До многодетните мами!

  • 19 433
  • 321
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 607
Мами, здравейте! Йоан ми беше нещо болен,чак се обрина от сироп. Ама вече е добре,нищо му няма вече! Днес вечерта след детска каката нещо температура има. Незнам програмирано ли е,ама тя ми помага повече от баткото ни! И на магазин започнах много от малка да я пращам и Йоан много по-добре гледа от баткото,а и на мен като се наложи! Ама нещо ревнува усещам и иска много внимание! Да не се заричам ама сега събота и неделя ще съм повече с нея,че имам угризения към нея! Вие имали ли сте някога угризения на съвестта по отношение на децата ви? А баткото ни имаше днес родителска среща - за първи път са казали нещо лошо за него - сбил се е със съученик - татито ни ходи на срещата. Това не е типично за него,ама законите на джунглата и при него са проговорили!
Утре сме на София с татито само - ако е рекъл Господ -ще оставим Йоан на приятелка да го гледа и аз ще си почина! От кога го чакам този ден само да знаете - да се поразходя ей така - прекрасно релаксирам в колата като пътувам!!!!
Лек ви утрешен ден на вас! Сили,нерви и спокойствие ви желая!

# 91
  • Мнения: 532
Ама нещо ревнува усещам и иска много внимание! Да не се заричам ама сега събота и неделя ще съм повече с нея,че имам угризения към нея! Вие имали ли сте някога угризения на съвестта по отношение на децата ви?
И аз имам угризения, че не мога да обърна внимание на всички едновременно. Дори, когато се роди Робин, Ники ревнуваше много или по-точно се чудеше какво става, т.к. беше свикнал да е център на внимание, дори малко разглезен от всички ни.
Може би така е по-добре, ще го преодолее. Аз се опитвам да не ощетя никого.  Embarassed

# 92
  • Мнения: 11 607
Много назад ни е отишла темата - да си я върнем на първа страница!!!!
Ние вече купихме подаръците за Нов агодина и скоро ще украсяваме в къщи - и украсата е налице! На каката кукла Барби,на Вили - бинокъл+енциклопедия - история на България,на малкият - кола с дистанционно!

Имаме лампички,изкуствена елха,гирлянди и т.н. - скоро ще заприличаме на дискотека с мигащи светлини!
Пишете!!!!!

# 93
  • Мнения: 191
Браво на вас! Аз още не съм започнала с подаръците, но вече съм нахвърлила идейки.Каката иска новата книга на Хари Потър, малкия коли Многоооо, но още не сме наясно с баткото. Той ми детето към което изпитвам угризения, че не мога да му обърна невобходимото му внимание- тъй като е средното дете няма привилегиите на кака си а от друга страна не му се обръща толкова внимание както към малкият.Някой път токова ме е яд на мене си,че реагирам към него много остро, че ми идва  Banghead сама да се набия.Обаче започнах да работя над себе си и смятам това да е номер  едно от новогодишният ми списък.
Вече започнах да свиквам с работата и режима, но не ми стига време за домакинската работа newsm28
но семейството запона да се включва (само събота и неделя си вземат почивка dancing Чоа за сега и да пишете!

# 94
  • Мнения: 487
Е,хайде и аз да драсна!И ние приключихме с подаръците,даже и прекалихме и мисля да скатая по един и за рожденните дни на момчетата,които са сравнително скоро.Още не съм опаковала,но има време.Утре мислех да почна с украсата в къщи,докато момчетата са на градина и от сега си представям как ще пищят от щастие като видят.
Гледам,че сте писали какви подаръци сте взели,тъй че и аз ще споделя:
Големия искаше инструменти и каска,че покрай тях намерихме в един оказион и страшно запазена работилница и ще намаже и нея.
Малкия си пожела меч-самурайски Laughing и вълшебната пръчка на Хари Потър(където вече ни хвана на тясно и сега се чудя какво да измисля.Ако имате идеи-давайте)
За малката пикла ще има конструктор,но от тези с по-големите елементи,че тези които имаме от момчетата са малки и не се справя с тях,а от известно време все с това се заиграва.
Ами това от мен!

# 95
  • Мнения: 11 607
Я да ви питам аз вас - къде смятате да посрещате Новата година - в къщи или някъде на гости? Ние май в къщи,че не искам сякаш че ли да притеснявам хората ако отидем някъде!

По рано бях пуснала една тема,ама много слабо бе там участието,също за многодетните семейства - ето и линка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14519.0  - можете и там да прочетете нещо повече!

Последна редакция: нд, 27 ное 2005, 23:07 от Баба Цоцолана

# 96
  • Мнения: 11 607
Не сме активни в темата си и тя се мести много назад! С това искам да я върна по напред! Пишете майчета! Белл, дано не ми се сърдиш,но дадох предложение тази твоя тема да се обедини с Екстремните семейства - защото идеята е една и съща,независимо,че не ти харесва названието екстремни за многодетните семейства. Дано нямаш нищо против!

