Къде в Пловдив??? - 5

  • 81 867
  • 830
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
И аз се записвам. Пепи   bouquet

Има ли някой термометър, който мери в ушите и от къде си го е купувал?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Аз имам такъв, но съм си го купувала от Германия. Според мен не мери много точно....

# 17
  • Мнения: 1 053
И аз се записвам. Пепи   bouquet

Има ли някой термометър, който мери в ушите и от къде си го е купувал?
Аз преди време си купих такъв от аптеката срещу фото "Пинк",но не мери точно-винаги изкарва по-висока температура  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 132
А какви марки имате?
Аз с другите хич не мога да измеря. Ива не седи изобщо мирна..

# 19
# 20
  • Мнения: X
А какви марки имате?
Аз с другите хич не мога да измеря. Ива не седи изобщо мирна..
Нашият е Omron,купуван е преди доста години,та и да кажа за колко и откъде-няма да е актуална информацията,но аз лично съм доволна-вярно,че има отклонение в стойностите/в ухото Т е по-ниска обикновенно/,но пък мога да измеря Т и на спящо дете,освен това все още ми е трудно да ги накарам моите диванета да седят с обикновен термометър.Батерията сме я сменяли на около две години-като се поизхаби започва да не мери точно......

# 21
  • София
  • Мнения: 2 855
Аз ползвам такъв термометър за уши, на Браун е, мъжът ми го донесе от Австрия обаче, струваше 70лв. преди две години. Дава отклонение като всички дигитални термометри, мери за 1 секунда и ми върши чудесна работа, дивачето трудно седи с обикновен.

# 22
# 23
  • Мнения: 149
Момичета като говорите за детски песни и аз търся песни , но с танци.Например като тази за патето (незнам дали се сещате -стискат се ръчички, кляка се).Знам че има много песни, макар повечето да са английски , но не мога да открия да си купя диск.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 685
хайде и аз тук,да не ви изпусна  Embarassed
Пепи страхотна си   bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
 Laughing

# 26
  • Мнения: 55
Ми като се е почнало с темата за дискове, да попитам и аз, че от доста време търся диск със старите руските детски песнички(чебурашка, крокодила..) Веднъж чух и български вариант на една от тях. Еми тъся, ама няма и няма.

# 27
  • Мнения: 5 598
Ми като се е почнало с темата за дискове, да попитам и аз, че от доста време търся диск със старите руските детски песнички(чебурашка, крокодила..) Веднъж чух и български вариант на една от тях. Еми тъся, ама няма и няма.

Имам ги на компютъра,ако искаш да ти ги запиша,пиши на ЛС:)

# 28
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета!

Знаете ли къде мога да намеря прозрачни пластмасови купи (напр. за чипс), тъй като проверих в няколко магазина за 1 лв. и на няколко други места и не успях да намеря?

Също и пластмасови чашки и хартиени чинийки с детски мотиви за детско парти? В Euroland има, но не ми харесват цветовете.

Благодаря Ви   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 192
Чашки и чинийки- в Кауфланд,видях и в Хиполенд ,но са по-скъпи...

Общи условия

Активация на акаунт