Кипърска лятна фиеста - с нас купонът е на 200 :)) /24-та островитиянска тема/

  • 15 606
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
  Деситка, пак пробвах да пратя ЛС, но не успях и този път!Продължаваме с кореспонденцията в ефир, за да ти обясня само 2-3 нещица... Зъбът на Алекс е прикрепен за съседните 2 зъба чрез някаква тел, виждат се крайчетата и, от към небцето. Порцеланова част освен зъба няма. След като веднъж се поразклати, на 2-я ден след залепването, ходихме при зъболекаря отново и този пък е уж стабилен. Аз също се замислих доста след разлепянето...ако ще е все така какво ще правим? За сега гледам да не мисля за това вече. Той се чувства добре и яде като разпран  Joy , а по принцип е доста злояд! А за пътуване до Швейцария не сме мислили...понеже там е доста висок стандарта на живот и не искаме да сме в тежест на роднините. Те имат доста разходи покрай детенцето си,т.к. се роди в края на 6-я месец. Вече е на 6 год., но има проблеми със слуха, зрението и говора все още. Но ако изникне възможност, непременно ще се обадим. Благодаря ти отново! Целувки

# 76
  • Мнения: 577
Аз съм Жу........за пред другите НЕНКА.
Умряхме от смях с кака ви Ненка/от комиците/ и реших временно да се подвизавам с този ник.За вас съм си старата мотика-----кой,как иска.  Hug Ако не се сещате коя е ------ето я  Joy Joy Joy



Иииииии Ненка,къде  НЕ връзва :
http://www.clip4e.com/play_nentcho_i_nenka_komicite,_11_04_2008.htm

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 20:22 от НEНКА

# 77
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жу , ти ме разби с тая Ненка.  Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 577
Жабче,дай да те гушна  Hug
нЕнка--не нЯнка  Joy Joy Joy /не ,че ми липсва де----разликата е минимална/  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 903
Влизам значи аз у форумско и оооопп надзървам нЕкой дал`е писал в темичката search... и що да видя - мъдри се тука
някаква НЕНКА... Joy... Брейййй викма си - туй шЪ да`Й ново попълнение..., при това с чувство за хумор coolcool.....
и а-ха да поздравя с думите: "Добре дошла, Асистенке Ненке!" rotfImbo.... и то гледам - наша Жужона Joy Joy
Ейй, образ си шЪ знаЙш Hug... Пък да ти кажа по другия въпрос... за мъжовото ти приятелче.... Ама как дЕдо бре - твоя мАж си е пич та дрънка yes... Но хората завързват приятелства с други на каква ли не възраст... Нашите например имат доста приятелски семейства с едни 10-15г. по-млади от тях.., та кво пречи на мъжо ти да си има такъв авер...... Та тъй за да нЕма недоразумения #Silly реших да уточним че Язи дЕдо не си търся newsm27 hahaha...........
Друг е въпросът, че все ми убягва едната тънка подробност - чИ сама веКе не съм първа младост.., ами съм си
баш-секънд хенд девойка, Йощ`и с ремарке Joy Joy........................................
УбачИ тва не ми пречи да съм притенциозна ръЙш`ли   Crazy rotfImbo rotfImbo

П.П. И като е станало въпрос за комедийни предавания, на мен пък напоследък страшно ме кефи "Пълна лудница"-НТВ...., ей ама на квото се сетите тия хора правят такива пародии, че се попикавам от смях.. Ето тука ви пускам нещичко...
пародия на Миро от Каризма
пародия на Ники Кънчев- "Стани богат"
пародия на Венета Райкова-"Горещо" с гост Краси Аврамов
и т.н. може да разгледате свързаните линкове там...Mr. Green
Айде приятна вечер и лека нощ! newsm46

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 22:45 от blond_time-out

# 80
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 81
  • Попово
  • Мнения: 687
Жабке, хепи бърдей ба къзъм  Hug  bouquet
както казва една моя приятелка на 80 и няколко лазарника, жената е жена от 18 до 118 години, обича и иска да я обичат дори и след това  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 0
  Честит рожден ден, мила Жабке !!!!!
 Желая ти още дълги години здраве, щастие и мноооооооооооого любов!
 Весел празник!

# 83
  • Мнения: 903
  ЧРД, мила, прекрасна Жабче!

От сърце ти желая здраве, късмет и безброй щастливи мигове с любимите на сърцето ти хора!

 Flowers Sunflower ...и нека щастлив да бъде този ден!... Flowers Sunflower

# 84
  • Мнения: 0
мила ми Жабке,
Бъди жива и здрава,защотоздравето е залог за радост,
радостта епът към щастието,
а щастието е това,което искам да ти пожелая
Весел купон  love001  love001 Hug Hug

# 85
  • Мнения: 326
Честит Рожден Ден !Пожелавам ти винаги да си щастлива, много здраве и все така весела и с младежки дух!!!

# 86
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , право в десятката с Мая Нешкова. Peace

Момичета , много и от сърце ви благодаря за пожеланията.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 577
Жабче ,Честит Рожден Ден!!!
Да си  жива, здрава и винаги усмихната. newsm51 bdbaloni hbday
Весело изкарване на празника днес и мнооооого подаръци.happy bd

Чудя ти се кога сколаса,щерка да отгледаш и внук да си имаш. Да са ти живи и здрави!Аз имам една позната на 42-сега е бременна. Wink

# 88
  • Варна
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЖАБЧЕ!
Да си жива и здрава,  винаги щастлива и усмихната!

Относно детската градина - другата седмица ще почвам да го водя по малко. Утре ще ходим до болницата - от градината ми искат бележка от лекар, че е здрав малкия и после вече ще започне "ходенето по мъките" Simple Smile Хем се притеснявам малко за Алекс, че не се е делил досега от мен ( а и езика не разбира), хем и се радвам за него, че той милия като види деца и все иска да си играе с тях. Ама ще свикнем, няма къде да ходим. Пък и честно казано, ми писна да си седя все вкъщи с него. Ходи ми се на работа,  не само заради парите, ами и с хора да се видя Grinning
Та ще пиша след няколко дни да кажа какво става с нас Simple Smile
Чао засега и весел празник на  Жабка  bouquet

# 89
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добрах се до компа най накрая newsm48 newsm48
Жабке Честит ти Рожден Ден ........ newsm59..........бъди винаги такава каквато си сега с добро и голямо сърце и чиста душа ......радвай се на това което имаш и нека щастието и любовта никога да не напускат дома ти  newsm18 newsm18 е разбира се ще си похапна ако не възразяваш newsm22 newsm22 newsm62
Роси успех с градината ......не се притеснявай всичко ще е наред......вземи им и телефона там на място за да се обаждаш отвреме на време поне първите няколко дни за твое успокоение ............ smile3552
Жу Малеееееееееее как се смях сама да знаеш  smile3532 първо гледам някаква Ненка и викам яяяяяяяяяя някакъв нов образ пък и доста писала  newsm78.....после като зачетох викам яяяяяяяя ма това на Жу ми прилича връщам се пак да прочета ника и тогава ми се привидя НЯнка та като притнах да се смея  rotfImbo rotfImbo rotfImaoще мина през кукунделка обезателно да разгледам ами казвайте че сте пуснали снимки бе хора никой нищо не казва а бая материал май има отивам натам  tiptoe
Мастерче бе къде се изгуби бе човек кво става с тебе newsm78
Пепи не мога да схвана нещо за какво дедково училище става въпрос newsm78
ДаниПо принцип децата ги освобождават около двайсти от училища ама таз година е събота тъй че вероятно ще учат до петък 19 ама все пак не съм много сигурна ще ни уведомят обаче Peace
Десиииииииии ааааааааааа гости от БГ с годините предпочитам да ги няма в интерес на истината се изнервям като почнат с разни ми ти там прищявки еееееееее не и разни коментари ееееееее не ......бе кво ви пука бе хора ние така живеем така се чувстваме щастливе ееееееее не трябва да си метнат коментарчето неможе..... smile3516
обаче все пак като ми дойде някой на гости винаги броя до десет преди да се изкажа все пак са при мен за малко  newsm47
Муцеееееее  love001  love001
Оставям ви засега приятен остатък от неделята

Общи условия

Активация на акаунт