КГБ = Клуб на Готините Баби - 76 :)

  • 22 641
  • 449
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 369
DELTA_DELTA,честит рожден ден на синчето ти!
Пожелавам му много здраве,успехи и красиви гаджета!



жабче,ти си на финала с диетата!!! БРАВО !!! Hug Hug Hug

# 391
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утрооо! Hug
Римар, страхотна закуска си ни спретнала Hug

Делта, да ти е живо и здраво момчето!
Много щастие и късмет да има!




За теб:



Танче, ти вчера си изчистила цялата къща май Flutter

Хубав и слънчев ден ви желая! Hug

# 392
  • Мнения: 5 001
Делта,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЧЕТО ТИ!!!
За теб -

# 393
  • Мнения: 7 391
                    
ДЕЛТА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЧЕТО ТИ!!!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!Пожелавам му да сбъдне всичките си мечти и му пожелавам и още нещо – винаги да има нови мечти, към които да се стреми!!!


Делта за теб!!!

                     Зиче,Здравун е голям сладун!При това ти поддържа формата редовно  Laughing Браво на него!
                     Аз вчера изкарах голям концерт,цял ден в разход ,ама пък стана много добре.При това излезе близо 3 часа.Моите малчугани бяха супер.Изменихме танца в последните минути ама го направиха  Laughing Талантливи са ми! Embarassed При това направиха две двойки от групата ми страхотен джайф.Като кукли бяха.Само дето сега едвам мърдам  Laughing а Неда ме довършва в момента.Чакам 12 да я оставя на дедито и да отида на работа да си почина малко. Laughing
                     Лек и хприятен ден ви желая.Днес ще е топло без дъжд!  bouquet

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН.
Тази нощ нещо не спах пак почва се серията от безсъние ooooh! в 4ч съм заспала .Тука също е прохладно но слънчо е изгрял ,дано да е хубаво времето вече ,че не мога да изкарвам Здравун навън.
Римар пак оплескахме диетата с твоята закуска... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ДИДИЯ тишко ни с тези малки диванета дето ги имаме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Хубав и приятен ден на всички. Hug Hug

# 395
  • Мнения: 7 391
                 Зиче,да са ни живи и здрави!Какво щяхме да правим без тях! Laughing Като бабетки щяхме да дремем по пейките из градинките или на минерални бани на Хисаря  Laughing да си лекуваме болежките,а сега сме като млади момичета - тичаме и се не сещаме къде какво ни понаболява. Laughing Не,че някой ще се сети,че не сме на 20  Laughing

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 614

ДЕЛТА ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО ТИ!
КЪСМЕТА И ЩАСТИЕТО  ДА НЕ ГО НАПУСКАТ НИКОГА!



за тебе Делта   

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИЯ и аз това викам да са живи и здрави ,пък все ще ги изгледаме диваненцата  Hug Hug  Joy

# 398
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
Вчера изобщо не успях да стигна до вас, сега се обаждам набързо.
Джейда, честит рожден ден на сина ти - да е жив и здрав и да има много
късмет и успех за всичко!
Зиче, Здравко е чудно дете, а Вики е голяма красавица!
Да са ти живи и здрави!
Маргита, чакам с нетърпение малко временце да ми се отвори,
че да мога подробно да разгледам снимките - и твоите, и на Жаки.
Аман от това нестигащо време!
Дидия, чак съжалявам, че не мога да ти видя концерта.
Коя е твоята детска градина?
Танче и Светле, светна ви вече в къщи - кой като вас!
Лек, спорен и слънчев ден на всички!

# 399
  • Мнения: 549
Делта,да  ти е жив и здрав рожденика.Радост и много сбъднати мечти му желая.
а тези цветя са за теб
весел празник довечера.

# 400
  • Мнения: 77
Здравейте! Здравейте!
Оживях, след вчерашната тръстика, но и аз късно заспах, че от преумора всичко ме болеше.
И като си помисля, че след един дъжд, прозорците пак ще са за бърсане, след някой и друг ден, пак ще е за метене......това домакинската работа свършване няма!!!
Мъжете са по-добре, Стефан от сутринта е забъркал един "харман"- цимент, пясък, чакъл....
прави беседка в двора, ама и за пра-правнуците ни ще остане, а жените, сготвим-изяде се, перем- цапа се, чистим- след два дни пак такова..... А за доматите на двора, да не ви говоря- като гвардейци са строени, с едни дебели стъбла, имали и завръз. Аз ги гледам от терасата. Цялата махала цъка, заплюва, а той се надууууува.
Така че тяхното се вижда, а нашето хич!
Ще излизам по-рано, че да платя Интернета, днес му е срока, довечера да не ме клъцнат!
А и за Шехерезада и Онур, трябва да съм си тук.
Приятен ден, ще пиша след 1001 нощ!

ДЕЛТА, НА СИНА ТИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,
ДА Е ЖИВ, ЗДРАВ, БЛАГОСЛОВЕН,
ДА ТИ БЪДЕ ГОРДОСТТА В ЖИВОТА,
НО ДА НЕ СЕ БАВИ И МОТА,
ЧУДНО СЕМЕЙСТВО ДА СЪГРАДИ,
И С ВНУЧЕТА ДА ТЕ ВЪЗНАГРАДИ,
ЧЕ КАКВАТО СИ ПЪРГАВА И МЛАДА,
ЩЕ СИ  ЧУДЕСНИЧКА  БАБА!
                           НАЗДРАВЕ!


           newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover bdbaloni

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря ГЕРИ Hug Hug то времето на никой не стига,ама да сме живи и здрави пък работата когато я свършим. Hug Hug Hug


ЧЕРЕШАТА Е УЗРЯЛА И ЩЕ ВЗЕМА ДА Я ДРУСНА МАЙ  newsm78 newsm78 ДА ИЗКАПЕТЕ ОТ КЛОНЯЯЯЯЯЯЯЯ Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
TheNMaster, ♥~Жаклин~♥, Танита60 (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 11:04 от ЗИЧЕ

# 402
  • Видин
  • Мнения: 961
Зичееее, що не спиш? Hug Май Здравунчо още трябва да те измори Hug

Дидке, браво на твоите дечица!Ама нали "госпожата" е печена те затова са толкова добри Peace

Танче, приятен ден и на теб! Hug

Друс, друс, друс.... на черешата Mr. Green

# 403
  • Видин
  • Мнения: 961

TheNMaster, ♥~Жаклин~♥, Танита60 (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Аааа аз паднах бе Joy

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЖАКИ просто си имам такива периоди когато не спя ,и ме държи поне една седмица Whistling
Иначе Здравун си гледа много добре работата ,чак ми треперят мартинките вечер  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт