НОЕМВРИйки чакат вече, да усетят малкото човече

  • 13 862
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 014
Да не би да е от кръвното ти или да имаш слаби капиляри? Най-добре е да споменеш да доктора си! Причините може да са няколко.

# 61
  • Мнения: 65
Мойта докторица за кръвта от носа ми каза че е от кръвното.На мен ми тече само нощно време,вследтсвие на кръвното налягане през деня,но за по-сигурно попитай и твоя лекар

# 62
  • Мнения: 418
Последният път като ми го мериха беше 110/70 и било малко ниско каза лекарката ... Освен ако не ми се събират границите от време на време ... но пък не усещам симптоми като главоболие ... NeWS78 .. Дано не забравя другата седмица като отида да питам  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 218
Здравейте и от мен! Stop Не съм писала от доста време,но се бях отдала на пълна почивка-дори и без  разходки и компютър и сега не мога да ви изчета!За проблема,който имах с пишкането през 5 мин.-не беше цистит,не знам може да съм била и леко настинала,но като си почивах и пиех чайчета нещата се пооправиха малко.Другата седмица ще ходя да видя бебчо и тогава пак ще пусна урина за изследване или пък ако това продължава ще се консултирам със специалист,да не би нещо с бъбреците...знам ли и аз вече.Може би тогава вече ще може да се види и пола със сигурност и дано всичко е наред. Praynig
 За ритничетата-нищо не усещам все още!Радвам се за всички ,които вече усещат бебчетата си,сигурно е невероятно!
  За мазилата-аз ползвам от около 1 м. Mamma Donna на Chicco.Малко е мазничък,но на мен ми харесва,обаче мн.бързо ми свърши и сега може би ще си купя нещо по-евтино.Една приятелка ми каза,че като е била бременна се е мазала само с бебешкото олио на Авент и няма нито една стрия и аз си мисля да опитам с него.
  Да благодаря на момичетата,които ми препоръчаха спрей против изпотяване-Одорекс наистина е невероятен и вече проблема с потенето го няма при мен.Беше малко неприятно,защото щипеше,но пък ефекта е поразителен! Grinning
  И накрая едно въпросче-гърдите ви напрегнати ли са,че моите бяха до преди седмица,а сега изведнъж са си като преди и дори имам чувството,че са станали по-малки.ПРитесних,че чета из нета,че през цялата бременност са чувствителни,дори болезнени и разни други истории,та за това да питам при вас как е? newsm78

# 64
  • Мнения: 65
Последният път като ми го мериха беше 110/70 и било малко ниско каза лекарката ... Освен ако не ми се събират границите от време на време ... но пък не усещам симптоми като главоболие ... NeWS78 .. Дано не забравя другата седмица като отида да питам  Simple Smile

Мойто кръвно като го мери докторката беше 80/40  #Crazy не вярвах,мери го три пъти,а аз нищо не усещах.Нито главоболие нито нищо,а реално такова кръвно си е адски ниско
 Hug и не се притеснявай излишно,ще видиш че не е нещо сериозно

# 65
  • Мнения: 65
Здравейте и от мен! Stop Не съм писала от доста време,но се бях отдала на пълна почивка-дори и без  разходки и компютър и сега не мога да ви изчета!За проблема,който имах с пишкането през 5 мин.-не беше цистит,не знам може да съм била и леко настинала,но като си почивах и пиех чайчета нещата се пооправиха малко.Другата седмица ще ходя да видя бебчо и тогава пак ще пусна урина за изследване или пък ако това продължава ще се консултирам със специалист,да не би нещо с бъбреците...знам ли и аз вече.Може би тогава вече ще може да се види и пола със сигурност и дано всичко е наред. Praynig
 За ритничетата-нищо не усещам все още!Радвам се за всички ,които вече усещат бебчетата си,сигурно е невероятно!
  За мазилата-аз ползвам от около 1 м. Mamma Donna на Chicco.Малко е мазничък,но на мен ми харесва,обаче мн.бързо ми свърши и сега може би ще си купя нещо по-евтино.Една приятелка ми каза,че като е била бременна се е мазала само с бебешкото олио на Авент и няма нито една стрия и аз си мисля да опитам с него.
  Да благодаря на момичетата,които ми препоръчаха спрей против изпотяване-Одорекс наистина е невероятен и вече проблема с потенето го няма при мен.Беше малко неприятно,защото щипеше,но пък ефекта е поразителен! Grinning
  И накрая едно въпросче-гърдите ви напрегнати ли са,че моите бяха до преди седмица,а сега изведнъж са си като преди и дори имам чувството,че са станали по-малки.ПРитесних,че чета из нета,че през цялата бременност са чувствителни,дори болезнени и разни други истории,та за това да питам при вас как е? newsm78

