Къде в Пловдив??? - 5

  • 81 938
  • 830
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 231
запис

# 76
Някой знае ли къде в Пловдив мога да намеря козметика на Сефора?

# 77
  • Мнения: 3 459
Някой знае ли къде в Пловдив мога да намеря козметика на Сефора?
В Christian of Roma.   Peace

# 78
Някой знае ли къде в Пловдив мога да намеря козметика на Сефора?
В Christian of Roma.   Peace

Къде точно, някъде в Панаира или на склада им на ул. Оборище? Ако имаш информация, можеш ли да ми кажеш какъв клас кометика е, защото бях гледала едно американско тв шоу, в което ги гримираха със Сефора, но в действителност не знам какъв клас козметика е и дали е добра! По телевизора изглеждаха добре...  Мнооооооооооооого ти благодаряяяяяяяя  Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 972
  bouquet

# 80
  • Мнения: 351
Мамчета от Кичука, днес ми казаха за магазин с англ. стоки близо до търговиите. Момичето не знаеше улицата и едни обяснения ми даде, че нищо не разбрах. Някой знае ли го този магазин

# 81
  • Мнения: 1 192
Мамчета от Кичука, днес ми казаха за магазин с англ. стоки близо до търговиите. Момичето не знаеше улицата и едни обяснения ми даде, че нищо не разбрах. Някой знае ли го този магазин
Детски ли е и втора употреба ли е?

# 82
  • Мнения: 351
Дамско и мъжко, нови дрехи

# 83
  • Мнения: 1 380
Момичета, някой купувал ли си е интериорни врати от магазина за врати до паркети Лия ? Ще бъда благодарна за отзиви!  bouquet

# 84
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
от една друга тема видях че в пловдив магазин Джъмбо ще е под кооперацията която строят срещу Баумакс, точно срещу новия Вис Виталис.

# 85
  • Мнения: 351
от една друга тема видях че в пловдив магазин Джъмбо ще е под кооперацията която строят срещу Баумакс, точно срещу новия Вис Виталис.
ей, супер и ние ще си имаме вече Джъмбо

# 86
  • Мнения: 449
Джъмбо Пловдив ще отвори октомври месец, информацията ми е от първа ръка Wink

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 2 213
Ако някой  има инфо за  мероприятия по случай  1.06 да казва, че немога да измисля къде да заведа децата, освен Мола разбира се заради почепката Mr. Green

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
tedi80 точно до "Мечо Пух"(за обувките)продават английски дрехи имат и обувки,маратонки,но няма много разнообразие.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 729
Знаете ли дали има организирано нещо по случай 1 юни?

Общи условия

Активация на акаунт