ОКТОМВРИ бавно наближавам аз,време е да вляза в час!

  • 11 050
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 121
Благодаря nikitali, аз лично ходих във Фемина, но моя колежка която също чака бебе през октомври го издирва спешно. Както се установи много сме, силни сме  Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 48
радост и на, аз понеже влизам един път на ден във форума и чак сега видях, че в предната тема си писала, че и ти ще идваш. Аз понеже се разбрах с Искрето и с нея се видяхме, но не разбрахме дали и ти си била. Следващия път по-отрано свиркай.
Аз все пак успях да се класирам - но позакъснях, че трябваше с баща ми да се видя и да свършим малко работа. Иначе се оглеждах за мами с по-малки кореми, но никоя не ми се стори позната (от снимките), та така си изслушах лекцията и офейках по други задачи.
За следващия път ще се разберем, непременно!!!

Иначе по въпроса със сватбите - аз реших да изчакам да се роди бебчето пък после да си се развихря както аз си знам. Сега едва до два часа издържам... приспива ми се и всичко започва адски да ме дразни и изнервя (в сряда две приятелки се дипломираха и излязохме да полеем; ходихме на бар след кръчмата и аз след точно 15мин полудях от цигарения дим и тълпите хора, хванах си торбичката, якенцето, мъжлето и с бясна скорост към дома...).
На предстоящите булки им пожелавам най-невероятните сватби и най-влюбените мъже до тях!!!

# 77
  • Мнения: 958
Аз пък въобще нямах намерение да се женя, даже и сериозно да се загаджвам. Всичките ми приятелки още са ергенки, и непрекъснато обикаляхме по света и у нас. Някак си даже не се замислях, че имам нужда от нещо сериозно или от дете.
След това срещнах мъжът ми и какво стана не знам, сякаш цял живот само това съм търсила, спокойствие, любов, сигурност и разбирателство. Макар че в някои отношения сме коренно различни. А когато забременях непланирано, бях най-щастливият човек на света. А навремето си мислех, че ако ми се случи, ще направя аборт. Просто не знам как ми се изместиха приоритетите и от свободна птичка, взех да мечтая за голямо семейство. Много се промених, за отрицателно време. Така че божа работа!

# 78
  • Мнения: 103
Здрасти и от мен!
Азсе включвамсега, защото бях на бал - изпращане на абитуриенти в училище!

 Tada Tada Tada

Беше много забавно и си припомних ученическите вълнения!

Ина мария - за тежестта вкорема, аз също усещам особено кагота се нахраня! Все едно няма място повече и той ще се пръсне, даже и в момента съм така, защото си хапнах за пореден път днес!
Това е /е така казват/ защото носим бебето "високо", затова трябва да хапваме по-малко и на често!
 Laughing
Ама то бременна жена "малко" не признава!

# 79
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета Hug
Добре дошли на всички нови мамчета и леко бременеене Praynig
Аз днес бях на ФМ (при Савова) и всичко е наред с бебока, тежи 442 гр, и си има пишле newsm53, искам да помоля Миркам да ми сложи едно синьо щъркелче на първа страничка, предварително благодаря за което stork-boy

# 80
  • Мнения: 3 641
Ради-М , честит юнак Hug
chip4e , от какво точн осе определя дали бебо се носи високо Embarassed Embarassed Embarassed и какво занчение има. Стан ми много интересно
Моята плацента е задна висока и корема ми почва доста отгоре , дали това е показател? Simple Smile

На всички, които им предстоят сватбени мигове пожелавам да изживеят всяка секунда и да се наслаждават на любовта  bouquet

# 81
  • Мнения: 203
РАДИ-М-честит ти малък мъж stork-boy
Ние явно ще сме манекени само 173 грама сме Wink

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 26
Ех,какви хубави темички сте подхванали - плаж,море,сватби,добри новини от ФМ,срещи -един слънчев ден  Hug  hug


И аз чакам милото да се прибере и отпрашваме за моренцето да си печем дупенцето  Mr. Green Сестричката ми живее в Бургас и сме на гости за почивните дни,в неделя се връщаме и във вторник живот и здраве отиваме на гости на маминка и тати в Майорка пак на моренце   grinning039  Nature Sunny Днес най-накрая успях и бански да си намеря и шокът беше пълен-от чашка В80 съм станала Д85  smile3538 и направо не се понясям ooooh! Някои ходят и си слагат силикон,а аз си иска мойте smile3512
Аз съм си решила да си се топна в моренцето,въпреки,че някои казват,че е опасно от гъбички и т.н. , но пък все пак да отидеш на моренце и да не се насладиш...  newsm78


Днес бях на обяд с една бъдеща маминка,която е за края на септември и стана на въпрос за раждане.Аз споделих,че още не съм мислила и я питах тя дали е решила и ми препоръча нейната лекарка- Райна Ковачева  Blush Аз като се изцепих,че много от Вас са се насочили но към Ренета Ковачева от "Тина Киркова" и падна голям смях Joy Пак се изказах неподготвена и прекръстих жената  Blush Каза,че е много доволна от нея и май и аз е се запиша за нея  Thinking

# 83
  • Мнения: 3 641
plamitoto много поздрави на моренцето от нас Hug Ковачева на всичк исе представя Рени и така си я знаят Simple Smile
Аз пък не съм доволна от растежа на гърдите ми, искам още надявам се оттук нататък  да почнат Laughing

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 26
Жени,на драго сърце ако можех бих ти дала мойте  Crazy Винаги съм си била с малък бюст и така съм си свикнала  Blush

# 85
  • София
  • Мнения: 463
Здравейте!
Само наминавам да се запиша , хубав уикенд на всички  Hug  bouquet

# 86
  • Мнения: 3 641
Жени,на драго сърце ако можех бих ти дала мойте  Crazy Винаги съм си била с малък бюст и така съм си свикнала  Blush
Mоите не са много малки, ама съм лакома Laughing Така,че вземам и от твоите Hug

# 87
  • Мнения: 1
Привет и от мен момичета!
Много хубави новини,браво честито на новичките,честито на младоженците,честито на разбралите пола.
Аз съм се сдухала ужасно..........всичко и всички са ми криви,единственото хубаво е че бебка днес шава много и се усмихвам всеки път когато я усетя.
Приятно изкарване на всички отиващи на моренце,да си починете добре,ние сигурно чак юли ще ходим макар че незнам толкова е далеч а и може да съм с огормен корем и да не ми се ходи в тия жеги.Макар че аз съм от Бургас и не съм свикнала да пропускам лято без плаж.
Момичета имаме ли тема за това кой къде е решил да ражда,Плами сега ме подсети,аз почти съм се насочила!

# 88
  • Мнения: 1 668
bibi 73 , аз като гледам май повечето софиянки ще раждат в Тина киркова, ама защото там са им лекарите, които ги следят. Според мен това е водещото - да имаш доверие на лекаря си и да сте на едно мнение по отношение на раждането... Ако някой може можем да си пуснем една анкетка, че да видим каква ще е статистиката - на мен ще ми е интересно, не че е толкова важно. Аз съм твърдо за тина киркова - просто там ми е лекаря и нямам избор, а и предният пътбях като цяло доволна

# 89
  • Мнения: 1
Да така е една приятелка ражда скоро там и е доволна.За анкета подкрепям и на мен ще ми е интересно!
Аз съм се насочила към един лекар в Шейново и то само от отзиви в нета,нито една позната не е била при него.

Общи условия

Активация на акаунт