ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - 2009/2010 Класиране/Записване

  • 97 000
  • 1 204
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 395
Огромно БЛАГОДАРЯ, на всички ви, които отделяте от ценното си време, за да ходите на тези срещи newsm20
Успех на всички и дано все повече места и нови градини да има от сега нататък Praynig Peace


Благодаря на всички майки. които изминалите седмици бяха нашите очи и уши.
Благодаря на модератора Ели за търпението и разбирането.
Вече всичко е решено, остана само да се види края,нищо повече не може да се промени.Успех и късмет на всички майки и техните дечица.Дано борбата е била честна и равностойна.
Приятна и спокойна вечер

# 16
  • Мнения: 9 973
успех на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес забелязах, че дете с 10+ точки, за което бях уведомила и директорката, и системата, вече си е с полагаемите се 8 точки Peace
Тия хора си мислят, че всички трева пасат #Cussing out
Успех на всички Hug

# 18
  • Мнения: 560
Само да попитам, тази нощ ли трябва да се появят списъците или чак утре?

Успех на всички!  Peace

# 19
  • Мнения: 48 201
Записче, аз лично няма да заспя, докато системата не ми покаже списък  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 280
За сега ми е трудно да кажа КОГА ще се появят списъците..
Доколкото аз мога да "предвидя" това ще е след полунощ.
Джонев беше много изморен. Направо изглеждаше като неспал две денонощия..
Но със сигурност ще има някой от екипа, който ще е натоварен с това..
Ще бъде публикуван и регистъра..
Ще са публикувани и случайните числа, където ги има..
Мисля,че ще са публикувани всички списъци, които бяха предадени на дирекция Образование..
От Сирма наистина държат всичко да е напълно прозрачно..
..
Със сигурност утре сутринта ще са публикувани списъците..

# 21
  • Мнения: 662
Предполагам вече е коментирано, но искам да попитам: ако след това класиране не сме приети, кога излиза следващо и кога може да се прецени кой вече се е записал, освободил е място, някой отказал се и т.н.

# 22
  • Мнения: 9 973
За сега ми е трудно да кажа КОГА ще се появят списъците..
Доколкото аз мога да "предвидя" това ще е след полунощ.
Джонев беше много изморен. Направо изглеждаше като неспал две денонощия..
Но със сигурност ще има някой от екипа, който ще е натоварен с това..
Ще бъде публикуван и регистъра..
Ще са публикувани и случайните числа, където ги има..
Мисля,че ще са публикувани всички списъци, които бяха предадени на дирекция Образование..
От Сирма наистина държат всичко да е напълно прозрачно..
..
Със сигурност утре сутринта ще са публикувани списъците..
а ще знаем ли числата на конкурентите от нашата си гранична група?Все пак да си предвидим шансовете за следващите класирания-дали да си местим желанията...

# 23
  • Мнения: 2 280
Предполагам вече е коментирано, но искам да попитам: ако след това класиране не сме приети, кога излиза следващо и кога може да се прецени кой вече се е записал, освободил е място, някой отказал се и т.н.

Следващото класиране е на 30 май..
Не мисля,че до тогава ще има много свободни места..( само тия, на които директорките са отказали записване, предполагам..)
По-скоро на по-следващато ще се появят..(понеже 2 седмици се чака да се запишат приетите на първо класиране..)

# 24
  • Мнения: 2 280
а ще знаем ли числата на конкурентите от нашата си гранична група?Все пак да си предвидим шансовете за следващите класирания-дали да си местим желанията...
Всички случайни числа, включително точните минути, секунди и милисекунди ще са видими в списъците и ще могат да се сравняват с регистъра на случайните чиса, който също ще е видим..

# 25
  • Мнения: 883
А какъв е смисъла срока за записване на приетите по първо желание да е 2 седмици? Разбирам за тези по второ желание...
Благодарности на мамите, които ни информират от кухнята. Ще има ли пак такива срещи като днешната?

# 26
  • Мнения: 9 973
а ще знаем ли числата на конкурентите от нашата си гранична група?Все пак да си предвидим шансовете за следващите класирания-дали да си местим желанията...
Всички случайни числа, включително точните минути, секунди и милисекунди ще са видими в списъците и ще могат да се сравняват с регистъра на случайните чиса, който също ще е видим..
с какво ще сравним? Embarassed Embarassed Embarassed с другите деца ли?Или само ще сверим дали е вярно числото  newsm78 Embarassed

# 27
  • Мнения: 560
А какъв е смисъла срока за записване на приетите по първо желание да е 2 седмици? Разбирам за тези по второ желание...
Благодарности на мамите, които ни информират от кухнята. Ще има ли пак такива срещи като днешната?

Най-малкото, да ти издадат служебна бележка от НОЙ за това, че се осигуряваш. Отнема 7 работни дни.

# 28
  • Мнения: 2 280
А какъв е смисъла срока за записване на приетите по първо желание да е 2 седмици? Разбирам за тези по второ желание...
Благодарности на мамите, които ни информират от кухнята. Ще има ли пак такива срещи като днешната?

Точно като днешната..едва ли..
Значи..днес беше ..първото такова събитие..Имаше много журналисти..
Предполагам,че следващите класирания, ще са много по-тихи и кротки..
Нямам идея дали от СИРМА ще канят и родители...най-вероятно не..
Все пак.. не мога да говоря от името на Сирма..Г-н Джонев да каже..

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
Благодаря на мамите, които са така отзивчиви и ни информират    bouquet    bouquet      bouquet  за случващото се тази голяма каша Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 22:39 от Jujka

Общи условия

Активация на акаунт