Отговори
# 210
  • Мнения: 1 924
Такааа...моите мъници няма да чакат до юни,колкото и да им се молех.
Момичета,стискайте ми палци за бързо раждане!
Имам редовни болезнени контракции(макар че са по-различни от предишното раждане-сега ми се стяга яко коремът,а предния път ме болеше кръста newsm78)
Досега се чудех дали ще раждам или не,но вече май  е ясна работата и тръгвам към Тина Киркова Grinning
Искам до края на деня да се родят,че ми харесва датата Grinning
Молете се да се родят зрели и да не ми седят в кувиозче Heart Eyes
Лека вечер на всички Hug

# 211
  • Мнения: 9 814
Феникс, стискам палци! Чакаме новини! Heart Eyes

# 212
  • София
  • Мнения: 29
Феникс, късмет! newsm10

# 213
  • София
  • Мнения: 596
Феникс, с теб сме!!!
Ох, няма да спя.....

# 214
  • Мнения: 9 814
Феникс, с теб сме!!!
Ох, няма да спя.....

Ами като няма да спиш, що не вземеш да родиш бе адаш?! Hug
Хайде напъвай го таткото със секс, разходки, секс, разходки.....

Слънчице, aya е права не се тревожи излишно. Не съм раждала със секцио, но едва ли е тооолкова страшно. Peace

# 215
  • Мнения: 1 419
...Въоб6те ако имате други идейки за предизвикване на раждането, давайте...за  luvbed знам
Чувам, че и миенето на прозорците помагало  Mr. Green

Милена, много добри новини за малката София  Hug. При теб може да се е получило от възвръщането на небременното ти състояние, така че вярвам, че е нещо безобидно  Peace

Слънчице, съжелявам за резултатите от прегледа, но имам две хубави новини за теб по този повод - 1/ ще знаеш кога ще гушнеш бебето си и 2/ раждането със секцио не е толкова гадно както си го представяш, да не говорим че бебето излиза за 10мин Wink. Вярно, че не можеш да хукнеш веднага, но и това отминава  Simple Smile

Поли, има wireless (не на Токуда - той е secure-нат), но аз си имам и GSM карта за всеки случай  Grinning

Момичета, наистина много ме трогнахте с пожеланията си - благодаря ви от сърце   bouquet.
Доста ми се спи вече и едва ли ще пиша пак, така че ви пожелавам приятна вечер и утре късно или вдругиден се надявам да ви пиша като щастлива мама на мома Емма  Heart Eyes.

... Олелеее, Феникс заражда - късмет, сладка Феникс  Hug

# 216
  • Мнения: 111
Феникс стискаме палци леко раждане и дано бебчовците да са пораснали достатъчно  Flowers Four Leaf Clover Praynig
Ая успех утре  Hug

# 217
  • Мнения: 639
Феникс, много  fingerscrossed ! Да мине леко и безпроблемно!
Aya, и на теб отново същите пожелания!
Момичета, с вас сме, имате цялата ни положителна енергия!

Феникс, с теб сме!!!
Ох, няма да спя.....

Ами като няма да спиш, що не вземеш да родиш бе адаш?! Hug
Хайде напъвай го таткото със секс, разходки, секс, разходки.....
Joy Франческа, благодаря ти, успя да ме разсмееш!

Някой знае ли нещо за Polly-US? Сещате ли се - писа ни, че отива да ражда преди няколко дни?

# 218
  • Мнения: 136
Феникс, успех  Hug   До 2-3 часа да си докладвала хубавата двойна новина  Praynig

Май няма да си имаме юнски близначета, но важното е, че ще са близнашки близначета  Wink

На моето бебе задничето му се мръдна от лявата страна на корема ми, досега беше повече от дясно или по средата. Но пак си е в горната част. Нали няма вероятност вече да се обръщат  newsm78

Моята хамстерка Матилда си счупи колелото от въртене и сега й сложихме едно временно   animal085  Голяма акробатка е, но пак ни вкарва в разходи, утре трябва да купуваме ново, че временното не е много подходящо. Ех, трудно е с едно дете и второ на път  Joy  В тая финансова криза все по-трудно ще се справяме  eat

# 219
  • Мнения: 6
Феникс, късмет и стискаме палци!

# 220
  • Мнения: 35
Феникс, успех мила Hug Всичко да мине гладко и бързо.

Гъди, пак ме разсмя с твоята Матилда Joy

# 221
  • Мнения: 78
Феникс, и от мен палцестискане за леко раждане Praynig

# 222
  • Мнения: 216
Добър ве4ер моми4ета, аз пак поспах само 3 4аса, нооооооооо все пак 3, кой ти ги дава( нали тренираме Crazy)

Феникс- успех и кураж- с вас сме!

Мил_Кузманова- Скорошно възстановяване  Kissing Heart

Слън4ице- Много съжалявам за резултата, но слава богу 4е си се прегледала, 4е като се по4не връщане няма, а така поне знаеш. Стискам палци и на теб, и скоро да ни зарадваш( ти така или ина4е си там ве4е)

Ая- Успех.

Хей моми4ета исках да ви споделя какво си харесах ( кофти 4е нямат зелени4ко ама...) та, нали знаете( не си спомням дали коментирахме за слънцезащитен крем при бебетата- НЕ слагайте преди 6м. Та по тази при4ина( все пак тук е 9 месеца лято кажи ре4и си търсих такова покривало и си намерих много сладки( все гледам другите майки слагат пелена да пазят бебо от слънце докато са в стол4етата за кола( това е основно превозно средство за бебо в колата и извън....друга тема) та ето поствам ви снимка да видите колко са хубавки и си виждаш детенце, и не се духва от вятъра има и УВ защита и ако искаш има и плътно покритие за когато спи и става за по4ти вси4ки 0+( колко е гот тва а?) сега ще търся да ви пусна линк в ибей 4е ако иска някой да си поръ4а

http://www.amazon.com/gp/product/images/B0015VY4OQ/ref=dp_otherv … roducts&img=1


Ето ви го в ибей малко по-разли4но( мен ли4но ми допада ласти4ното, 4е това е от тези поп-ъп дето имат тел/пластмасова рамка и се разтварят, но има добри отзиви)http://cgi.ebay.com/UPPA-Baby-Bubble-Car-Seat-Sun-Shade-Cover_W0 … d=p3286.m20.l1116

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 21:44 от Lil_Vixen

# 223
  • Плевен
  • Мнения: 859
Феникс стискаме палци леко раждане и дано бебчовците да са пораснали достатъчно!

# 224
  • София
  • Мнения: 596
Франческа, едното се уреди, но разходка в този дъжд не е подходяща  Laughing
Ох, как ли е Феникс? Е, да бях на нейно място... Нещо започна да ми писва бездействието...
Ая, утре и за теб ще стискаме палци. Дано сега да спиш вече и да си почиваш, че не случайно предлагат хапчета за сън.

Общи условия

Активация на акаунт