При всеки е доста индивидуално,моите до преди няколко седмици бяха много напрегнати,но от скоро не е така

# 66
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
marieta8225  -благодарим за поканата,аз точно преди да разбера,че съм бременна бях в Копривщица,но пак бих дошла,има какво да се види.  Hug
klodia  -кървене от носа и венците може да имаш от втория триместър,количеството кръв се увеличава и в тази жега някое капилярче се пука,аз също като си духам носа,понякога ми теква кръв.

# 67
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И две не много сполучливи заглавия, вдъхновени от това, че след малко повече от две седмици ще съм на половината път от гушкането с бебчо.

За Ноемврийската дружина, времето в очакване наполовина мина.
Времето минава, половината остана, за да гушка бебче Ноемврийска мама. или Още толкова остана и ще гушка бебче Ноемврийска мама.

# 68
  • Мнения: 65
И две не много сполучливи заглавия, вдъхновени от това, че след малко повече от две седмици ще съм на половината път от гушкането с бебчо.

За Ноемврийската дружина, времето в очакване наполовина мина.
Времето минава, половината остана, за да гушка бебче Ноемврийска мама. или Още толкова остана и ще гушка бебче Ноемврийска мама.

Ако това са Несполучливи не знам какви ще са ти сполучливите,много са хубави браво мила   bouquet

# 69
  • Мнения: 418
wassilena супер са ... Peace Peace Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Tess  Hug Hug Hug

Klodia - аз имам от началото на бременността и ми казаха, че всичко е нормално. Мисля, че при мен е и от много високото ЧХГ  newsm78.



# 71
  • София
  • Мнения: 307
привет и от мен!

maimunski - много хубав преход си направила! аз също бях там, точно по майските празници, чак до Смолян стигнахме, но честно казано специално прехода Чудни мостове ми взе здравето, май не е много за бременни ....  много е красиво, но тези 20ина км ми се видяха като 200  Rolling Eyes

Tess, много съжалявам! дръж се! Hug

Catwoman - аз лично не съм доволна от Mamma donna на Chico. имам и крема против стрии за бюста и олиото..... на крема цветът е някакъв кафеникаф..., айде това ще го преживея но и той и олиото имат малко гадничка миризма.... като крема стои един такъв мазничък.... определено ще си взема нещо друго!

Klodia - на мен при всяко миене на зъбите ми тече кръв от венците ... доколкото се рових в нета и за двете било нормално за 2ия семестър....

Василена - чудесни заглавия!  Hug

# 72
  • Мнения: 165
Привет, мимичета.
Само минавам, ще пиша, когато мога.
Хубава вечер от мен!  Hug

# 73
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета!
Аз тази сутрин получих болки вдясно и веднага се гарирах в Токуда...

Оказа се, че матката расте (странно защо ли Rolling Eyes) и понеже съм с уголемени вътрешни органи заради таласемията и ензимопеничната недостатъчност, та ще си ме боли...

За кръвното гледам сте писали, моето днес беше 110/65  Simple Smile

# 74
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ето ме и мен тук.
Аз също ви се оплаквах от ниско кръвно и замайване.
Некомфортно е, но не е болка за умиране.
Ношпа-то също леко сваля кръвното, да знаете.
За мазането, аз си взех на Хипп олио против стрии.
Добре попива и съм доволна.

Аз също имам корем, но само когато съм се наяла, хихи.

Общи условия

Активация на акаунт