ОКТОМВРИйка в офиса не ще,а да се стяга за море!

  • 11 098
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте!

Аз при все ,че няма да взимам количка ми се завърта главата от темата Crazy.Наистина е много трудно човек да се реши.Момичета мислете хубаво,питайте други мами,защото човек преди да гледа детенце изобщо незнае какво да търси.Аз нищо не разбирах,затова сега си чукам камъните по главата Whistling

Предимство,ако не си го извоюваме никой не дава.Не чакайте да се сетят.

За изследванията-на мен си ми пуснах без никакви проблеми Спин и токсоплазмоза-те май са два вида изследване.По-дълбоката(май така се казваше) се заплаща отделно и човек ,ако желае може да си пусне.Аз няма да си я правя.
Какво толкова странно виждат в изследването за Спин незнам.Уж само акции организират,тръбят из медиите,а после-нъцки Crossing Arms.Това е още една от безумиците на българите,които си мислят,че това на тях никога няма да им се случи,сякаш са ваксинирани.
А относно хепатита-аз специално съм ваксинирана-срещу А и Б.
Една мама,която е от другата ми отчетна и сега е ноемвриийка,мъжът и  се разболя от хепатит Б.Слава Богу на нея нищо и няма,но човек незнае откъде ще му дойде.Опасен е в начална бременност и ако един път си боледувал май се ражда в отделна стая.

Кола маска и първия път и сега докрая си правя.С Криси една седмица преди да родя пак си правих триъгълника.Дори в болницата на ме бръснаха,беше си гладичко.Не мога да си представя да се обръсна.Ама като порасне корема,то човек трудно се мие,вие за бръснене ми говорите hahaha.Но който ,както си е свикнал.Аз ще продължа да си ходя на козметик.

Чиполино и Бертони-са евтин клас колички,по-достъпни и по-чупливи-то е ясно качеството е спрямо цената.От споделеното в нета и от познати съм си направила следните изводи за тях-старите им партиди ,от преди няколко години,май наистина ги бива като издържливост,защото са тикали по няколко деца,но са безобразно тежки-15-20кг.Но новите,освен,че вече не са чак и толкова евтини,са доста по некачествени.Все пак всичко е въпрос на късмет,както вече споменахме.

За разходките през зимата не мога да се съглася с някои от вас,че не се излиза.Аз с Криси нямам почти пропуснат ден.Мимимум по два часа сме мерили улиците-дъжд,сняг,киша.....Само,когато има мъгла и силен вятър не е добре да се излиза.Той е февруарско бебе и от десетия му ден е все навън-уличници ни вика баща му hahaha.Имайте впредвид,че нашите бебета като есенни ще се нуждаят от всичкото слънце и светлинка,което има,за да си набавят витамин Д,който е много важен за развитието на малките бебета.Може би благодарение на това,фонтанелата съвсем рано му се затвори и съм нямала абсолютно никакви проблеми с настинки.

Офф,отивам да простирам prostor

# 286
  • Мнения: 23 046
Мисля,че ако майка е карала,риска е минимален да се зарази плода.Сега чета из нета.

# 287
  • Мнения: 8
Момичета,да се оплача.Вчера бяхме на гости у нашите кумци и днес кумичката се обади,че синхът й е болен от шарка-варицела.Аз не съм била в близост до детето,но Дани си игра с него цяла вечер.И аз и Дани не сме били болни от варицела,макар и друг път да сме били контактни.Умирам от страх да не се разболея сега и аз.До 16-ти юни сме контактни,много тъпо.Другата седмица имам рожден ден.Пфууууу...

От това, което прочетох, ако майка прекара болестта па време на бременността, опасност за плода има в първите 20 седмици или няколко дни преди раждането. Така че мисля, че няма от какво да се притесняваш. Дано все пак ви се размине и на двамата с Дани!  newsm17

# 288
  • Мнения: 23 046
Дано,че само шарка ми липсва сега. :0

# 289
  • Мнения: 0


Хайде в новата тема-пари,пари ,не се бара   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт