Отговори
# 45
  • Мнения: 141
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
elena vasileva  честито и на теб! Да си жива и здрава и много щастлива!  bouquetСтрахотна почерпка.
Честито и на малката Елена на Ива! Да Ви е жива и здрава и много да слушка!  bouquet
Момичета и аз пишкам по няколко пъти през нощта, през деня не ги броя Rolling Eyes.
Весело изкарване на всички на празника днес и много положителни емоции!
Комиксче благодарим за хубавата темичка! Hug 

# 46
  • Мнения: 24
Ами дадох кръв на 19.05, сигурно избързвам да ги видя, казаха ми два дни  Embarassed. Ще пробвам утре пак

# 47
  • Варна
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен и запис - поздравления за хубавото заглавие на Мария  bouquet
Честито на всички именяци и по-конкретно на малката Елена на Ива- да е жива и здрава и да радва много мама и тате и всички около нея  newsm51днес в офиса е истинско нападение на всякакви бонбони, пастички и сладости - имаме 3-ма именника и 1 рожденник и можете да си представите за какво става дума - добре, че не залитам много към сладкото  newsm53

# 48
  • Мнения: 3 537
Здравейте! Grinning
Честит имен ден на именниците, да са живи и здрави!!!   bouquet

# 49
  • Мнения: 65
Честит имен ден на всички именници.
Живи и здрави и винаги усмихнати   bouquet   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 38
честит имен ден на всички именници, бъдете здрави и щастливи!и много обичани!

комикс, бях писала преди, че доктора видя момче, така че моля те оправи на първа страничка:не само предчувствие, ами засега се вижда момче!благодаря

лек ви ден на всички

# 51
  • Мнения: 648

Да са живи и здрави всички именнички и тези, които имат именници в семействата си!
Хубаво изкарване на деня!

# 52
  • Мнения: 45
Sunny0586 мисля, че 4 дни след вземане на кръв за БХС резултатите излизат. Аз дадох кръв в четвъртък и ми казаха, че ще са готови във вторник (защото понеделник беше почивен ден).   Стискам палци всичко да е ок  Praynig  Hug

# 53
  • Мнения: 95
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 765
Честит имен ден na малката сладка Елена!

Честит празник и на всички останали Елени! Хубава бременност и сладко/и бебче/та на финала  Hug

# 55
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честит имен ден на малката и голяма Елена!Да сте живи и здрави,много щастливи и усмихнати!  bouquet   bouquet   bouquet

За пишкането едва ли има някоя от нас,която да не става по няколко пъти на вечер.
Аз от гимнастика ще се въздържа засега,заради ниската плацента.Гледам поне събота и неделя да се разхождам повече.
Слънчев ден от мен.

# 56
  • Мнения: 24
А на мен ми казаха след два дни. Ха сега разбери кое е вярно. Ще изчакам до понеделник да видя.

# 57
  • Мнения: 499
Честит имен ден на всички именници. Да ви е живо и здраво името и много хубави моменти с бъдещите бебенца
Аз да ви кажа вчера като се прибрах и след като се изкъпах и започна да ме приболва малко повече и отидох в клиниката. Точно хванах как си тръгва една докторка и я върнах от вратата. разказах й какво усещам и ме прегледа ва ехографа видя се бебето пак спеше е по едно време се събуди прорита малко и пак заспа. При бебе всичко е наред но вида че имам леки контракции в момента и ми биха мусколно двойна доза но-шпа и ми изписа магнерич да почвам д аго пия до 36 седмица. След това се прибрахме и естествено кенефа беше мой - повръщах. Предполагам от конската доза която ми я би и от лекото притеснение. Но днес вече нямам такива смущение и дано не се повтори. Намам температура нито кървене. Обадих се в централния офис да им кажа че утре и в другиден няма да идвам на работа като им обясних причините, и те най-нагло да ми кажат че неможело 2 дена да съм на работа и 2 дена да не съм на работа да съм си била взела болничен за 1,2 или 3 месеца. Ама аз не им трая и им  казах че това док. ще прецени дали ще е за 2 дена или за 1 месец.  Но днес ще си тръгна следобяд. Егати дебилите са тия. Ама не им се нервирам защото ги знам какви са и от къде идват. Е това е от мен за сега. Моля се на Господ да не ми се повтори вчерашният екшън  Praynig

# 58
  • Мнения: 274
Честит имен ден на всички именници.

# 59
  • Мнения: 96
Аз помня, че миналата бременност почти през цялото време си имах присвивания на корема и лееки контракцийки, пих в началото магнерич, но общо взето много често ме стягаше корема от начало до края, пък безпроблемно износих бебчо. Не се притеснявайте толкова от тези свивания, ако няма болка, не че не бива да се проверяваме, когато сме притеснени повече, аз съм за проверката, на месец и по 5 пъти съм ходила на ехгограф с мойте паранои.

Общи условия

Активация на акаунт