ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - 2009/2010 Класиране/Записване

  • 96 913
  • 1 204
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 901
Щурчо, ти си злато   bouquet  bouquet  bouquet!!!
Не само, че си неуморима, а и толкова добре обясняваш  Hug !
Благодаря на теб и на всички, които ни държите в течение и сте винаги насреща   bouquet!
Както и на Ели (мод), че ни изтърпява с буквално железни нерви   bouquet!

Успех на всички! Тази нощ ще е безсънна ми се струва, но дано повечето майки от този форум имат положителен резултат от това кандидатстване!

# 46
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 425
Тръпна и аз да разбера дали системата ни обича. Heart Eyes
Ужасно много благодарности към щурчо!  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 7 209
И аз благодаря на всички майки, които така всеотдайно са се нагърбили със задачата.
Също, макар и задочно, благодаря на Явор Джонев и целия му екип.
 bouquet

# 48
  • Мнения: 662
А това число, което ще има всяко дете от граничните групи, остава ли за следващите класирания? Тоест при евентуално появили се свободни места как ще се извърши класирането-според вече генерираното число ли?
И съответно при следващите класирания ще може ли да се записват нови деца или вече ще се прави класиране въз основа на вече регистрираните?

АКО се появи ново дете на опашката, то то ще участва с реалния си входящ номер - дата, час и милисекунди на заявката си за кандидатстването в конкретната ДГ...



Тоест, числото на такива дечица ще е след моето, заради по-късната им дата на кандидатстване за някоя детска градина, нали така?
Щурчо, заливам те с безброй въпроси, но обясняваш много подробно всичко, което ме интересува /и не само мен/.Много благодаря за отговорите ти.  bouquet

# 49
  • Мнения: 560
А това число, което ще има всяко дете от граничните групи, остава ли за следващите класирания? Тоест при евентуално появили се свободни места как ще се извърши класирането-според вече генерираното число ли?
И съответно при следващите класирания ще може ли да се записват нови деца или вече ще се прави класиране въз основа на вече регистрираните?

Да..остава при следващи класирания..
АКО се появи ново дете на опашката, то то ще участва с реалния си входящ номер - дата, час и милисекунди на заявката си за кандидатстването в конкретната ДГ...
АКО дете е дошло от социалната опашка и няма входящ номер за граничната група а е със същия брой точки като децата от общата опашка, които са били в гранична група (леле...колко сложно го казах), вероятно генератора ще генерира само за него (тях) случайни числа...
При всички случаи,...това число се тегли само веднъж и...малко или голямо..се присъжда за постоянно..
Можеш да го смениш с още по-голямо..ако се отпишеш от тази опашка и..после се запишеш отново..(тогава получаваш не ново число, а дата, час и т.н..които вече са съвсем реални входящи номера..)


Това дали значи, че и сега да не сме приети, в градината където кандидатстваме строят крило и с номерата от граничната група имаме по-голям шанс на есен, като пуснат местата?

# 50
  • Мнения: 11
Благодаря на всички, които задаваха правилните въпроси и на тези неуморни майки, които така безрезервно са взели нашата обща кауза присърце! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 417
И аз искам да благодаря на всичкиот форума които правят толкова много за нас  и също така на екипа на СИРМА\тази година са по-организирани\  bouquet

# 52
  • Мнения: 4 465
Само да кажа че в мен има контролно копие от списъците. Има още няколко в други родители.

При съмнения че списъците които са обявени в ДГ или публикувани в ИСОДГ не са тези от публичната сесия, можете да ми пускате ЛС за да ви направя конкретни проверки.

Моля други родители, които присъстваха и взеха контролни копия, също да си признаят, в случай че някой желаещ проверка ми няма доверие.

Извинявам се че късно влизам в темата, но днес вечерта беше и празника на столичното образование и се прибрах много късно.

# 53
  • Мнения: 36
От името на всички татковци пожелавам успех и ползотворна безсънна нощ на всички, които четат и пишат тук......

Специално изкам да поздравя г-н Джонев за това, което направи за  всички нас и най-вече за това да не бъдем оставени в ръцете на корупцията , а да разчитаме единствено на своя късмет.......

Призовавам тези, които го наричаха какъв ли не и плюха по негов адрес да му се извинят  в момент в който решат за подходящ...... bowuu bowuu bowuu

УСПЕХ..... Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 36
Само да кажа че в мен има контролно копие от списъците. Има още няколко в други родители.

При съмнения че списъците които са обявени в ДГ или публикувани в ИСОДГ не са тези от публичната сесия, можете да ми пускате ЛС за да ви направя конкретни проверки.

Моля други родители, които присъстваха и взеха контролни копия, също да си признаят, в случай че някой желаещ проверка ми няма доверие.

Извинявам се че късно влизам в темата, но днес вечерта беше и празника на столичното образование и се прибрах много късно.

ама тоша списъците с приетите деца ли са?
ако са те направо ги пускай

# 55
  • Мнения: 4 465
Как да ги пусна - нямам право. Мога да направя справка, но нямам право да ги публикувам. А и са страшно много файлове.

# 56
  • Мнения: 353
Как да ги пусна - нямам право. Мога да направя справка, но нямам право да ги публикувам. А и са страшно много файлове.
Е сега си вкара такъв автогол - всички ще те затрупат на ЛС с молба да провериш, сигурно Simple Smile

# 57
  • Мнения: 662
Изкушавам се да те попитам дали моето дете е прието, както и предполагам доста други мами, но е логично, че нямаш право да огласяваш информацията. Peace Не "нападайте" Ели с ЛС. Laughing
Все ще устискаме да утре, така или иначе вече всичко е решено.Успех на всички дечица. Hug

# 58
  • Мнения: 9 973
Как да ги пусна - нямам право. Мога да направя справка, но нямам право да ги публикувам. А и са страшно много файлове.
Е сега си вкара такъв автогол - всички ще те затрупат на ЛС с молба да провериш, сигурно Simple Smile
аз пък ще си чакам чинно Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 172
Дълбок поклон и благодарности на Щурчо,Ели,Червената шапчица,Бланк,Анди,Диана и ВСИЧКИ ВАС преданни мами,които днес вместо да бъдете с децата си,следяхте за прозрачността на системата и класирането.Ако съм пропуснал или прибавил някоя мама - извинение! Бъдете ни живи и здрави Вие и Вашите семейства!Успех на всички!
п.п.: К....,благодаря ти за информацията.Да ти е жив и здрав А!На добър час,както се казва в тези моменти!...Аз утре съм в Максито така,че преди това може да се  чуеме и видиме.
п.п.:Съкровището на Литъл има утре парти - нека всички им го честити ме!Да ти е жива и здрава Ян..... и дълги години да Ви създава положителни емоции и да Ви радва! Ваш приятел - Р.Й.

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 23:59 от lawRY

Общи условия

Активация на акаунт