# 97
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте и от мен! Ние явно много сме изостанали с подаръците - все още нищо не сме купили. Иначе писахме писма до Дядо Коледа и каката иска нов телефон с камера и раница с колела, а малката иска светеща химикалка и касичка Simple Smile Та с малката е лесно, ама за каката...

# 98
  • Мнения: 522
Здравейте!
Много ми е приятно да се запознаем.
Казвам се Десислава и съм майка на 3 деца - момченце Денис на 5г., момиче - Айлин на 3г. и момче - Анджело на 1г.
С бащата Енис не сме женени, но ще го направим в края на 2006г., живеем в Истанбул, но всяка седмица си идвам в БГ и по точно в Димитровград, а лятото прекарваме на Анталия, защото там е бизнеса ни!

# 99
  • Мнения: 11 607
До многодетните мами!!!!!!!!!!!!   Нещо не пишете!!!!!!!!  Ще се наказваме!!!!!!        Хубавата ни темичка я намерих със свещ във форума!!!! Отишла в десета глуха!!!!!  Я толкова ли няма какво да споделите,пък едно Здравейте кажете само!!!!!   Бива ли така!!!!!  Къде сте се изгубили напоследък! Мъчно ми е за вас!!!!

Дано при всички всичко да е ОК и само мързела и умората да са причините за отсъствието тук!!!!!

Хайде черпя ви всички с по едно кафе и една химикалка за да драснете тук някой ред - вие сте на ход!

# 100
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ето ме,май съм за глоба,че от кога не съм писала тук SickТук тече трескава подготовка за Коледа.Малкият мести играчки от елхата и пак ги връща,нещо си украсява сам,изрязва снежинки bowuuКаката е скромна-нищо не казва като евентуално очакване за подарък Thinkingпък и аз несъм решила още какво да е,малкият иска голяма йоника,акордеон,голям багер,голям джип или "галяма поцулейска кола" ooooh!много е скромен Mr. Greenв исканията си.Големите и тях ще ги мисля тепърва.Къщата е украсена отдавна.Иначе лудницата у дома е пълна  Mr. Greenпо всяко време

# 101
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пак съм тука  с вас  Hug.нямам кирилица на кредора и е много сложно да отварям цял сайт, че да пиша там, ама нейсе!  моите вече се обурудват с подаръци- кака c боти  ; батко както той каза c анцунг ,ама много "луд" ; малката чака подаръците от Б ългария конструктор и дрехи .моите се гледат на камерата и както кака вчера каза мале каква е сладка линда,  искам да прегърна монитора (жалко че не са открили телепорта )иначе си имаме и малките неприятности с батко за ходенето на дискотеки и с компания до след 22 (аз сам шефа) и дадох и на татко му тон и съвет че да може да го стегне а и на него- c разговор на 4 очи по нета ама да "пари". те  няма да ходят никъде през ваканцията, мене ме е страх от неприятности по хотели и ски писти ,та така да споделя и аз пред новогодишните тръпки  и подготовки . тука в тунис не се празнува както у нас, но на мене си ми е празник и аз самa съм си компания  с мъжа и детето  .ще пиша ,пак с вас съм  и вие пишете.   Peace  bouquet

# 102
  • Мнения: 191
И аз съм тук. Това е единственното време от седмицата когато мога де се докопам до компа  Mr. Green малкият спи а баща му пали печката. Още не сме украсили елхата, но активно гледаме за подаръците-каката получи така желаните ботуши направо ми разказа играта до като си избере  Twisted Evil) Много ми се иска да караме нова година извън къщи някъде на хижа или нещо подобно, но не знам дали ще ме огрее newsm78.
Това е за сега . Чао и весела подготовка за празниците Heart Eyes!
А и да честитя предварително на всички Никулден защото може да не се "видим"    до тогава   bouquet

# 103
  • Мнения: 11 607
Искам да питам нещо - вие ще чакате ли Нова година или предварително ще раздадете подаръците. Нашите са купени и скрити! Ама не си ги и искат - това ме учудва - че са търпеливи този път и май ще изчакаме празниците!

# 104
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Всички търпеливо и newsm47 особено нетърпеливо на Бъдни вечер чакат да стане полунощ,който заспи обаче nuts на сутринта отива на бегом до елхата да види какво има там за него  GiftНикой небърза предварително,въпреки любопитството!!!За Нова Година остават сурвакането и събирането на newsm12доста добри суми  smile3508
На празниците винаги сме в къщи,защото сутринта винаги и на 25.12. и на 01.01.трябва да сме в 07.15-20мин. в храма за служба  33uuзатова пък винаги гостите са у дома Drunk

Общи условия

Активация на акаунт