ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - 2009/2010 Класиране/Записване

  • 96 946
  • 1 204
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 210
Е това оставаше сега, има си хас да изсипем молби към Ели.
Недейте моля.
Ще чакаме.
Броени часове остават.

# 61
  • София
  • Мнения: 110
И аз да се включа, макар и да не съм от редовно пишещите  Embarassed
Благодаря ви майчета, че отделяте от времето си за да ни държите в течение на случващото се - *щурчо*, blanc, Ели (Hrisa) /може и да изпускам някой/ - страхотни сте още веднъж. Благодарности и на Ели (мод) за изключителното търпение, и не на последно място благодарности на СИРМА и в частност на г-н Джонев, за положените усилия. Късмет на всички!!! Ние попадаме в една голяяяма гранична група с по 8.1 т. та може и да не сме от късметлийте. Дано тая година да ни провърви повече от миналогодишната.

# 62
  • Мнения: 2 530
И аз чакам - тъй и тъй ще мина утре трийсетина метра до ДГ по пътя на ежедневната ни разходка с Малчо и ще видя списъка с приетите , ако ме мързи да си включа компютъра. Станалото - станало. Какво значение има? Е, освен ако не отвориш бутилка шампанско, все едно че си спечелил кръг от Формула 1 Grinning в девет сутринта...

# 63
  • Мнения: 9 973
ако ме мързи да си включа комютъра.
аз не мисля да го гася изобщо....

# 64
  • Мнения: 4 465
Пускайте да проверявам който иска. Ще издържа още десетина минути на компютъра сигурно.

Само моля за точна информация за детето и все пак при първа възможност да си проверите и вие, защото в момента съм много уморена и може да допусна грешка.

# 65
  • Мнения: 4 393
ако ме мързи да си включа комютъра.
аз не мисля да го гася изобщо....

 Peace По едно време бях много уморена от дългата разходка с малката и топлото време...а сега като се ококорих...а уж си казвах постоянно да запазя спокойствие, да легна да се наспя и утре да отворя сайта...пък каквото такова, ама ей го, седя си и чакам...чакам...  Praynig Praynig Praynig

# 66
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
 Бре,изчетох ви.

 Въобще и не поисках да видя на място,дали детето ми е прието.Не можех да го преживея публично Wink

 Два въпроса зададох и да предам отговорите.

 Ако имаме заявена градина от преди 22 май-независимо кое желание-тя винаги (независимо на кое място си я местите) ,при жребий ще ни излиза с дата 23 май.
 Но ако след 3 дни изведнъж ви щукне да добавите нова градина в списъка си от желания-тя вече ще носи съответната дата,час и минути на кандидатстване.

 И второ.
 Децата със СОП все още минават комисиите,само някои са приети. Т.е предстои заделените за тях места или да бъдат заети окончателно,или да бъдат прехвърлени към общите опашки.


 За медиите днес,да отбележа,с пълна сила подхванаха въпроса за квотите. Започна се от Джонев,през Минчева и т.н.
 Явно там ще искат промени за догодина.

 А по К4 е имало общо около 200 фалшиви заявки!

 

# 67
  • София
  • Мнения: 1 626
Включвам се и аз към благодарностите към неуморимите мами   bouquet  bouquet  bouquet

Може ли да ми разясните нещо.

Значи да приемем, че примета детето ми по 2-ро/3-то/ желание. За следващото класиране нямам право да го направя 1-во.
Но, ако е приета по 4-то или 5-то, първите 3 мога да си ги разместя.

Във вярната посока ли съм  newsm78

# 68
  • Мнения: 172
.... още една минута... старт!
На печелившите честито!
Ние сме вътре!
...шампанско и сълзи...

# 69
  • Мнения: 353
Пускайте да проверявам който иска. Ще издържа още десетина минути на компютъра сигурно.

Само моля за точна информация за детето и все пак при първа възможност да си проверите и вие, защото в момента съм много уморена и може да допусна грешка.
Аз няма да те занимавам - мисля, че си направила за мен и детето ми предостатъчно досега  Hug   bouquet  Продължавай в същия дух!

# 70
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
Включвам се и аз към благодарностите към неуморимите мами   bouquet  bouquet  bouquet

Може ли да ми разясните нещо.

Значи да приемем, че примета детето ми по 2-ро/3-то/ желание. За следващото класиране нямам право да го направя 1-во.
Но, ако е приета по 4-то или 5-то, първите 3 мога да си ги разместя.

Във вярната посока ли съм  newsm78

 Според мен-съвсем вярна Simple Smile

# 71
  • Мнения: 4 393
.... още една минута... старт!
На печелившите честито!
Ние сме вътре!
...шампанско и сълзи...

Как го разбра, при мен все още не е разрешено.  newsm78

# 72
  • Мнения: 9 973
.... още една минута... старт!
На печелившите честито!
Ние сме вътре!
...шампанско и сълзи...
не избързваш ли...или Ели потвърди?

# 73
  • Мнения: 2 530
ако ме мързи да си включа комютъра.
аз не мисля да го гася изобщо....
и какво ще промениш? Детето ти ще е класирано може би? или от х точки ще стане с у?
Абе хора, съвсем изтрещяхМЕ!
Проверявам сайта на ИСОДГ и мейла си - и си лягам. За някои от работещите и осигуряващите се родители по трудов договор утре може и да е събота - почивен ден, но за мен работещата и самоосигуряващата се е работен.
Така че, лека нощ, дами и господа!

П.П.Това  с класирането ми наподобява  на  масово пазаруване от Ларедут по време на намеления! Тези от вас, които пазаруват от Ларедут, ще разберат какво имам предвид.

# 74
  • Мнения: 14
Имате ли вече достъп? Аз не

Общи условия

Активация на акаунт