Къде в Пловдив??? - 5

  • 82 034
  • 830
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 132
Ако някой  има инфо за  мероприятия по случай  1.06 да казва, че немога да измисля къде да заведа децата, освен Мола разбира се заради почепката Mr. Green
Какво ще има в Мола и от колко?

Гледах реклама, че утре ще има празненство в Аквапарка при хотел Санкт Петърбург. Мисля, че от 10.30.

# 91
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Знаете ли дали има организирано нещо по случай 1 юни?

вижте какво намерих направо го копирах от една друга тема

Момичета, знаете ли днес по повод празника какви тържества ще има за малчовците?
Знам за много тържества, но ще ги допълня когато знам със сигурност всичко

31 май, неделя - 11 часа, празник за децата на Община Пловдив - Площад Централен, ще има подаръци и програма за деца , ще има и от нашите хора от Тон Бонбон
31 май, неделя - 11 часа - Гребната База, празник на ВМРО
31 май, неделя - 16:30 празник пред Ритейл Парк
01 юни - ще напиша по-късно, защото в момента текат уточнения за още едно парти

01 юни, 17 -20 часа - Тон Бонбон 1 - Каменица - игри, състезания, рисунки по лице, аниматори като приказни герои, батут
01 юни, 17 - 20  часа - Тон Бонбон 2 - ул Висла №2 - Зад дома на модата и красотата, игри, състезания, рисунки по лице, аниматори като приказни герои, детски менюта
01 юни, 17 - 20 часа - Тон Бонбон - празник в Мол Пловдив, на последния етаж фуд корта, Мол Пловдив организира забавления за децата, в нашият център също ще има аниматор за рисунки, игри, състезания


# 92
  • Мнения: 351
tedi80 точно до "Мечо Пух"(за обувките)продават английски дрехи имат и обувки,маратонки,но няма много разнообразие.
Този магазин го знам, но този, за който питам е в друга посока и нямало детски стоки. Блузки Nike били по 15 лв
Обясненията, които ми дадоха са, че се влиза от посока коматевски възел и на първия светофар в ляво и после пак в ляво Thinking

# 93
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
НАЦИОНАЛЕН АЛИАНС
НА ХОРА С РЕДКИ БОЛЕСТИ
бул. Драган Цанков 59 вх. Ж ап. 6, София 1172
тел: 0888-323748 // факс: 02-9201144
e-mail: tomov@gaucherbg.org


ПОКАНА

за благотворителен базар в подкрепа на деца с редки болести
по случай 1-ви юни – Международен ден на детето


Уважаеми приятели,

По случай Международния ден на детето (1-ви юни) пациентски асоциации от Националния алианс на хора с редки болести организират благотворителен базар в град Пловдив с цел събиране на средства за подпомагане на деца, болни от муковисцидоза и наследствен ангиоедем.

Инициативата има за цел не само да се съберат средства за подпомагане и лечение на тези деца, но също така и да се насочи вниманието на обществото към тази група пациенти, които много често поради малкия си брой остават пренебрегвани, а техните проблеми нерешени.

В тази връзка смятаме, че Вашето съпричастие ще бъде незаменимо!

Каним Ви, да се присъедините към нас в това красиво и артистично изживяване, за да можете да отнесете със себе си частица благородство и да дарите надежда на този хубав празник.

Разпродажбата ще се състои на 1-ви юни от 9:00 до 20:00 часа в гр. Пловдив на площада до общината, а официалната програма започва в 16:00 часа.

Искрено се надяваме на Вашата подкрепа и участие в това благородно дело!


# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Здравейте мамчета  Hug
Честита ни нова темичка, включвам се с въпрос: Къде мога да намеря голям летен спален чувал - за около 120 см ръст.?

Аз купих ето такова нещо от ибей - става за голямо легло и доста голямо дете.
Не е за лятото обаче  Rolling Eyes



# 95
# 96
  • Мнения: 506
Джъмбо Пловдив ще отвори октомври месец, информацията ми е от първа ръка Wink
Party Grinning Бравооо!!!Време беше....  Grinning

И мен ме интересува- какво ще има в Мола на 1.06,партито на Тон Бонбон ли или и преди това ще има нещо ?  newsm78

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 18:25 от penelopi

# 97
  • София
  • Мнения: 2 907
Чух реклама по радиото, че в Мола утре от 17ч ще има детско тържество с участието на предаването "Като лъвовете".

# 98
  • Мнения: 6 207
Да, на 1 юни от17 часа, в Мол Пловдив гости ще са предаването Като Лъвовете, нашето си е отделно вътре в центъра.
На 6 юни ГЕРБ организира много голям празник за децата - ще има маси по интереси, батут за скачане, рисунки, танци, игри, състезания. Аниматори от Тон Бонбон.
Часът ще обявя по-късно.

# 99
  • Мнения: 2 132
Да, на 1 юни от17 часа, в Мол Пловдив гости ще са предаването Като Лъвовете, нашето си е отделно вътре в центъра.
На 6 юни ГЕРБ организира много голям празник за децата - ще има маси по интереси, батут за скачане, рисунки, танци, игри, състезания. Аниматори от Тон Бонбон.
Часът ще обявя по-късно.
Това на 6-ти пак в Мола ли ще е?

# 100
  • Мнения: 6 207
Извинявам се, че не уточних - или пред Пощата, или Градската градина
Като имам точен час и място, ще ги напиша

# 101
  • Мнения: 2 132
Мерси.
Аз знам, че на 6ти ще има на гребната база празненство, но явно са две различни.

# 102
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Здарвейте момичета и се извинявам че нахлувам в темата ви !Искам да ви попитам някой знае ли къде в Пловдив се продават обувки на турската фирма Кариока.Има ли магазин или склад ако някой нещо знае нека сподели,че ми е доста спешно .Мерси много   bouquet

# 103
  • Мнения: 5 615
Виждали ли сте пистолет за сапунени балони?Къде ?
  bouquet

# 104
  • Мнения: 6 207
Виждали ли сте пистолет за сапунени балони?Къде ?
  bouquet
Да, ако искаш ще ти взема. Виждала съм го в склад, затова ако искаш ще го взема.

Общи условия

Активация на акаунт