Сега гледате ли новините...?

  • 2 506
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71
Заради "проклетите" новини вечно бях във война с дядо ми (лека му пръст на човека). Милият, беше човек с огромно търпение и много ме обичаше, ама аз си бях дивак - кротка като агънце за Сънчо, а на Новините - на кой му пука  Mr. Green .
Ами това?


И сега бих го гледала (май...  Thinking )

# 31
  • Мнения: 1 237
За всички,които са настроени носталгично:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342482.0

Ехххх.........

# 32
  • Мнения: 1 470
Ей,накарахте ме да се просълзя...А първата хеви метъл група,записана на хитачи,от друго хитачи,и не можеш да разбереш наистина ли правят такъв джънгър,или е от презаписа?! LaughingА избелялите снимки по стрелбищата,или античното видео на някой близък приятел,в който нахълтваш веднага щом можеш да се чупиш от час,и техните са излязли,за да гледате някой нов екшън със Ван Дам,или Шварценегер...

Спомням си и лятото на Изаура,колко тихо ставаше навсякъде щом филмът започнеше... GrinningА след това съседът ни на вилата до късно свиреше на саксофон музиката от филма...

Едно лято отново там при беритбата на царевицата,как ни хванаха от ТКЗСто дет крадем царевица... Laughing Laughing LaughingКакви планове крояхме децата да си отмъстим за това че ни я прибраха...Печената царевица вечер на жаравата,печените картофи,или ябълки...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 735
Верно плакатите Laughing Mr. Green

И аз окепазявах редовно стените и се чудих какво толкова им пречи на нашите
А кларковете ( с различни по цвят връзки - електрикови по възможност) и навитите, като за наводнение парени дънки???
И ластичните дънки и високите маратонки.Като си видя снимки от ония период с приятелките ми и  #Crazy

# 34
  • Plovdiv
  • Мнения: 562
Усмихнахте ме, абе направо ме разсмяхте с глас.  Grinning Благодаря.  Hug

Относно това "дали гледам новини..." - явно ДА, за съжаление. Момичета, улавям се напоследък, че говоря почти същите неща на 12 годишния си син, които съм чувала от моите родители. ooooh! Не се разхождай по пижама, стига си се мотал, първо се измии и после гледай ТВ.
УЖАС.  А толкова обичах да се мотая по пижама и да се излежавам пред ТВ.....
Дааа, само един малък пример, как всички влизаме "в релси". Thinking, когато му дойде времето. Laughing
Знам и разбирам и все си казвам, че трябва да си взема "поука", но...сърце майчино не трае. Joy
Има неща, за които даже не важно да се споменават, камо ли да се чете конско.

ПП. Ако майка ми знаеше, какви съм ги вършила... ooooh! А сега...... гледам новини. Sunglasses

# 35
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И в детството си, и сега не гледам новини.
И в детството ми, и сега с кеф ще гледам всяка поредна серия на "Синьо лято" - отново и отново .

И ще изисквам от дъщеря ми , няма да й забранявам. Както са ме научили родителите ми

Общи условия

Активация на акаунт