Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 83

  • 36 447
  • 363
  •   1
Отговори
# 60
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Момичета, страшни сте   Party  почти само снимки на торти успявам да разгледам и мисля, че показвате страхотни неща  Hug  bouquet

raya_рая, този линк не се отваря, ама много ми се ще да я видя тази скромна тортичка  newsm78  Praynig

и аз имам едни цици стъпка по стъпка  Mr. Green  Whistling

# 61
  • Мнения: 1 965
Венче, специално за теб розите са 6 бр. Laughing
А къде ми е тортата за прекръстването???  Laughing щото съм сигурна че мене дъвчеш.........
Екстра си е тортата... Няма да ти се стопят фигурите от маслен крем, или течен шоколад. Можеш да ги намажеш само под самите фигури........ примерно.
sillsav - Много добро изпълнение. А самата дрешка е разкошна.
Албенкеееееееее - Чудя се вече какво да кажа за тебе.......

blueeye - така виждаш ли я?
http://storage.people.com/jpgs/20080505/20080505-750-68.jpg

# 62
  • София
  • Мнения: 2 113
Дарилка, може да опиташ и бяла шоколадова глазура..., ако държиш да е бяло, гледам, че добре замазваш, така че и с бял ганаш може да опиташ, но да го хванеш на подходяща за размазване фаза от сгъстяването, а и той е малко капризен, по моите архиви пише да е 1:3 сметана:бял шоколад.

Албенче, попаднаха накрайниците в добри ръце и работни...това, което показваш последните дни е чудесна илюстрация на думите - "върши ми добра работа".

sillsav, добре си се справила - убедителна торта:)

# 63
  • у дома
  • Мнения: 1 581

БлагодарЪ! Обогатих се!  Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 255
записвам се  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 634
Дарлинка ,смело бе мила под всяка фигурка си сложи по една шоколадова плочка и готово .Като казвам  шоколадова плочка имам в предвид ,че предваритително си разтопи шоколад направи ги върху пекарска хартия и накрая си ги слагаш върху тортата и тогава фигурката..Можеш да разнесеш малко шоколад и малко като застине да си го изрежеш с формечки за сладки ,например звездичка или цвете.Дано ме разбираш каквао ти казах .Ето тук мисля ,че се вижда.

# 66
  • Мнения: 1 173
Пепи на нищо интересно не попаднах вчета в КейкСентрал, имаше около 10 тина точти с Мики и Мини , но нищo не се връзва поне и малко с моята представа за тортата. Най- вероятно ще са Мики и Мини на пикник с торта за РД , обаче малко се повтарям -миналата година беше Хелоу Кити с торта за РД....не знам
Силсав хубави цици - харесва ми идеята за бяло с небесно синьо ( много го харесвам небесносиньото на Уилтън  Heart Eyes )
Риен Този ММ пъф предполагам са си разтопени ММ вътре? И тук го има ( може ли да го няма ) , обаче е почти 2 пъти по- скъпо и не съм го ползвала ( не обичам ММ да ги хапвам ...но за ММФ ми вършат работа)
Албена много хубави хризантеми ...56 накрайника имаш за цапане  Wink
Скоро Бобси ми каза че същия този комплект в Бг е 150 лв - щях да получа "сърдечен удар "  Shocked
Дарилка аз обожавам чийзкейк . Тука има една верига ресторанти Чийзкейк Факчъри - имат около 60 вида чийзкейк . ( като знам че в едно парче има 350 калории и ... Cry
Хайде давай рецептата за тази вкусотия . Какво си купихте от Англия...не се похвалихте. Сайта от който сте пазарували по принцип е по-скъп от http://www.cakesforyou.biz/index.php?ActinicSID=b9691893b52baa810daa30dd3bdbec4a (тук според мен има по-интересни неща)


Мисля си аз сега като правя ММФ за следващата торта да сложа малко Tylose , да видим дали ще кондензира така . В купения фондан има Трагант ...Какво ли ще се получи... newsm78 Но тук вече става цяла седмица е по-зле от тропиците - слънце , дъжд..и пак.

# 67
  • Мнения: 559
Поздрави на всички торто любимки...
От мен също цици за един обичан свекър,дано да не му стане лошо като ги види..
Специални благодарности на dianapak за идеята!

# 68
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
antoan2006 разкошна е тортата ти Crazy

И аз искам да се науча да правя такива тортички и за това ще следя темата Flutter

# 69
  • Мнения: 1 610
Antoan,чист късмет , че виждам тортата ти. Пускай линк само на снимките, моля те. Отварят ми се тортите ти, само като пускам отговор, а не в темата,Тоест след няколко мнения не ги виждам. Иначе много реалистични гърди. За мен малко лъщат, но им отива.
Дарилка, хубави рози.
Рая , аз сложих СМС и ми се "изпоти" фондана. Sick Не върху тортата, а в кутията. След размесване стана. Сега пак сложих , да видим дали ще се разточва по/добре. Ако не-ще оставя химията настрана. С Кукидент става по/добре отколкото с прах СМС.
За една бройка да изпусна на Албена тортите. Много хубави! Тази мацка 2 годишната ме развесели. Повечето на тази възраст се интересуват от мечо пух, том и джери. Ти какво си изобразила- топ модел?

# 70
  • Мнения: 75
Някой пробвал ли е да направи торта Шварцвалд-отдавна ми беше легнала на сърцето.Аз съм аматьор с 2-3 торти зад гърба си,но тази стана наистина вкусна:):

# 71
  • Мнения: 1 461
Момичета ще ми дадете ли рецептата за торта Шварцвалд  линка от тортената библиотека ме праща на страница на която няма рецепта

# 72
  • Мнения: 1 271
Карчита, в Готве с мен я има-пусни една търсачка в Гугъл и ще ти излезе на втори трети ред

# 73
  • Мнения: 1 491
kar4ita аз имам тази модификация на торта Шварцвалд - заповядай

# 74
  • Мнения: 2 185
Виолетке, хайде честито за втория ред в подписа  Heart Eyes . Много дискретно го даваш, добре че съм наблюдателна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт