускам кръв за БХСи след това отново при личния лекар.А и на всичкото отгоре трябва и до работата да се отбия че нищо не могат да направят без мен аман от тях  ooooh!. сега отивам да готвя нещо че досега се шлаях по улиците ама поне се изкъпах (при майка ми в красна поляна), че нали в Люлин няма да имам топла вода 2 дена. а сега така м исе доспа че незнам как ще сготвя. А ако му легна край довечера няма да мога да заспа.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 21
Тесс съжалявам миличка, ти си силна жена и ще се съвземеш бързо Hug
Благодарим за предупреждението и когато сте готови ти пожелавам най-спокойната бременност и най-сладко бебче на финала  bouquet

# 263
  • Мнения: 40
Tess, искрено съжалявам за това , което ти се е случило.и си права ,че така е било писано.Радвай се на децата и съпруга си, и третото съкровище ще се появи и  ще ви радва.Ти си силна жена. Юе се радваме да ни навестяваш и да споделяш как си и какво се случва с теб.

нещо не мога да се справя с линийката, някой може ли да помогне?

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:15 от valichkaaa

# 264
  • Мнения: 141
Tess, много съжалявам Sad
Радвам се, че гледаш философски на нещата,но сигурно ти е много трудно..
Навестявай ни често, на мен ми беше мнг приятно да чета постовете ти...Желая ти когато отново си готова -едно прекрасно трето детенце Hug

# 265
  • Мнения: 718
Tess,  Hug  Hug И благодаря за предупреждението. Желая ти успех за следващата бременност  Praynig

# 266
  • Мнения: 1 404
TESS, много съжалявам.
Изпращам ти много силна прегръдка и вяра!

# 267
  • Мнения: 568
Tess, много съжалявам мила! Прегръщам те и ти пожелавам бързо физическо и емоционално възстановяване и скоро пак да се похвалиш с две чертички!  Hug

# 268
  • Мнения: 510
Тес,съжалявам ,и от горчив опит зная че не думите лекуват.Ние сме с теб Hug

# 269
  • Добрич
  • Мнения: 21
Здравейте бъдещи мами Hug  Отдавна не съм писала при вас. Първо да ви кажа, че ние ще си имаме втора госпожица в семейството.
На Tess - една голяма прегръдкаи искренно - съжелявам, но смятам, че Господ си знае работата. Ако е писано да са три - три ще са!!!!! Следващият път - всичко ще бъде наред - сигурна съм!!!!
Аз общо взето бивам като изключим, че от две седмици трябва да съм почти постоянно на легло. Откриха, че шийката много се е скъсила и сега тази седмица ще се реши дали ще ми правят серклаж или ще трябва да изкарам лежейки докрая?.....? Нищо ново под слънцето, но....на никого не го пожелавам! Дано при вас мами нещата се развиват добре и да няма никакви проблеми до края!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт