НОЕМВРИйки чакат вече, да усетят малкото човече

  • 13 834
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
имам едно въпросче. Някой да ходи при др. Лора Кълвачева от вита и дали знаете случайно дали не изражда и в окръжна болница?

# 46
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
На мен това със стволовите клетки тук в България ми се вижда много тъмно и неясно. Ако стоеше въпросът, както в някои страни да е с дарение, 100% щях да даря. Но тук в Бг, с неясни условия, неясно съхранение, преди поне като четях нямаше и лекари, които да могат да практикуват, ако се наложи със стволови клетки, а парите хич не са малко, а са само за няколко години. Така че и сега изобщо не се замислям по въпроса, няма да съхранявам.

Ивa и аз останах с впечатление, че си се мазала с този за стрии.

Diana, има такъв акаунт. Но на мен лично, защото има още доста промени или поне доскоро имаше ми беше много неудобно да влизам и излизам непрекъснато от общия и моят акаунт. Съответно да правя поправки, а после от моя за да пиша мнения. На няколко пъти пусках мнения из разни теми с общия  Blush, които не са нашата тема.
Ако някой иска да пуска теми от общия акаунт, а няма парола и потребителско име да ми пише.

А от вчерашната ми втора ФМ, всичко е ок. Има наченки на бъбреци, видя се че устните му са добре (макар че е рано за това), стомах ок, сърце за сека ок, крака, ръце, по пет пръстчета на ръцете. Даже на прегледа си беше заметнало едната ръка зад врата, само липсваше и краката да си беше кръстосало  hahaha. Докторът не пожела да гледа за пол. Каза, че все още е рано и може да се объркат пенис и клитор. Трябвало да бъде "много мъж", за да си сигурен че е такъв. Така  че ще гледаме като се върна от Англия - 23 седмица.

Ритничета първата бременност усетих чак 21-ва седмица, а сега не съм сигурна още. Има някакви съвсем, съвсем леки усещания, но не мога да преценя дали не са някоя вена или нещо друго, все още е неясно, а съм вече 18-та седмица. Иначе една приятелка първата бременност го усети, чак след 23-та седмица.

desitalee, държиш си термин според ПРМ. Те сега по глава избързва бебето, после ще забави, ще избърза на крака и ... Така или иначе датата е силно ориентировъчна. Може да родиш и месец преди това или да преносиш. А и там където ходя на ФМ е много хубав апаратът и на показателите пише +/- 9 дни.

valichkaaa, моят мъж пък не иска да повярва, че един ден ще си станат като предишните, само където по-празни  hahaha. Най-много да ми остане спомен по-тъмната пигментация на ареолите. Иначе от предишната бременност доста ми пораснаха, с два номера таман, после където и кърмих, те така и не спаднаха. Сега се надявам да не растат повече, че после ще са досущ уши на кокершпаньол.



# 47
  • Мнения: 96
Момичета и аз искам да питам нещо-Случвало ли ви се е като кихате или кашляте да усещате режеща болка ниско в корема??? newsm78

# 48
  • Мнения: 65
Момичета и аз искам да питам нещо-Случвало ли ви се е като кихате или кашляте да усещате режеща болка ниско в корема??? newsm78

Мила на мен скоро ми се случи като кихнах и много ме заболя ниско в корема,успокоиха ме че е от рязкото свиване и отпускане на мускулите,било така да се каже,нормално,въпреки че на нас май нищо не ни се вижда нормално  Wink
Не се притеснявай,според мен не е нищо тревожно,а и не само според мен

# 49
  • Мнения: 1 014
Момичета и аз искам да питам нещо-Случвало ли ви се е като кихате или кашляте да усещате режеща болка ниско в корема??? newsm78
Да на мен ми се случва вече няколко пъти, когато кихам. Последния път така силно ме заболя, че чак се изплаших. Имах чувството, че нещо се къса в корема ми. 

# 50
  • Мнения: 96
Точно за такава режеща болка говорех!Аз обаче й намерих цаката,като ми се киха или кашля си свивам краката в коленете (ако съм легнала) или се навеждам силно на пред (ако съм права) и найстина не боли чак толкова!Опитайте и вие! Peace

# 51
  • Мнения: 257
Запис и от мен в новата темичка Mr. Green Сега отивам да ви чета.

# 52
  • Мнения: 1 014
Точно за такава режеща болка говорех!Аз обаче й намерих цаката,като ми се киха или кашля си свивам краката в коленете (ако съм легнала) или се навеждам силно на пред (ако съм права) и найстина не боли чак толкова!Опитайте и вие! Peace
И аз така правя  Joy Ама наистина много боли. Сега като се замисля, имам спомени, че и през предната бременност така ми ставаше отвреме на време.

# 53
  • Мнения: 14 654
marieta8225,
и аз така - ужасно ме заболява като кихам и ми е много неприятно като ми подмятат, че не съм смеела да се изкихам (понеже и аз се сгъвам на две). Ми боли ме, не се преструвам  Close Понеже болката я усещам точно върху белега от секциото, все си мислех, че може и да е от това, де да знам.
Стволови клетки и аз категорично няма да съхранявам, мнението ми се покрива с това на wassilena.
Щях да ви питам: има ли някоя от вас, която да е ползвала поддържащ колан с предната бременност и ако да, да сподели впечатления.
maymunski,
виж в здравния справочник дали няма информация за Кълвачева и ако не, пусни тема там - със сигурност ще има отзиви.

# 54
  • Мнения: 499
Ето ме момичета. Сутринта бях на преглед и всичко  е наред. Май ще е момиче но със сигурност ще ми потвърди другия път. Просто пишката не я видяхме гледа от всякъде и нямашие пишка. И викам щом сега няма тя за един месец няма от къде да се появи  Joy
Взеха ми кръв за БХС и след 10 дни да се обадя. И всичко е наред тоя път не спеше а си мърдаше ръчичките и крачетата ама така флегматично.

# 55
  • Мнения: 175
Ивa и аз останах с впечатление, че си се мазала с този за стрии.
Да, бе  Laughing Mr. Green Joy

Слънцезащитният ми за лице е на Виши 50+, нямам оплаквания.
Ето тази марка много я харесвам. Кремовете са страшно нежни и хидратират страхотно, без да остава лепкав слой или мазно  Heart Eyes

Мариета, при мен е така и при двете бременности. Свивам си краката към корема или ако съм седнала се навеждам напред. Повтарям малко  Simple Smile Болката е много рязка и неприятна.

# 56
  • Мнения: 96
Офф, слава Богу не съм единственната,но незнаех че е от бременноста,мислех си че ми е от корема нещо!Сега вече ми е ясно! Grinning
Ей момичета,знаете ли какво бих ви предложила?!Ако се чудите къде да отидете за някой уикенд-мога да ви предложа да доидете до Копривщица,тук е хладничко(няма я софийската жега) Simple Smile,може да си направим някоя разходка из гората,кафенце,крачменце и т.н!Ще се радвам ако има желаещи да дойдат! Embarassed

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 15:03 от marieta8225

# 57
  • Мнения: 175
И аз си нямам вяра вече. Онзи ден например ми се стори, че ми се вие свят или нещо става с главата ми, пък то имало земетресение  Joy

# 58
  • Мнения: 499
Това с кихането и при мен е така. И аз така си свивам краката но не всеки път ме боли.
А за мазилата аз си взех на Икаров олиото и наистана е много добро. Но сега съм си купила и едно друго немско което е в опаковка като маска за коса и е много хубаво толкова вкусно мирише че направо ми идва да го изям. Пише че е само за бременни  и предотвратява появата на стрий и заличава старите. па ще видим като родя колко ще съм нацепена или няма да бъда.

# 59
  • Мнения: 418
Момичета и аз искам да питам нещо-Случвало ли ви се е като кихате или кашляте да усещате режеща болка ниско в корема??? newsm78
Да на мен ми се случва вече няколко пъти, когато кихам. Последния път така силно ме заболя, че чак се изплаших. Имах чувството, че нещо се къса в корема ми. 


И при мен също се появява тази болка, но аз си мисля че е от миомните възли защото още не бях забременяла и имах този проблем с "рязането" ... Забравих да попитам гинеколожката за това дали е нормално или не ...
Друг проблем ми е по-странен с това че ми тече кръв от носа доста често без да има причина  newsm78 вие имате ли някаква представа за това ... В един форум пише, че е нормално, но нещо не ми се вярва  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт